Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Fulgore είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Εχει ηδη backlog και σε 3ds :P

Στο 3ds 18 εχω δεν εχω πολλα και πηρα και 6 τιτλους για το switch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 minutes ago, Malthador said:

Τι πρέπει να κλείσουμε στο Sw/Sh για να μην παίξει κόμπλα με την SD;

Ή δεν κλείνουμε τίποτα γιατί το έχουν σιάξει;

To autosave. Βασικά τα διαλάει αν σου κρασάρει την ώρα που autoσώνει. 

Επεξ/σία από GeorgeMan
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Malthador είπε

Η εικόνα ξεγελάει και ο δημιουργός το έκανε σκόπιμα νομίζω.

Σου δίνει την εντύπωση ότι το Switch Lite είναι συνδεδεμένο με το κινητό.

Πάντως έξυπνος ο τρόπος. Το κινητό τραβάει με την κάμερα το switch, και με καλώδιο USBC-to-HDMI μεταφέρει την εικόνα στην TV.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 minutes ago, panther_512 said:

Η εικόνα ξεγελάει και ο δημιουργός το έκανε σκόπιμα νομίζω.

Σου δίνει την εντύπωση ότι το Switch Lite είναι συνδεδεμένο με το κινητό.

Πάντως έξυπνος ο τρόπος. Το κινητό τραβάει με την κάμερα το switch, και με καλώδιο USBC-to-HDMI μεταφέρει την εικόνα στην TV.

Η αμήχανη στιγμή που συνειδητοποιείς ότι μπορείς να dockάρεις όλα τα φορητά που υπάρχουν εκεί έξω με αυτόν τον τρόπο. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, czarjuly είπε

Στο 3ds 18 εχω δεν εχω πολλα και πηρα και 6 τιτλους για το switch

Δηλαδη εχεις αυτη την στιγμη backlog 150παιχνιδια σε ps4,nintendo switch και 3ds.

Ανετα σε βγαζουν μια 5ετια για να μην αγορασεις τιποτα αλλο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω έχω ένα backlog  από free games που δίνουν διάφορα sites αλλά ή τα έχεις παιξει πριν καιρό ή και να μην τα παίξεις δεν έγινε και κάτι😁.Το να αγοράζω games όσο και αν κάνουν για να τα παίξω σε κάποια μελλοντική στιγμή πάντως δεν θα μπορούσα να το κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Fulgore είπε

Παντως αν ισχυουν αυτα που ελεγες στο διπλα θεμα οτι εχεις backlog σε ps4 γυρω στα 130παιχνιδια,δεν βλεπω να ασχολεισαι πολυ με το Switch :P

Xenoblade Chronicles 2 στις 30λιρες απο Amazon Uk

https://www.amazon.co.uk/Xenoblade-Chronicles-2-Nintendo-Switch/dp/B01MZ94DLA/ref=sr_1_1?keywords=xenoblade+chronicles+2+switch&qid=1579959225&s=electronics&sr=1-1-catcorr

αν σου  πω εγώ τι backlog έχω στο pc θα τρομάξεις  αλλά ασχολούμε και με το switch 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω τωρα μεχρι και τον καλοκαιρι κυριως με το Switch θα ασχολουμαι εκτος απο τον Μαρτιο/Απριλιο που εχει πραγμα στις αλλες πλατφορμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Da Faq?? 

Το console exclusive μάλλον τελείωσε γιατί το CE κουτι δεν γράφει πλέον ps exclusive.Οποτε όλα είναι πιθανά.Αν το φέρουν σε switch και xbox με crossplatform/crossprogression και καταφέρουν να φτιάξουν το netcode θα πουλήσει πολυ καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Mistwalker είπε

Το console exclusive μάλλον τελείωσε γιατί το CE κουτι δεν γράφει πλέον ps exclusive.Οποτε όλα είναι πιθανά.Αν το φέρουν σε switch και xbox με crossplatform/crossprogression και καταφέρουν να φτιάξουν το netcode θα πουλήσει πολυ καλά.

Αν πράγματι τελείωσε και έρθει και αλλού με φουλ cross platform play θα είναι το απόλυτο εύκολο double dip για εμένα για προπόνηση όταν δεν είμαι σπίτι μου. Αν είναι και συμβατό με το steam όπως το divinity original sin 2 τότε μιλάμε για τρομερό value για την πάρτι μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...