Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι τα multiplatform είναι Δευτέρας διαλογής στο switch. Εντάξει δεν γίνονται θαύματα δεν έχουμε ακόμα επεξεργαστές με φωτόνια για οικιακή χρήση για να τα παίξει καλά... Απλά πάρε Nintendo για τα exclusive. Τα 3rd party θα τα παίξεις αλλού καλύτερα εκτός αν περιμένεις στην εφορία και το ΙΚΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, VulnerableGod είπε

Παιδιά το the touryst μέχρι στιγμής είναι exclusive?

Δεν εχει ανακοινωθει κατι για την κυκλοφορια του σε αλλη πλατφορμα,αρα ναι προς το παρον ειναι exclusive του Switch.

Θα βγει και στο Switch το συγκεκριμενο,αλλα μαλλον παει για του χρονου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, aris1986 said:

Γραφω βλακειες αλλα ειναι κοινως αποδεκτο οτι δεν ειναι τοσο portable για τα χερια

Έχω παίξει το Dark Souls στο Switch αποκλειστικά σε portable εκτός από 2 ώρες. 

Κανένα θέμα ούτε με τα χέρια ούτε με το παιχνίδι. 

Προφανώς δεν είναι το μόνο απλά βάζω αυτό ως μεγάλο και δύσκολο παιχνίδι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

198X και The Touryst είναι σίγουρες αγορές απο εμένα στο μέλλον. Το Ori είναι εκπληκτικό, δεν το περίμενα τοσο καλό και δύσκολο μερικές φορές, απλά ένα αριστουργηματάκι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Ε μα, ήταν το πλέον λογικό παιχνίδι για να εμφανιστεί στο μηχάνημα και απορώ πως τους πήρε τόσο καιρό να το φέρουν. Σε κάθε περίπτωση είναι πέρα για πέρα καλοδεχούμενο και πραγματικά είναι γάντι για το μηχάνημα σε συνδυασμό ότι είναι καταπληκτικό ως παιχνίδι.

Ίσως τώρα που ο κόσμος είδε θετικά το port του switcher 3  και πως δεν ήταν καποιο AAA   cashgrab port μάλλον τους φάνηκε καλύτερη στιγμή να το φερουν τώρα και πιθανών περισσότερος κόσμος να δειξει το support του και σε αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 hours ago, Te0sX said:

198X και The Touryst είναι σίγουρες αγορές απο εμένα στο μέλλον. Το Ori είναι εκπληκτικό, δεν το περίμενα τοσο καλό και δύσκολο μερικές φορές, απλά ένα αριστουργηματάκι.

To ori ήταν τόσο όσο δύσκολο κατά τη γνώμη μου. Αν ήταν ευκολότερο θα έλεγα "ευκολάκι", ενώ αν κόλλαγα παραπάνω σε κάποια σημεία πιθανόν να το παρατούσα (όπως έγινε με το hollow knight).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, non-serviam είπε

Σταθερό δεν σου αρέσουν τα γραφικά. Φορητό δεν σε βολεύει. Την κονσόλα την έχεις πουλήσει (περιμένοντας το προ! WTF!?). Τι ακριβώς κάνεις σε αυτό το θρέντ. Απλά να γεμίζουμε σελίδες με διαμάχες;

Άλλοι πετάνε φελλούς σε βαρέλια μέχρι να ωριμάσει το ουίσκι και άλλοι πετάνε #@$#$ γκρινιάζουν μέχρι να κάνει την εμφάνιση του ο μεσσίας-ΜΠΡΟ.

Επεξ/σία από Bourdoulas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Άλλοι πετάνε φελλούς σε βαρέλια μέχρι να ωριμάσει το ουίσκι και άλλοι πετάνε #@$#$ γκρινιάζουν μέχρι να κάνει την εμφάνιση του ο μεσσίας-ΜΠΡΟ.

Καλά καλά, έχετε κάνει κόμμα και εθελοτυφλειτε με τα προβληματα της Nintendo και τα κακά γραφικά στα 3rd party, το υπέροχo online, το chat system και τις απλετες εφαρμογές στο store...

Spoiler

Τα ίδια έκανε και ο άλλος στο Μάτριξ που είπε στους πράκτορες θέλω να με βάλεις πίσω στον εικονικό κόσμο, αλλά με καλή δουλειά, γυναίκα 3 παιδιά και ένα σκύλο σε καλό σπίτι στα προάστια και θα σου καρφώσω την τοποθεσία του Μορφέα

👏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, aris1986 said:

κακά γραφικά στα 3rd party

Ειναι διαφορετικό πράγμα τα κακά γραφικά βέβαια από τα χειρότερα γραφικά σε σχέση με άλλα δυνατότερα συστήματα κάτι που είναι αναμενόμενο. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, aris1986 είπε

Καλά καλά, έχετε κάνει κόμμα και εθελοτυφλειτε με τα προβληματα της Nintendo και τα κακά γραφικά στα 3rd party, το υπέροχo online, το chat system και τις απλετες εφαρμογές στο store...

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Τα ίδια έκανε και ο άλλος στο Μάτριξ που είπε στους πράκτορες θέλω να με βάλεις πίσω στον εικονικό κόσμο, αλλά με καλή δουλειά, γυναίκα 3 παιδιά και ένα σκύλο σε καλό σπίτι στα προάστια και θα σου καρφώσω την τοποθεσία του Μορφέα

👏

οι 800 απο τις 830 σελίδες του νήματος είναι κράξιμο ΓΙΑ ΑΥΤΑ ακριβώς. Που την είδες εσύ την εθελοτυφλία τώρα, ο Θεός και η ψυχή σου. Επειδή αποδεχόμαστε τα καλά του δε σημαίνει οτι προσπερνάμε τα κακά του. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, papp0us είπε

οι 800 απο τις 830 σελίδες του νήματος είναι κράξιμο ΓΙΑ ΑΥΤΑ ακριβώς. Που την είδες εσύ την εθελοτυφλία τώρα, ο Θεός και η ψυχή σου. Επειδή αποδεχόμαστε τα καλά του δε σημαίνει οτι προσπερνάμε τα κακά του. 

Άρα η θέση μου είναι established εδώ στο κράξιμο. Να κράζουμε όλοι παρέα. Αλλά γιατί με κράζουν όταν έρθει η σειρά μου να κραξω και εγώ... Αυτό δεν καταλαβα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To μοναδικο μεγαλο αρνητικο της κονσολας ειναι το controller. Τα κακα γραφικα που τα ειδες? Γι αυτο που φτιαχτηκε η κονσολα ειναι μια χαρα τα γραφικα, αν θες γραφικα φτιαξε pc, το switch το αγορασαμε για αλλους λογους

Τεσπα κατανταει κουραστικο το τοπικ 

Η Capcom ανακοινωσε νεο mobile Monster Hunter που παταει πανω στο stories, νομιζω το franchise δεν θα το ξαναδω σε nintendo κονσολα. Δε μπορω να καταλαβω αφου το stories γραφτηκε για το 3ds αρχικα, γτ δε βγαινει κ αυτo -_- 

edit: προκειται για gacha τελικα και οχι κανονικο τιτλο, my wallet cries xD

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...