Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για πάμε λίγο!

s-l640.jpg?v=1571716109
 

Spoiler

 

Καλή διάθεση θέλει παιδιά!

41c5b7ea-bf41-4f3e-8177-b2d66e637882_gra

Όταν δείχνεις κάτι στο κινητό στη μάνα σου και σου λέει περίμενε να ανάψω το φως να βλέπω καλύτερα!

131239.jpg

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, EverythingYouBelieve είπε

Για πάμε λίγο!

s-l640.jpg?v=1571716109
 

  Απόκρυψη περιεχομένων

Καλή διάθεση θέλει παιδιά!

41c5b7ea-bf41-4f3e-8177-b2d66e637882_gra

Όταν δείχνεις κάτι στο κινητό στη μάνα σου και σου λέει περίμενε να ανάψω το φως να βλέπω καλύτερα!

131239.jpg

 

download.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περιμένω το controller #Aliexpress US $21.99  30%OFF | Bluetooth Wireless Pro Controller Gamepad Joypad Remote for Nintend Switch Console Gamepad Joystick Wireless Controller
https://a.aliexpress.com/_ruxyPb

Είχα πάρει πιο παλιά αυτό #Aliexpress US $21.18  28%OFF | DATA FROG Game Controller For Nintendo Switch Controller Wireless Gamepad For PC Switch Controller Bluetooth Joystick
https://a.aliexpress.com/_s8qVKz και για τα χρήματα που είχα δώσει είμαι ικανοποιημένος.

Ελπίζω με την έλευση του νέου να έχω μια ακόμη καλύτερη εμπειρία.

 

Τώρα περί drift το είχα ρωτήσει και παλαιότερα. Ξέρουμε αν η CD media τα φτιάχνει τζάμπα για όσους είναι εκτός εγγύησης; Το έχει κάνει κάποιος; Αν όχι να ξέρω να παραγγείλω ανταλλακτικά από AliExpress.

 

Τώρα για τα παραπάνω που διαβάζω... Εγώ προτιμώ να παίξω Witcher 3 στο switch παρά στο Xbox one μου. Τα 50€ που κάνει τα αξίζει αρκεί να θες να το παίξεις. Δεν είμαι σε mood γι'αυτό το παιχνίδι. Το έχω στο Xbox αγορασμενο με 10€. 

Τα γραφικά δεν αποτελούσαν πότε πρόβλημα. Πρόβλημα αποτελεί το μη σταθερό frame rate και η ανάλυση. Πχ το Kirby στο switch τρέχει στα 30fps μέγα σφάλμα.. αλλά οκ δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα. Η κονσόλα είναι ενα διαμάντι και από τις 5 καλύτερες που είχα στη ζωή μου. Μόνο η νιντεντο μπορεί τώρα πια να βγάζει ανά εποχή και νέα κονσόλα με νέα εμπειρία. Πχ. Χαίρομαι που κάθε φορά αλλάζουμε χειριστήριο. Δεν τους βαριέσαι ποτέ σε αντίθεση με τους άλλους που κάνουν το ίδιο και το ίδιο. 

 

Και το καλύτερο; Έχουμε μια home console αλλά και φορητή. Ακόμα και στα games υπάρχει διαχωρισμός.. πχ κάποια games θυμίζουν φορητό ενώ κάποια άλλα home console. Δύο σε ένα η φάση.

Επεξ/σία από greed
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, EverythingYouBelieve είπε

Για πάμε λίγο!

s-l640.jpg?v=1571716109
 

  Απόκρυψη περιεχομένων

Καλή διάθεση θέλει παιδιά!

41c5b7ea-bf41-4f3e-8177-b2d66e637882_gra

Όταν δείχνεις κάτι στο κινητό στη μάνα σου και σου λέει περίμενε να ανάψω το φως να βλέπω καλύτερα!

131239.jpg

Σαν πατέντες από διαφημήσεις του Telemarketing μοιάζουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 hours ago, Deghinsea said:

@Malthador ετοιμάζεται η λύση στο πρόβλημα της μικρής οθόνης

Εντάξει, το τσιμπάω μόνο και μόνο για τη σκέψη της νοσταλγίας.

8 hours ago, aris1986 said:

Άρα η θέση μου είναι established εδώ στο κράξιμο. Να κράζουμε όλοι παρέα. Αλλά γιατί με κράζουν όταν έρθει η σειρά μου να κραξω και εγώ... Αυτό δεν καταλαβα...

Έχεις 50 τόσα μηνύματα στο νήμα και όλα είναι της μορφής «τα φασολάκια με πειράζουν». Δεν προσφέρεις τίποτα ουσιαστικό στην κουβέντα, μόνο κράζεις στα όρια του τρόλλινγκ. Ειδικά όταν λες στο τόπικ ενός φορητού συστήματος «μην πάρεις το game, δεν αξίζει να παίζεις φορητά στο φορητό», μιλάμε για σάχλα υψίστης μορφής.

Τώρα κατάλαβες ή θες περισσότερο elaborate;

Επεξ/σία από Malthador
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.androidpolice.com/2020/01/28/chargeasap-announces-flash-a-portable-battery-using-next-generation-graphene-technology-sponsored-post/

Νέας τεχνολογίας powerbank. Ίσως το καλύτερο που υπάρχει. Φυσικά υποστηρίζει και το Nintendo Switch.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, nkarafo said:

https://www.androidpolice.com/2020/01/28/chargeasap-announces-flash-a-portable-battery-using-next-generation-graphene-technology-sponsored-post/

Νέας τεχνολογίας powerbank. Ίσως το καλύτερο που υπάρχει. Φυσικά υποστηρίζει και το Nintendo Switch.. 

Λίγο πανάκριβο δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
34 minutes ago, nkarafo said:

https://www.androidpolice.com/2020/01/28/chargeasap-announces-flash-a-portable-battery-using-next-generation-graphene-technology-sponsored-post/

Νέας τεχνολογίας powerbank. Ίσως το καλύτερο που υπάρχει. Φυσικά υποστηρίζει και το Nintendo Switch.. 

ΝΑΙ! Επιτέλους!!!

Ολα σε ένα νοικοκυρεμένα! Το πήρα χτες!

30 minutes ago, Malthador said:

Λίγο πανάκριβο δεν είναι;

Ξέρεις πολλα power banks γραφενιου που να υποστηρίζουν πολλαπλά πρωτόκολλα, 100w output, wireless charging, να έχουν τέτοιο μέγεθος και να κοστίζουν λιγότερο; 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, RedAlert539 είπε

Φήμες για νέο 2D Metroid και όχι απλά remake

Με τοσες φήμες για να δούμε τι θα έρθει πρώτο.Καποιο metroid game ή switch pro🤣🤣.

Εχουν πει για metroid trilogy που το είχαν για σίγουρο να κυκλοφορήσει αλλά πέρασαν κοντά 2 χρόνια από τότε.Ειπαν για remake του super metroid σε στυλ όπως το τελευταίο που βγήκε για το new 2ds και τώρα έχουμε και άλλο metroid 2d version.

Ελπίζω να δωσουν κάτι φέτος γιατί με την καθυστέρηση που έκαναν με το prime 4 τους κόβω να έχουμε άλλο ένα botw.Delay σε delay και ταυτόχρονη κυκλοφορία σε switch και τη νέα κονσόλα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αύριο (*10:00 ώρα Ελλάδας) αναμένεται η ανακοίνωση των οικονομικών αποτελεσμάτων του τρίτου και εμπορικότερου οικονομικού τριμήνου της εταιρίας. Πιθανόν τα νούμερα θα κυμανθούν τουλάχιστον 10 εκατομμύρια hardware και περίπου 60 εκατομμύρια software. Όσο για τα υπόλοιπα θα υπάρξει η σχετική ανάλυση. Παρασκευή ξημερώματα θα ακολουθήσει η ενημέρωση των μετόχων όπου μπορούν να προκύψουν κάποια επιπλέον οικονομικά δεδομένα-πλάνα.

Σε άλλα νέα η emily συνεχίζει να δηλώνει πως το δεύτερο εξάμηνο θα είναι το ενδιαφέρον κομμάτι για φέτος. Για το πρώτο το βάρος θα το σηκώσει το AC με το υπόλοιπο να στηρίζεται σε μεταφορές κατά κύριο λόγο.

Επεξ/σία από mansa2k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...