Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, RedAlert539 είπε

Ξέρεις εσύ οτι ΔΕΝ θα βγει; Φαντάζομαι ότι καταλαβαίνεις πως αυτή η αντιπαράθεση δεν οδηγεί πουθενά. 

Κουβέντα κάνουμε μωρέ. 😝
Αυτός το θεώρησε δεδομένο. Για τώρα δεν υπάρχει κάτι όμως. Πχ. PS5 και νέο Xbox VWXYZ (άρε MS με τα ονόματα σου...) ξέρουμε ότι έρχονται, επιβεβαιωμένα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, non-serviam είπε

Τρέχει και μια πολύ καλή προσφορά στη Γερμανία. Ας μας πει ο @NobodyRankXV αν τελικά την κατάφερε.

Δεν το προχώρησα τελικά διότι δεν είχα σκοπό να πάρω 3 παιχνίδια και ένα που ήθελα το βρήκα εδώ μεταχειρισμένο αλλά λογικά δεν στέλνουν οπ ότι διάβασα δηλαδή 

2 ώρες πριν, non-serviam είπε

Τρέχει και μια πολύ καλή προσφορά στη Γερμανία. Ας μας πει ο @NobodyRankXV αν τελικά την κατάφερε.

Δεν το προχώρησα τελικά διότι δεν είχα σκοπό να πάρω 3 παιχνίδια και ένα που ήθελα το βρήκα εδώ μεταχειρισμένο αλλά λογικά δεν στέλνουν οπ ότι διάβασα δηλαδή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, milanmaniac είπε

Σήμερα βρήκα πολύ καλές τιμές στο Amazon Γαλλίας. Για παράδειγμα: astral chain 39 ευρώ και marvel ultimate alliance 3 35 ευρώ.

το ultimate πάει δηλαδή 42 με μεταφορικά σωστά?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, non-serviam είπε

Ξέρουμε αυτή την στιγμή ότι θα βγει Pro; Δίδαξε με μύστη μου, γιατί εγώ αλλιώς είχα μάθει κατανόηση κειμένου στο σχολείο.

O καφενες εχει ριζες και στο insomnia @Edel, ευγε μυστακο μου

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω τη δυνατότητα να έχω ένα παιχνίδι στο switch τζαμπέ

 

είμαι μεταξύ three houses και astral chain

 

ξέρω καμιά σχέση μεταξύ τους, αλλά ποιο να διαλέξω;

τείνω προς το astral γιατί δεν πιστεύω ότι θα μου βγει τόσο μεγάλο όσο το άλλο, μιας και έχω ήδη κάμποσα μεγάλα να παίξω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, logistoulis είπε

έχω τη δυνατότητα να έχω ένα παιχνίδι στο switch τζαμπέ

είμαι μεταξύ three houses και astral chain

ξέρω καμιά σχέση μεταξύ τους, αλλά ποιο να διαλέξω;

τείνω προς το astral γιατί δεν πιστεύω ότι θα μου βγει τόσο μεγάλο όσο το άλλο, μιας και έχω ήδη κάμποσα μεγάλα να παίξω 

μη έχοντας παίξει το astral θα πω με σιγουριά το 3h μιας κ το ευχαριστήθηκα αρκετά και πιστεύω ότι αξίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, lysopaine είπε

μη έχοντας παίξει το astral θα πω με σιγουριά το 3h μιας κ το ευχαριστήθηκα αρκετά και πιστεύω ότι αξίζει 

κι εγώ πιστεύω ότι θα αξίζει και σίγουρα είναι "πιο πολύ παιχνίδι για τα λεφτά του" , απλα είναι μεγάλο και έχω κάμοσα μεγάλα παιχνίδια που τα χαίρομαι αργά ήδη στο backlog μου

 

έλεγα μήπως να έβαζα κάτι πιο συντομο ως "διάλειμμα" ενδιάμεσα από αυτά 

 

θα το σκεφτώ δε με βιάζει κάτι , χρόνο να βρω 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, logistoulis είπε

κι εγώ πιστεύω ότι θα αξίζει και σίγουρα είναι "πιο πολύ παιχνίδι για τα λεφτά του" , απλα είναι μεγάλο και έχω κάμοσα μεγάλα παιχνίδια που τα χαίρομαι αργά ήδη στο backlog μου

έλεγα μήπως να έβαζα κάτι πιο συντομο ως "διάλειμμα" ενδιάμεσα από αυτά 

θα το σκεφτώ δε με βιάζει κάτι , χρόνο να βρω 

Το Astral Chain δεν είναι μικρό. Απλά είναι σταγόνα στον ωκεανό σε σχέση με το fire emblem. Το astral chain το παίζω αυτήν την περίοδο και είναι απολαυστικό και καραπάλουκο παιχνίδι. Το fire emblem όμως το θεωρώ δεδομένο ότι πρέπει να υπάρχει στην συλλογή σου. Είναι τόσο καλό. Εύκολα στο τοπ 3 των καλύτερων του 2019. Επίσης ως tactics/strategy παιχνίδι παρά το τερατώδες μέγεθος και διάρκεια του είναι εύκολα διαχειρίσιμο. 

Δεύτερο και λιγότερο σημαντικό αλλά όχι κακό είναι ότι το fire emblem δεν θα πέσει σε τιμή εύκολα ενώ το Astral Chain ήδη μπορείς να το πάρεις φθηνότερα από την αρχική του τιμή. Για εμένα πάρε το fire emblem.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ikaruga24 είπε

Το Astral Chain δεν είναι μικρό. Απλά είναι σταγόνα στον ωκεανό σε σχέση με το fire emblem. Το astral chain το παίζω αυτήν την περίοδο και είναι απολαυστικό και καραπάλουκο παιχνίδι. Το fire emblem όμως το θεωρώ δεδομένο ότι πρέπει να υπάρχει στην συλλογή σου. Είναι τόσο καλό. Εύκολα στο τοπ 3 των καλύτερων του 2019. Επίσης ως tactics/strategy παιχνίδι παρά το τερατώδες μέγεθος και διάρκεια του είναι εύκολα διαχειρίσιμο. 

Δεύτερο και λιγότερο σημαντικό αλλά όχι κακό είναι ότι το fire emblem δεν θα πέσει σε τιμή εύκολα ενώ το Astral Chain ήδη μπορείς να το πάρεις φθηνότερα από την αρχική του τιμή. Για εμένα πάρε το fire emblem.

ναι το σκεφτόμουν ότι το άλλο σαν  παιχνίδι της platinum θα παίξει στο 30αρι του αργά ή γρήγορα και μπορώ να περιμένω

 

άρα λοιπόν πάμε για persona στο κάστρο :lol: 

σε αυτό θα συμμετέχει και η γυναίκα μάλλον γιατί  τα παιχνίδια της platinum δεν κάθεται ποτέ της να τα δει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, logistoulis said:

έχω τη δυνατότητα να έχω ένα παιχνίδι στο switch τζαμπέ

είμαι μεταξύ three houses και astral chain

ξέρω καμιά σχέση μεταξύ τους, αλλά ποιο να διαλέξω;

τείνω προς το astral γιατί δεν πιστεύω ότι θα μου βγει τόσο μεγάλο όσο το άλλο, μιας και έχω ήδη κάμποσα μεγάλα να παίξω 

Δεν έχει σχέση το ένα με το άλλο. Το ένα είναι ένα από τα καλύτερα tactical RPG's ever, το άλλο είναι hack 'n' slash game του 7,5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, logistoulis είπε

έχω τη δυνατότητα να έχω ένα παιχνίδι στο switch τζαμπέ

είμαι μεταξύ three houses και astral chain

ξέρω καμιά σχέση μεταξύ τους, αλλά ποιο να διαλέξω;

τείνω προς το astral γιατί δεν πιστεύω ότι θα μου βγει τόσο μεγάλο όσο το άλλο, μιας και έχω ήδη κάμποσα μεγάλα να παίξω 

Monster Hunter XX ασυζητητι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...