Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Αν έπρεπε να διαλέξεις να μείνεις με ένα από τα δύο με ποιο θα έμενες είναι το ερώτημα

Το Lite. Μικρότερο, μεγαλύτερη μπαταρία(απο το O.G.) πιο στιβαρό απο το κανονικό ,που αμα σου πέσει νομίζεις οτι θα το πάρεις τα χέρια. Μόνο το HD Rumble μου λείπει απο το μεγάλο. Εξακολουθώ να θεωρώ βέβαια οτι το 90% του Switch παραμένει το φορητό κομμάτι. Τουλάχιστον για μένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Αν έπρεπε να διαλέξεις να μείνεις με ένα από τα δύο με ποιο θα έμενες είναι το ερώτημα

Αναγκαστικά με το og .παιζουν τα παιδια διπλο στην τηλεοραση.χορους κτλπ.εγω οταν παιζω πλεον παιρνω απευθειας το lite.δηλαδη για μοναχικους λυκους δεν το συζηταμε.θα διαλεγα το lite.εχει απιστευτη αισθηση στα χερια.και μπορεις να παιξεις ωρες ατελειωτες χωρις ενοχληση.

Παρεα η οικογενεια και lite δεν ταιριαζει..να το ξεκαθαρισουμε.οποιος εχει οικογενεια παει απευθειας στο κανονικο.οποιος θελει να.το χρησιμοποιηση για την παρτη του το lite ειναι απιστευτο

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άρα προφανώς (κρίνοντας από τις δύο παραπάνω απαντήσεις) και το lite έχει το δικό του κοινό, πράγμα που φαίνεται και από τις πωλήσεις

Εγώ πάντως δεν θα ήθελα με τίποτα να μην έχω τη δυνατότητα για τηλεόραση και επειδή δεν πρόκειται να έχω και δεύτερο θα επέλεγα και τώρα το κανονικό που το παλεύω και ως φορητό μια χαρά

Για μένα μόνο ως συμπλήρωμα θα αγοραζοταν το lite, που και πάλι αν ήθελα και δεύτερο μάλλον θα προτιμούσα άλλο ένα κανονικό ώστε να έχω spare ανταλλακτικά (φορτιστή, dock , joycons) σε περίπτωση που χαλάσει κάτι

Και θα συμφωνήσω με αυτό που ειπώθηκε και πριν , η οθόνη του κανονικού ώρες ώρες είναι μικρή για κάποια πράγματα, ακόμα πιο μικρή ίσως είναι μεγαλύτερο προβλήματα σε κάποια παιχνίδια

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Άρα προφανώς και το lite έχει το δικό του κοινό, πράγμα που φαίνεται και από τις πωλήσεις

Εγώ πάντως δεν θα ήθελα με τίποτα να μην έχω τη δυνατότητα για τηλεόραση και επειδή δεν πρόκειται να έχω και δεύτερο θα επέλεγα και τώρα το κανονικό που το παλεύω και ως φορητό μια χαρά

Για μένα μόνο ως συμπλήρωμα θα αγοραζοταν το lite, που και πάλι αν ήθελα και δεύτερο μάλλον θα προτιμούσα άλλο ένα κανονικό ώστε να έχω spare ανταλλακτικά (φορτιστή, dock , joycons) σε περίπτωση που χαλάσει κάτι

Αν παρεις  lite και παιξεις καποιες ωρες δεν θα χαλασει τπτ απο το κανονικο γιατι δεν θα το χρησιμοποιεις μετα.εγω το πηρα γιατι δελεαστικα με την τιμη στα 190 κατι απο κοτσοβολο.δεν χρειαζομουν 2ο.

στο δρομο που γυριζα ελεγα καλα τι κανω..τι το πηρα να το κανω..ελα που μολις επαιξα λιγο καταλαβα τι εστι portable. Η τηλεοραση κλειστη εγω στον καναπε ,το og στο dock και παιζω ξαπλα με το lite.δεν μπορω πλεον να παιξω με το αλλο.προτιμω να περιμενω να φορτιση το lite παρα να βγαλω το αλλο απο το dock

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση. Αν κάνω αλλαγή region σε us να αγοράσω κάτι πραγματάκια, θα περάσουν ελληνικές καρτες/PayPal; Μετά σε επιστροφή στον gr λογαριασμό το game θα είναι playable κανονικά;

 

Έχει το just dance μισό τιμής us... Για αυτό συγκεκριμένα αν αγοραστεί από άλλη χώρα μπορώ να κάνω συνδρομή στο unlimited; 

Thanx in advance 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ δεκτό, απλά αυτό είναι ένα πείραμα που μάλλον δε θα κάνω

Δεν πρόκειται να πάρω άλλο switch ακόμα και "pro" να βγει εφόσον δεν υπάρχει ζήτημα συμβατότητας με μελλοντικούς τίτλους θα μείνω με αυτό που έχω μέχρι να βγει πραγματικός αντικαταστάτης

Είναι βέβαια καλή τιμή τα 200 ώστε να δοκιμάσεις, αλλά θα προτιμούσα να τα κάνω κάτι άλλο

Από gaming hw στο επόμενο 12μηνο θα έχω ps5 και κάποια στιγμή θα πρέπει να παρθεί και 4Κ tv, άρα η Nintendo καλό είναι να ηρεμήσει και να μην ζητήσει αλλά λεφτά, παρόλο που θα το προσπαθήσει με κάποιο τρόπο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, chill said:

Ερώτηση. Αν κάνω αλλαγή region σε us να αγοράσω κάτι πραγματάκια, θα περάσουν ελληνικές καρτες/PayPal;

Όχι. 

1 minute ago, chill said:

Μετά σε επιστροφή στον gr λογαριασμό το game θα είναι playable κανονικά;

Ναι. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, non-serviam είπε

Μα ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ!
Ρε διαβάζετε τι γράφουμε;

Όχι, ρε φίλος δεν κάθονται όλοι να διαβάσουν 45 σελίδες ποσταρίσματα για να δουν τι έγραψες. Κάποιοι είναι περαστικοί από δω. Δώσ'του να καταλάβει τι ακριβώς εννοείς.

Επεξ/σία από RedAlert539
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, RedAlert539 είπε

Όχι, ρε φίλος δεν κάθονται όλοι να διαβάσουν 45 σελίδες ποσταρίσματα για να δουν τι έγραψες. Κάποιοι είναι περαστικοί από δω. Δώσ'του να καταλάβει τι ακριβώς εννοείς.

Όχι ρε φίλος, δεν θα κάτσουμε να γράφουμε πεντακόσιες εκατόν τριάντα πέντε χιλιάδες φορές τα ίδια πράγματα γιατί ο άλλος διαβάζει επιλεκτικά μόνο ότι γουστάρει. Για τράβα πίσω σε εκείνη την σελίδα και δες που γράφτηκε ότι αυτό είναι μόνο φήμη.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Όχι ρε φίλος, δεν θα κάτσουμε να γράφουμε πεντακόσιες εκατόν τριάντα πέντε χιλιάδες φορές τα ίδια πράγματα γιατί ο άλλος διαβάζει επιλεκτικά μόνο ότι γουστάρει. Για τράβα πίσω σε εκείνη την σελίδα και δες που γράφτηκε ότι αυτό είναι μόνο φήμη.

Διαφορετικό πράγμα το "είναι φήμη" από το "δεν ισχύει" που το τόνισες και με κεφαλαία κόκκινα γράμματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SageMarios είπε

Σήμερα το έμαθα οτι θα βγει pro δεν είχε τύχει να το δω κάπου ,μάλλον θα περιμένω για το pro ,για να είμαι τελείως ευχαριστημενος

 

6 λεπτά πριν, RedAlert539 είπε

Διαφορετικό πράγμα το "είναι φήμη" από το "δεν ισχύει" που το τόνισες και με κεφαλαία κόκκινα γράμματα. 

Ξέρουμε αυτή την στιγμή ότι θα βγει Pro; Δίδαξε με μύστη μου, γιατί εγώ αλλιώς είχα μάθει κατανόηση κειμένου στο σχολείο.

11 λεπτά πριν, milanmaniac είπε

Σήμερα βρήκα πολύ καλές τιμές στο Amazon Γαλλίας. Για παράδειγμα: astral chain 39 ευρώ και marvel ultimate alliance 3 35 ευρώ.

Τρέχει και μια πολύ καλή προσφορά στη Γερμανία. Ας μας πει ο @NobodyRankXV αν τελικά την κατάφερε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, non-serviam είπε

Ξέρουμε αυτή την στιγμή ότι θα βγει Pro; Δίδαξε με μύστη μου, γιατί εγώ αλλιώς είχα μάθει κατανόηση κειμένου στο σχολείο.

Ξέρεις εσύ οτι ΔΕΝ θα βγει; Φαντάζομαι ότι καταλαβαίνεις πως αυτή η αντιπαράθεση δεν οδηγεί πουθενά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...