Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://market24.gr/el/gaming/9655-8bitdo-sn30-pro-bluetooth-gamepad-g-classic-edition-windows-nintendo-switch-raspberry-android-macos.html?search_query=8bit&results=8

Όποιος ενδιαφέρεται για το sn30 pro plus controller ότι χρώμα θέλει με το κουπόνι NSWGR έχει -20% βγαίνει περίπου στα 44€

Η προσφορά είναι από την Nintendo Switch GR ομάδα στο FB σε συνεργασία με το κατάστημα 

Επεξ/σία από NobodyRankXV
  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ενεργοποιησα το switch για πρωτη φορα κι εκανα update

Εχω τοποθετησει την κονσολα στο docking station και τα joycon επανω για φορτιση,σωστα;

Ποση ωρα κανει να φορτισει υπαρχει καμια ενδειξη;

Πηρα κι ενα ενσυρματο χειριστηριο αυτο συνδεεται στο docking?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, NobodyRankXV είπε

https://market24.gr/el/gaming/9655-8bitdo-sn30-pro-bluetooth-gamepad-g-classic-edition-windows-nintendo-switch-raspberry-android-macos.html?search_query=8bit&results=8

Όποιος ενδιαφέρεται για το sn30 pro plus controller ότι χρώμα θέλει με το κουπόνι NSWGR έχει -20% βγαίνει περίπου στα 44€

Η προσφορά είναι από την Nintendo Switch GR ομάδα στο FB σε συνεργασία με το κατάστημα 

Ωραιος,αυτο ακριβως περιμενα και μου εκανε εντυπωση γιατι ανεβηκε η τιμη τους τελευταια.

Επεσε παραγγελια για το μαυρο :)

Για οποιον ενδιαφερεται να αγορασει απο εξωτερικο,σε αυτη την τιμη παιζει πανω κατω(με μεταφορικα)απο το Amazon UK σε ενα χρωμα στις 34λιρες

https://www.amazon.co.uk/dp/B07TDTXHJP?tag=haggle-web-en-21&linkCode=ogi&th=1&psc=1

Επεξ/σία από Fulgore
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, czarjuly είπε

Λοιπον ενεργοποιησα το switch για πρωτη φορα κι εκανα update

Εχω τοποθετησει την κονσολα στο docking station και τα joycon επανω για φορτιση,σωστα;

Ποση ωρα κανει να φορτισει υπαρχει καμια ενδειξη;

Πηρα κι ενα ενσυρματο χειριστηριο αυτο συνδεεται στο docking?

Αν πας στα κοντρολερ σου δειχνει το στατους τους. Η κονσόλα φαινεται πανω δεξια και απο τις ρυθμίσεις μπορεις να εμφανίσεις και μόνιμα το ποσοστό της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ωραιος,αυτο ακριβως περιμενα και μου εκανε εντυπωση γιατι ανεβηκε η τιμη τους τελευταια.

Επεσε παραγγελια για το μαυρο :)

Για οποιον ενδιαφερεται να αγορασει απο εξωτερικο,σε αυτη την τιμη παιζει πανω κατω(με μεταφορικα)απο το Amazon UK σε ενα χρωμα στις 34λιρες

https://www.amazon.co.uk/dp/B07TDTXHJP?tag=haggle-web-en-21&linkCode=ogi&th=1&psc=1

Εγώ θέλω το pro controller της Nintendo αλλιώς και γω θα τσίμπαγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, NobodyRankXV είπε

Εγώ θέλω το pro controller της Nintendo αλλιώς και γω θα τσίμπαγα

Αυτο δυστηχως μην περιμενεις να το δεις σε εκπτωση ειδικα στα χρηματα αυτα(σκεψου οτι εχει αρχικη τιμη 80ευρω και δεν υπαρχει καν σε stock σε καποιες αλυσιδες)

Το πιο φθηνο που παιζει στην Ευρωπη σκεψου ειναι απο Γερμανικο amazon στα 56ευρω,το οποιο ομως με το δικο μας ΦΠΑ +μεταφορικα παει στα 63.5ευρω(με express σχεδον 75ευρω).

Κοινως μιλαμε για σχεδον 20ευρω διαφορα απο το Pro controller. Εχει σημαντικη χρηματικη διαφορα δηλαδη.

Απο Ελλαδα προφανως οταν σου εχουν 55ευρω (εκτος της εκπτωσης),πιο πολυ αξιζει το Pro controller στα ιδια περιπου χρηματα και φανταζομαι οτι μαλλον γιαυτο βγηκε και αυτη η εκπτωση(που βεβαια αν δεν εισαι στο facebook δεν θα την γνωριζεις).

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ πάλι έχω βολευτεί με το PS4 gamepad... Αφού ένας λόγος (μετά το Final VII remake) που δεν το πουλάω είναι αυτός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

                                                                                                                        

:lol::lol::lol:

-Μεγάλε, έχεις να παραλάβεις ένα βραβείο.

-Μισό να πιάσω τον Bulbasaur και έρχομαι!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GeorgeMan είπε

Εγώ πάλι έχω βολευτεί με το PS4 gamepad... Αφού ένας λόγος (μετά το Final VII remake) που δεν το πουλάω είναι αυτός.

Ο,τι καλύτερο το ds4

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Με 6ωρες αυτονομια,δεν θα το ελεγα :P

Την έχω πάθει βεβαίως να μείνω από μπαταρία επειδή δε φορτισα, αλλά session πάνω από 6 ώρες όταν είναι φορτισμένο δεν παίζει να κάνω έτσι κι αλλιώς

 

Αλλά στην υπόλοιπη χρήση είναι πολύ καλό, πλέον θα πω ότι το προτιμώ και από αυτό του one

Της Nintendo απλά δεν θα το πάρω ποτέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, logistoulis είπε

Ο,τι καλύτερο το ds4

Του xbox για μένα είναι η καλύτερη επιλογή.Μπορει να είναι λίγο πιο αρκουδιαρικο αλλά το προτιμω για τις σκανδαλες όπου πχ. στα racing games οσο το πατάς τόσο γκάζι δίνει(δεν θυμάμαι πως το ονομάζουν).Σ'αυτα τα λεφτά που πουλάνε τα gamepads και οι sony/nin θα επρεπε να είχαν το ίδιο σύστημα και όχι απλά κουμπιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...