Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Τίποτα δεν πρέπει να προσέξεις. Λογικά θα σου εμφανιστεί το πρόβλημα κάποια στιγμή όπως σου είπε ένα παιδί πιο πάνω.

Ίσως μόνο να έπαιρνες ένα τζαμί για προστασία της συσκευής , εγώ δεν πήρα ποτέ και έχει γδαρσιες η οθόνη από τον μικρό και το πώς το βάζει στο dock. Εσύ έχεις το λιτε βέβαια, αλλά δεν είναι κακό να το έχεις προστατευμένο.

Να το χαρείς. Είναι ωραία συσκευή το switch.

Πηρα και τα δυο και το κλασσικο switch και το switch lite,περιμενω τις δωροεπιταγες τωρα να μου ερθουν για να παρω ζελατινες,θηκες και κανα παιχνιδακι....σε ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, czarjuly είπε

Πηρα και τα δυο και το κλασσικο switch και το switch lite,περιμενω τις δωροεπιταγες τωρα να μου ερθουν για να παρω ζελατινες,θηκες και κανα παιχνιδακι....σε ευχαριστω!

Υπάρχουν άπειρα παιχνίδια να παίξεις. Προτείνω για αρχή τα zelda breath of the wild, Mario Odyssey , Splatoon Kai Mario kart . Κορυφαία παιχνίδια.

20 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Να το πάρει από την εκκλησία αυτό; 

😂😂😂😂 Λάθος τόνος. Στην Μέκκα να πάει καλύτερα για να πάρει ιδέες. 😊😊😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, anarchy79 είπε

Υπάρχουν άπειρα παιχνίδια να παίξεις. Προτείνω για αρχή τα zelda breath of the wild, Mario Odyssey , Splatoon Kai Mario kart . Κορυφαία παιχνίδια.

Σκεφτομουνα το luigis mansion 3 και απο αυτα που μου ειπες το zelda και mario kart 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, czarjuly είπε

Πηρα και τα δυο και το κλασσικο switch και το switch lite,περιμενω τις δωροεπιταγες τωρα να μου ερθουν για να παρω ζελατινες,θηκες και κανα παιχνιδακι....σε ευχαριστω!

Έδωσες 500 ευρώ και τα έχεις στο κουτί και κάθονται; Πάρε άμεσα παιχνίδι και ξεκίνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το service παρελαβε λεει τα joy con και ο εκτιμωμενος χρονος επισκευης ειναι 10 εργάσιμες. Λογικα περνάει από ολα τα service centre της Ν του κόσμου ο ίδιος ο Luigi και τα επισκευάζει γιαυτο αργουν τοσο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, james9tito είπε

Το service παρελαβε λεει τα joy con και ο εκτιμωμενος χρονος επισκευης ειναι 10 εργάσιμες. Λογικα περνάει από ολα τα service centre της Ν του κόσμου ο ίδιος ο Luigi και τα επισκευάζει γιαυτο αργουν τοσο. 

Οχι αλλα λογικα βαζουν τον μεγιστο χρονο για να μην γυριζεις και κραζεις μου ειπατε 3 αλλα κανατε 4 οποτε βαζουν και μια δικλειδα ασφαλειας . Θελω να πιστευω 5 μερες... εμενα μετα απο 3 το στειλαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
23 minutes ago, james9tito said:

Το service παρελαβε λεει τα joy con και ο εκτιμωμενος χρονος επισκευης ειναι 10 εργάσιμες. Λογικα περνάει από ολα τα service centre της Ν του κόσμου ο ίδιος ο Luigi και τα επισκευάζει γιαυτο αργουν τοσο. τόσα

Υπάρχουν τόσα πολλά joycons με drift, που δεν μου κάνει εντύπωση το πόση δουλειά έχουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμφανισε και το δικο μου προβλημα drift, με αυτα που διαβαζω απο οτι καταλαβα ειτε το στειλω ειτε δεν το στειλω στην ουσια το ιδιο πραγμα θα ειναι απο τη στιγμη που το επανεμφανιζει...βεβαια η δικη μου λυση ειναι, dock, "εξω" τα joycons και pro controller, αλλα onthego (που το ευχαριστιεμαι περισσοτερο), οταν το "πιανει" με μια βιαιη κινηση προς την αντιθετη μερια φαινεται να λυνεται το προβλημα (προσωρινα μεν αλλα λυνεται...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προμηθευτειτε ένα spray επαφών χωρίς λάδι και καθαρίσατε !!! έχει μαλλιάσει η το πληκτρολόγιο xD !!!

ένα φσιτ ανά 2-3 μήνες και αν. Όσοι έχετε εγγύηση στείλτε το προς το τέλος για επιδιόρθωση όσοι έχετε φύγει από εγγύηση απλά δε θα έχετε κανένα πρόβλημα.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, retard20 είπε

προμηθευτειτε ένα spray επαφών χωρίς λάδι και καθαρίσατε !!! έχει μαλλιάσει η το πληκτρολόγιο xD !!!

ένα φσιτ ανά 2-3 μήνες και αν. Όσοι έχετε εγγύηση στείλτε το προς το τέλος για επιδιόρθωση όσοι έχετε φύγει από εγγύηση απλά δε θα έχετε κανένα πρόβλημα.

Κανονικά έπρεπε να παίξει και καμιά μήνυση Ευρώπη προς την N, ώστε να μην τίθεται θέμα αν έχεις εγγύηση ή όχι. Το πρόβλημα είναι ξεκάθαρα κατασκευαστικό και όχι λόγο χρήστη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, non-serviam είπε

Κανονικά έπρεπε να παίξει και καμιά μήνυση Ευρώπη προς την N, ώστε να μην τίθεται θέμα αν έχεις εγγύηση ή όχι. Το πρόβλημα είναι ξεκάθαρα κατασκευαστικό και όχι λόγο χρήστη.

Σίγουρα θα εχει γίνει.Στην Αμερικη τους έχουν ταράξει αποτι διάβαζα και ένας από τους λογους είναι και το drift.

Πάντως στη Nin ρίχνουν πολύ δούλεμα στον κόσμο.Οταν ο Σιρακαγα ή όπως τον λένε είπε δημόσια ότι αναγνωρίζουν το drift πρόβλημα και οι επισκευές θα είναι δωρεάν σε ερώτηση που τους έκανε η ign έκαναν την πάπια και λένε να επικοινωνήσει ο κόσμος με το support και με χαρά θα τους εξυπηρετήσουμε.Αν είναι να δίνεις κάθε φορά από ένα 20ρικο για κάτι που μπορεί να το ξαναπάθει και 2 βδομάδες μετά την επισκευή εννοείται ότι με χαρά θα σε εξυπηρετήσουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Αμερικη ποσα χρονια ομως εγγυηση εχει το switch και τα joycon.

Στην Ευρωπη για παραδειγμα το xbox controller εχει 1χρονο εγγυηση(που και αυτο εχει βγαλει πολλα θεματα/προβληματα),ενω στην Ευρωπη 2.

Μια απο τα ιδια και τα προιοντα της 8bitdo τα οποια εχουν παντου μολις 1χρονο εγγυηση(ακομα και Ευρωπη) οπως και τα Dualshock της Sony και αυτα με μολις 1χρονο εγγυηση.

Και το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχει gamepad το οποιο να εχει βγει απροβληματιστο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...