Προς το περιεχόμενο

Αγορα εκτυπωτη-πολυμηχανηματος


Giovanni S.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένας πελάτης μου μου ζήτησε ένα εκτυπωτή ( ασπρόμαυρο ) και ένα scanner γύρω στα 180 ευρώ για οικιακή χρήση , έχετε να μου προτείνετε κανένα πολυμήχανημα με φθηνά μελάνια για να κάνει την δουλειά του ; Επίσης εάν θέλετε πείτε μου μια πρόταση για εκτυπωτή και για scanner ξεχωριστά , ποια λύση είναι καλύτερη ; 😎 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, JOHN ONLY είπε

https://www.skroutz.gr/s/12834896/Epson-EcoTank-ITS-L3050.html

Με επέκταση εγγύησης δωρεάν στα 3 έτη από την epson, έλεγξε το πρώτα αν ισχύει αυτήν την περίοδο.

Τα μελάνια είναι ακριβά σ' αυτό το μοντέλο ; Υπάρχει καμία πρόταση σε ασπρόμαυρο μηχάνημα ; Δηλαδή είναι καλύτερα να πάω σε πολυμήχανημα πάρα σε εκτυπωτή και Scanner ξεχωριστά ; Ευχαριστώ για την βοήθεια 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω τι απαιτήσεις έχεις, αλλά με αυτόν θα βαρεθεις να εκτυπώνεις. Στη συσκευασία έχει τρία μπουκάλια μαύρο μελάνι για πάνω από 10000 εκτυπώσεις θεωρητικά. Αυτός δεν παίρνει μελανοδοχεία αλλά σκέτο μελάνι. Αν ποτέ τελειώσει το μελάνι καθένα κοστίζει κάτω από 7€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/2/2020 στις 1:15 ΠΜ, JOHN ONLY είπε

https://www.skroutz.gr/s/12834896/Epson-EcoTank-ITS-L3050.html

Με επέκταση εγγύησης δωρεάν στα 3 έτη από την epson, έλεγξε το πρώτα αν ισχύει αυτήν την περίοδο.

Εντάξει θα το ελενξω για την εγγύηση , σε ένα ανάλογο θέμα διάβασα καλά λόγια για τον Samsung Xpress M2070FW Laser MFP SS296E , έχεις γνώμη για αυτόν ; 😎

Στις 22/2/2020 στις 2:36 ΜΜ, villasg είπε

Καλες λυσεις για πολλες εκτυπωσεις οι HP Smart tank , Epson EcoTank , Canon  Megatank , Brother  INKvestment Αναλογα το βαλαντιο  που εχεις

Έως 170 ευρώ είναι το εύρος της τιμής 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...