Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Τι εννοεις καλυτερη αναλυση οθονης?Και το κανονικο switch και το lite 720p οθονες δεν εχουν?

Ισχυει οτι φαινεται καλυτερη η οθονη, επειδη ειναι μικροτερη αλλα με το ιδιο resolution. Σε μενα φαινεται το lite πολυ καλυτερο απο το og, ειδικα στο ultimate alliance 3. Απο την αλλη, οτι λεει ο Malthador ισχυει, αν εχει πολυ διαβασμα βγαζεις τα ματια σου xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια δεν αντιλεγω,αλλα ο συμφορουμιτης πιο πανω εγραψε συγκεκριμενα αναλυση οθονης,οχι ποια οθονη δειχνει καλυτερη.

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, Te0sX said:

Για εμένα είναι η τέλεια κονσόλα. Το θέλω μονο για handheld χρήση, δεν θέλω να παίζω με άλλους, είναι μικρότερο και πιο βολικό για την handheld χρήση που το θελουμε, καλύτερη ανάλυση οθόνης, δεν κουνιέται τίποτα απολύτως εφόσον τα joycon είναι σε ένα καλούπι. Και το ο,τι πλήρωσα 254 ευρώ μαζί.με.το Links Awakening, και όχι ~400 δεν.μρ χάλασε καθόλου. Με αυτά τα λεφτά πήρα Hollow Knight, Rayman, Caleste κτλ.

Εφόσον έχει αναφερθεί πάρα πολλές φορές από άτομα σαν εμένα γιατί προτιμάμε το Lite, απορώ που κάποιοι ακόμα απορούν.😛

Επειδή κι εγώ με αυτόν τον γνώμονα το αγόρασα (ωστόσο δεν υπήρχε το lite όταν το αγόρασα), έχω να σου πω ότι ακόμα και για το ελάχιστο που θα το έχω συνδεμένο στο dock, τα αξίζει τα παραπάνω χρήματα το κανονικό, αν και αρχικά δεν υπολόγιζα καθόλου σε αυτό το feature (καθώς δεν έχω τηλεόραση αλλά projectorα).

Συν ότι με τα αποσπώμενα joycons σε παιχνίδια τύπου Super Mario Odyssey νιώθεις όντως παιδί ξανά. Γενικά δεν θα έπαιρνα lite. Μόνο για αποκλειστική χρήση portable (δηλαδή να μην θες να το συνδέσεις ποτέ σε tv και να παίξεις απο καναπέ, που κι εγώ έτσι έλεγα αλλά η πράξη άλλα έδειξε) ή για μικρότερες ηλικίες το δικαιολογώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ δεν ξέρεις το πρωί τι θέλεις να φας το βράδυ, θα ξέρεις αν σε 6 μήνες δεν θα θέλεις να το συνδέσεις σε τηλεόραση; Μου φαίνεται υπερβολικά σημαντικό feature για να μην έχεις την επιλογή του!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, non-serviam είπε

Μάλλον το βλέπω για εκτύπωση τελικά. Τώρα το θέμα είναι που βρίσκω υψηλής ανάλυσης εξώφυλλο βέβαια.

Σου βρήκα το μπροστινό cover σε υπεραναλυσούμπα μα το πίσω αγνοείται...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Εδώ δεν ξέρεις το πρωί τι θέλεις να φας το βράδυ, θα ξέρεις αν σε 6 μήνες δεν θα θέλεις να το συνδέσεις σε τηλεόραση; Μου φαίνεται υπερβολικά σημαντικό feature για να μην έχεις την επιλογή του!

Αναφορικά με το φαγητό εγώ κάνω ταπεράκια , διατροφή και είναι όλα προγραμματισμένα :D  (αλλά πάντα θέλω να φάω σουβλάκια για εναν περίεργο λόγο και όχι τα άχυρα που φτιάχνω :P ) !!

Τώρα για την διασκέδαση σίγουρα δε μπορείς να ξέρεις αν θα σου την βαρέσει και όντως είναι ενδιαφέρον feature και σύμφωνο απόλυτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vadergr είπε

Οινκονομική αλλα καλή grip case υπάρχει? Απο Ελλαδα η Amazon/Ebay.

Να μην ξεπερνάει το δεκάευρο.

Νομιζω να μην ξεπερναει το  δευακευρο ειναι μονο 3d printed που το κοστος υλικου ρευματος κλπ ειναι 4-5 ευρω αν βρεις καποιον που θα στο κανει αλλιως δεν εχω υποψη μου καποια αλλη λυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, παρέλαβα χθες το switch 2019 μαζί με το botw. Ψάχνω να βρω το pro controller σε σχετικά καλή τιμή για μα ξεκινήσω να παίζω καθώς δε θέλω να παίξω με τα joycons. Έχετε να μου προτείνετε μαγαζί η έστω αν πουλάει κάποιος σε καλή κατάσταση ένα; Έχω ανεβάσει και σχετική αγγελία.

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει αγοράσει κανένας από το γερμανικό Media Mark ? Έχει μια προσφορά που παίρνεις 3 παιχνίδια οποία θες και βγαίνει 37 € το ένα , τι παίζει με μεταφορικά ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, NobodyRankXV είπε

Παιδιά έχει αγοράσει κανένας από το γερμανικό Media Mark ? Έχει μια προσφορά που παίρνεις 3 παιχνίδια οποία θες και βγαίνει 37 € το ένα , τι παίζει με μεταφορικά ;

Γιατί στέλνει;
Φαντάζομαι αυτό λες.

Επεξ/σία από non-serviam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, retard20 είπε

Νομιζω να μην ξεπερναει το  δευακευρο ειναι μονο 3d printed που το κοστος υλικου ρευματος κλπ ειναι 4-5 ευρω αν βρεις καποιον που θα στο κανει αλλιως δεν εχω υποψη μου καποια αλλη λυση.

Thanks.

Διαφορετικά που πηγαίνουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, vadergr είπε

Thanks.

Διαφορετικά που πηγαίνουμε?

Ελλαδα το μονο που ειχα δει και ειχα παρει ειχε 30 ευρω με θηκε κλπ της Ardistel το οποιο δεν εχω ξανα δει καπου.

Μετα ειναι το skull&go και satisfye  απο εξω δε θυμαμαι τιμες . Ολοι λενε οτι το satisfye ειναι το καλυτερο.

Εγω εχω το skull&go και Ardistel συγκριτικα προτιμω το ardistel.

Περιμενε να σου πουν και τα αλλα παιδια μπορει να μου διαφευγει  κατι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...