Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
12 hours ago, dekulinkgr said:

Ερωτηση τωρα.Δινουμε τα λεφτα στην crapcom για τα resident evil 1 και 0??Τα εχει 50% εκπτωση οποτε 15 ευρω το καθενα.Στο psn που κοιταξα αυτη την στιγμη ειναι στα 20 ευρω το καθενα.

65d05b6ded3309d8153b5792f1ecb279.jpg

7 hours ago, ikaruga24 said:

Η μεγαλύτερη έκπληξη του πόσο όμορφα δείχνει κάποιο παιχνίδι στην μεγάλη οθόνη είναι φυσικά το Xenoblade 2 που δεν είναι το μόνο όμως. 

Το να λέτε ότι το XC2 δείχνει ωραίο docked ισοδυναμεί με το ευφυές «δεν βλέπω διαφορά μεταξύ 30 και 60 καρέ», just sayin'.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μία μικρή είδηση αλλά ενδιαφέρουσα κατ'εμέ:

https://nintendoeverything.com/journey-devs-latest-game-sky-children-of-the-light-seemingly-coming-to-switch-with-cross-play-support/

Για να θυμόμαστε που και που ότι τα video games είναι και μορφή τέχνης και όχι μόνο ξυλύκι και upgrades στατιστικών.

Επεξ/σία από RedAlert539
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/1/2020 στις 11:46 ΜΜ, chrisgewrgi είπε

 Το toki ειναι καλο; νομιζω το εχει προσφορα 6,99.πολλοι λενε οτι το περνεις αν θες.να αλλαξεις tv

Το toki είναι αρκετά έως πολύ δύσκολο, όπως ήταν και όταν βγήκε σχεδόν 3 δεκαετίες πριν. Όλο χάναμε στα φλιπεραδικα τότε. Εγώ το πήρα διότι νοσταλγώ τα νιάτα μου με τέτοια παιχνίδια αλλά δεν το έχω μηδενίσει. Βέβαια το έχουν κάνει λίγο πιο εύκολο από την άποψη ότι έχει κατηγορίες δυσκολίας πχ easy, medium ktl ktl, αλλά και στο εύκολο πάλι δεν το έχω μηδενίσει. Στο πιο δύσκολο φαντάζομαι ναι σπας την τηλεόραση 😂😂😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Ερωτηση τωρα.Δινουμε τα λεφτα στην crapcom για τα resident evil 1 και 0??Τα εχει 50% εκπτωση οποτε 15 ευρω το καθενα.Στο psn που κοιταξα αυτη την στιγμη ειναι στα 20 ευρω το καθενα.

αν το γυρίσεις στο eshop της Αυστραλίας κάνουν 12,38 το καθένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα οι εκδόσεις στο switch είναι ποιο ακριβές πχ τα res με προσφορά σε xbox one ps4 τα βρίσκεις 7.50€ μισή τιμή όπως και παιχνίδια πχ skyrim Witcher 3 τα βρίσκεις στις άλλες κονσόλες κατω από την μισή τιμη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Malthador είπε

Το να λέτε ότι το XC2 δείχνει ωραίο docked ισοδυναμεί με το ευφυές «δεν βλέπω διαφορά μεταξύ 30 και 60 καρέ», just sayin'.

Το ότι έχει διαφορά είναι δεδομένο και το ξέρουμε ρε συ. Εγώ πιο πολύ ήθελα να επικεντρωθώ στο ότι το παιχνίδι δείχνει πολύ όμορφο στο docked και αναπάντεχα προσεγμένο σε σημεία που δεν είναι δυνατόν να δεις στο φορητό mode. Στα ίδια νέα πάντως το Torna δοκιμασμένο από εμένα είναι σχεδόν το ίδιο σε έκαστο mode. Μόνο το original XC2 έχει τέτοια διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος το Lacrimosa of dana, μετά απο 47(!) ώρες. Το είχα αγορασμένο και PS4 δεν το επαιξα ποτέ, κακώς οπως φάνηκε τελικά. Μου άρεσε αρκετά, λίγο αργό στην αρχή, λίγο επαναλαμβανόμενο στη μέση, αλλα συνολικα δεν τις μετάνοιωσα τις ωρίτσες που έριξα. Μάλιστα σε οδηγεί στα 100% completion σχεδόν μόνο του, αφου είναι αρκετά γραμμικό, οπότε δεν υπάρχει λόγος και για endgame ψάξιμο, που συνήθως βαριέμαι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, papp0us είπε

Τέλος το Lacrimosa of dana, μετά απο 47(!) ώρες. Το είχα αγορασμένο και PS4 δεν το επαιξα ποτέ, κακώς οπως φάνηκε τελικά. Μου άρεσε αρκετά, λίγο αργό στην αρχή, λίγο επαναλαμβανόμενο στη μέση, αλλα συνολικα δεν τις μετάνοιωσα τις ωρίτσες που έριξα. Μάλιστα σε οδηγεί στα 100% completion σχεδόν μόνο του, αφου είναι αρκετά γραμμικό, οπότε δεν υπάρχει λόγος και για endgame ψάξιμο, που συνήθως βαριέμαι.

Πολύ γρήγορα το εβγαλες! Εμένα μου πείρε γύρω στο 70 Ώρο  για 100% με το κανονικό ending . Μου άρεσε πολύ σαν παιχνίδι ίσως το καλύτερο Ys που έχω παίξει .  Sleeper hit!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NobodyRankXV είπε

Παίζω αυτό το διάστημα το Celeste στο Switch , είναι εκνευριστικά δύσκολο σε κάποια σημεία... Συμπάσχει κανένας μαζί μου !;;

Πλάκα κάνεις; Το έπαιξα όλο με όλα τα assist στο on. Είναι σαδιστικα δύσκολο, αν ήμουν 15 ετών μπορεί να το έβλεπα αλλιώς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις αν εδω στην ελλαδα πωλούνται για το switch pro controller διαφορα σκινς ας πουμε ή faceoffs για την ενσυρματη ή γενικα καποια αξεσουαρ σαν αυτα π βλεπουμε στο εξωτερικο.πχ αυτοκολλητα γοα την κοσνολα και αλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, nikpap2000 είπε

ξερει κανεις αν εδω στην ελλαδα πωλούνται για το switch pro controller διαφορα σκινς ας πουμε ή faceoffs για την ενσυρματη ή γενικα καποια αξεσουαρ σαν αυτα π βλεπουμε στο εξωτερικο.πχ αυτοκολλητα γοα την κοσνολα και αλλα

Dbrand.com αν δεν το βιάζεσαι. Αν το βιάζεσαι, πάλι dbrand.com. Δεν πας αλλού απλά (skins).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...