Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δύσκολα παίζονται τόσα παιχνίδια κι εγώ έχω στο ps4 πάνω από 100 και παιχνίδια χωρίς τα free to play plus ούτε καν τα μετράω. Σύνολο καμία 400 έχω που αποκλείεται να τα παίξω όλα. 

Όσο για το lite έχει κοιτάξει κανείς αν το έχει να δοκιμάσει κανένα hdmi που έχει βγει και για το κανονικό μήπως συνδέεται με την τηλεόραση ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, Fulgore είπε

Δηλαδη εχεις αυτη την στιγμη backlog 150παιχνιδια σε ps4,nintendo switch και 3ds.

Ανετα σε βγαζουν μια 5ετια για να μην αγορασεις τιποτα αλλο :D

Δεν εχω βαλει και το xbox😁😁😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 hours ago, chek2fire said:

αν σου  πω εγώ τι backlog έχω στο pc θα τρομάξεις  αλλά ασχολούμε και με το switch 

Α γεια σου, μιλάνε για backlog οι κονσολάδες! Εδώ σε πισί έχουμε χιλιάδες games σε αναμονή και κάθε μήνα φορτωνόμαστε επιπλέον πράγμα από humble bundle, game pass κλπ.

Τι 50 και 150 games backlog, πφφ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Αν πράγματι τελείωσε και έρθει και αλλού με φουλ cross platform play θα είναι το απόλυτο εύκολο double dip για εμένα για προπόνηση όταν δεν είμαι σπίτι μου. Αν είναι και συμβατό με το steam όπως το divinity original sin 2 τότε μιλάμε για τρομερό value για την πάρτι μου. 

Για την ώρα το έβγαλαν άκυρο από την capcom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dinos234 είπε

Δύσκολα παίζονται τόσα παιχνίδια κι εγώ έχω στο ps4 πάνω από 100 και παιχνίδια χωρίς τα free to play plus ούτε καν τα μετράω. Σύνολο καμία 400 έχω που αποκλείεται να τα παίξω όλα. 

Όσο για το lite έχει κοιτάξει κανείς αν το έχει να δοκιμάσει κανένα hdmi που έχει βγει και για το κανονικό μήπως συνδέεται με την τηλεόραση ? 

Για την ερώτηση σου, η απάντηση είναι απλή : όχι δεν βγάζει έξοδο σε τηλεόραση ότι και να κάνεις. Έχουν αφαιρέσει το απαραίτητο hardware. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι φορτωνεστε παιχνιδια που δεν θα παιξετε ή θα παιξετε καποτε, θυμιζει κατοχικο συνδρομο.

Επισης θυμιζει φαγητο που φτιαχνεις παραπανω και το πετας...

Ειτε εχεις 1000 παιχνιδια που δεν θα προλαβεις να παιξεις ειτε κανενα γιατι δεν εχεις λεφτα ειναι το ιδιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, aris1986 said:

Οσοι φορτωνεστε παιχνιδια που δεν θα παιξετε ή θα παιξετε καποτε, θυμιζει κατοχικο συνδρομο.

Επισης θυμιζει φαγητο που φτιαχνεις παραπανω και το πετας...

Ειτε εχεις 1000 παιχνιδια που δεν θα προλαβεις να παιξεις ειτε κανενα γιατι δεν εχεις λεφτα ειναι το ιδιο!

Έλα ρε συ εδώ άλλοι παίρνουν παιχνίδια για κονσόλα που δεν έχουν, το backlog σε πείραξε; :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, aris1986 είπε

Οσοι φορτωνεστε παιχνιδια που δεν θα παιξετε ή θα παιξετε καποτε, θυμιζει κατοχικο συνδρομο.

Επισης θυμιζει φαγητο που φτιαχνεις παραπανω και το πετας...

Ειτε εχεις 1000 παιχνιδια που δεν θα προλαβεις να παιξεις ειτε κανενα γιατι δεν εχεις λεφτα ειναι το ιδιο!

Προσωπικα εγω τα πηρα γιατι ειναι παιχνιδια που θελω να τα παιξω και δεν ξερω αν θα τα βρω μετα απο λιγο καιρο

Για παραδειγμα μου ειχε δανεισει φιλος το monster hunter 4 &sonic generations για το 3ds τα οποια εψαξα να τα βρω και να τα αγορασω αλλα ειναι εξαφανισμενα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
39 minutes ago, aris1986 said:

Οσοι φορτωνεστε παιχνιδια που δεν θα παιξετε ή θα παιξετε καποτε, θυμιζει κατοχικο συνδρομο.

Επισης θυμιζει φαγητο που φτιαχνεις παραπανω και το πετας...

Ειτε εχεις 1000 παιχνιδια που δεν θα προλαβεις να παιξεις ειτε κανενα γιατι δεν εχεις λεφτα ειναι το ιδιο!

Ενώ το να παίρνεις μια κονσόλα και να την πουλάς με σκοπό να πάρεις το αναβαθμισμένο μοντέλο που ίσως βγει κάποτε στο μέλλον είναι υγιής καταναλωτική προοικονομία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GeorgeMan είπε

Έλα ρε συ εδώ άλλοι παίρνουν παιχνίδια για κονσόλα που δεν έχουν

Συνηθες φαινόμενο αυτο ομως,ειδικα σε συλλεκτικες εκδοσεις που κυκλοφορουν για συγκεκριμενες πλατφορμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Ε όχι και σύνηθες. Λίγοι το κάνουν. 

Spoiler

 

Προφανως μιας και μιλαμε για συλλεκτικες,εγω εδωσα ενα πολυ γνωστο παραδειγμα που συμβαινει αυτο.

Αλλο παραδειγμα ειναι εαν βρεις καποια πολυ χαμηλη τιμη και αγορασεις ενα παιχνιδι νωριτερα απο οταν εχεις σκοπο να παρεις μια κονσολα(συνηθως σε καποιο ξεστοκαρισμα).. Να σου θυμισω πχ το ξεστοκαρισμα του Κωτσου πισω το 2018 που εβρισκες παιχνιδια οπως mario odyssey και Zelda στα 35ευρω,που τετοια τιμη δεν εχουν παιξει ουτε μεχρι και σημερα και αν θυμαμαι καλα πρεπει να εδινε και περιφερειακα τυπου pro controller επισης ιστορικα χαμηλα. Αρα ολα σχετικα ειναι.

Τωρα εαν υπαρχουν ατομα που αγοραζουν παιχνιδια για κονσολα που δεν εχουν και ουτε προκειται να παρουν ,απλα για να τα κανουν για συλλογη,αυτο δεν το ξερω.

 

Τελος δεν ξερω για τους υπολοιπους αλλα παιχνιδια που δεν εχω σκοπο να παιξω,δεν τα υπολογιζω προσωπικα στο backlog.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...