Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, SageMarios είπε

Καλημέρα , έχω βρεθεί στο εξης δίλημμα : Nintendo switch ή Nintendo switch lite ? .Δεν έχω πιασει κανένα απο τα 2 στα χέρια μου και δεν ξέρω ποιο αξίζει πιο πολύ .Μπορείτε να μου δώσετε καμια συμβουλή ; 

Για μένα το κανονικο switch διότι μπορείς να το συνδέσεις με την τηλεόραση, μπορείς και να το έχεις φορητό. Για μένα αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

31 λεπτά πριν, NobodyRankXV είπε

Δεν ξέρω με προχωράει κανονικά μέχρι το checkout με PayPal κιόλας 

Ε προχώρα την παραγγελία ρε άνθρωπε. Αν δεν στέλνουν τότε θα σε ακυρώσουν ή θα σου ζητήσουν παραπάνω μεταφορικά και θα ακυρώσεις εσύ. Τι σε προβληματίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, SageMarios είπε

Καλημέρα , έχω βρεθεί στο εξης δίλημμα : Nintendo switch ή Nintendo switch lite ? .Δεν έχω πιασει κανένα απο τα 2 στα χέρια μου και δεν ξέρω ποιο αξίζει πιο πολύ .Μπορείτε να μου δώσετε καμια συμβουλή ; 

Τίποτα από τα δύο. Άσε τα μπλιμπλίκια για τους πιτσιρικάδες και περίμενε το Pro να παίξεις σαν άνθρωπος.

giphy.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, czarjuly είπε

Το switch pro που αναφερετε ορισμενα ποστ πιο πισω ποτε θα κυκλοφορησει;ξερουμε τιμουλα;

Φήμες είναι όλα. Μόνο η μαμά Ν ξέρει.

@Fulgore ρε συ γιατί δεν περίμενες μερικούς μήνες ακόμα να δεις; Αφού περίμενες μέχρι τώρα να το πάρεις, έχεις και backlog ήδη αλλού, τι το πήρες τώρα (και δεν βγάλανε και καμία τρελή προσφορά);

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω και το lite και εχω και το κανονικο.για handled δεν θελω να το δω ουτε ζωγραφιστο το κανονικο πλεον.καμια σχεση.ειδικα μολις περασουν καποιες ωρες χρησης  στο lite..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
33 minutes ago, chrisgewrgi said:

Εχω και το lite και εχω και το κανονικο.για handled δεν θελω να το δω ουτε ζωγραφιστο το κανονικο πλεον.καμια σχεση.ειδικα μολις περασουν καποιες ωρες χρησης  στο lite..

Με ή χωρίς grip και ποιο; Γιατί το skull&co grip που δίνει τη δυνατότητα να παίζω 4ωρα χωρίς να πιάνομαι ενώ με σκέτη την κονσόλα ούτε 1,5 ώρα δεν έβγαζα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, non-serviam είπε

 

@Fulgore ρε συ γιατί δεν περίμενες μερικούς μήνες ακόμα να δεις; Αφού περίμενες μέχρι τώρα να το πάρεις, έχεις και backlog ήδη αλλού, τι το πήρες τώρα (και δεν βγάλανε και καμία τρελή προσφορά);

Ειχα πιστωτικο αξιας 230ευρω που τελειωνε μεχρι τον Φλεβαρη(οι νεες κονσολες δεν ειχαν βγει ουτως ή αλλως), αρα αν βγαλεις αυτο οπως και τις 2 δωροεπιταγες του Κωτσου που εσκασαν απο το πουθενα,εβαλα απο την τσεπη μου 50ευρω για την κονσολα και 15ευρω επιπλεον για το Mario Kart :)

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GeorgeMan είπε

Με ή χωρίς grip και ποιο; Γιατί το skull&co grip που δίνει τη δυνατότητα να παίζω 4ωρα χωρίς να πιάνομαι ενώ με σκέτη την κονσόλα ούτε 1,5 ώρα δεν έβγαζα...

Skull&co εχω και εγω..το lite εχει ενα δεσιμο στα χερια που δεν συγκρινεται.και παναλαφρο.ξεχνας πιασιματα κτλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Εχω και το lite και εχω και το κανονικο.για handled δεν θελω να το δω ουτε ζωγραφιστο το κανονικο πλεον.καμια σχεση.ειδικα μολις περασουν καποιες ωρες χρησης  στο lite..

Πάρε Grip για το κανονικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, RedAlert539 είπε

Τίποτα από τα δύο. Άσε τα μπλιμπλίκια για τους πιτσιρικάδες και περίμενε το Pro να παίξεις σαν άνθρωπος.

giphy.gif

Σήμερα το έμαθα οτι θα βγει pro δεν είχε τύχει να το δω κάπου ,μάλλον θα περιμένω για το pro ,για να είμαι τελείως ευχαριστημενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, SageMarios είπε

Σήμερα το έμαθα οτι θα βγει pro δεν είχε τύχει να το δω κάπου ,μάλλον θα περιμένω για το pro ,για να είμαι τελείως ευχαριστημενος

Μα ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ!
Ρε διαβάζετε τι γράφουμε;

Επεξ/σία από non-serviam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chrisgewrgi είπε

Εχω και το lite και εχω και το κανονικο.για handled δεν θελω να το δω ουτε ζωγραφιστο το κανονικο πλεον.καμια σχεση.ειδικα μολις περασουν καποιες ωρες χρησης  στο lite..

Αν έπρεπε να διαλέξεις να μείνεις με ένα από τα δύο με ποιο θα έμενες είναι το ερώτημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...