Προς το περιεχόμενο

Sekiro: Shadows Die Twice [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, shadowlike είπε

πανάλαφρη = outdated 😏

Ναι, φυσικά και είναι outdated η μηχανή που χρησιμοποιούν. Αυτό φένεται άλλωστε και από τα ίδια τα παιχνίδια...

Αυτό όμως που λες δεν είναι γενικός κανόνας. Πχ η idtech 6 είναι μια ελαφριά μηχανή αλλά παράλληλα είναι και στην αιχμή της τεχνολογίας.

Μια που το' φερε η κουβέντα πάντως, ένα Sekiro με την RE engine της Capcom πραγματικά θα έσπερνε. 

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φαίνεται ενδιαφέρων πιστεύω πως κάποια στιγμή θα ασχοληθώ μιάς και έχω τελειώσει ολα τα γνωστά souls και έπαιζα και τα πιο παλιά Tenchu Ninja gaiden κλπ (σχετικά με το Nioh ήταν καλό όμως όπως είπε και πιο πρίν κάποιος φίλος,δεν τρελάθηκα..)δεν ξέρω τι είναι το σύστημα με τα excecutions αλλά ως μια υπόθεση αυτό με το 2ο σπαθί πρέπει μάλλον να είναι μαγικό είτε κάτι σαν του Gerald το "ασημένιο",πιθανός να μπορεί να αποτελειώνει τους bosses και ίσως με το τελευταίο χτύπημα να σταματάει και το regeneration (αν έχουν) ώστε να μην ξανασηκωθούν ✌️ :rolleyes:

 

Επεξ/σία από ELMastas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ELMastas είπε

δεν ξέρω τι είναι το σύστημα με τα excecutions αλλά ως μια υπόθεση αυτό με το 2ο σπαθί πρέπει μάλλον να είναι μαγικό είτε κάτι σαν του Gerald το "ασημένιο",πιθανός να μπορεί να αποτελειώνει τους bosses και ίσως με το τελευταίο χτύπημα να σταματάει και το regeneration (αν έχουν) ώστε να μην ξανασηκωθούν

Θα μπορούσε, εγώ το κόβω για achievement η κάποιο bonus. Θέλω να δω ποιος θα κάνει το achievement "Only die twice". :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Θα μπορούσε, εγώ το κόβω για achievement η κάποιο bonus. Θέλω να δω ποιος θα κάνει το achievement "Only die twice". :D

Όσοι έχουν CE, trainers και οι speedrunners.🤩

Πάντως για το performance όσοι κάνατε ερωτήσεις το E3 demo έτρεχε κλειδωμένο στα 60 σε 4K με 1080ti.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διευρευσε το trophy list του παιχνιδιου και κατα συνεπεια διαφορα πραματα,οπως ο αριθμος των bosses και τα πολλαπλα endings

13 bosses θα χει το παιχνιδι,βεβαια φαινεται να χει πεσει αρκετη δουλεια πανω σε αυτα. Επισης το παιχνιδι θα χει παρα πολλα mini bosses αποτι φαινεται

Επεξ/σία από Alastor192
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γνώμη έχετε για το παιχνίδι με τις πληροφορίες που κυκλοφορούν μέχρι τώρα? Έχοντας παίξει αρκετά τα Soul games που κυκλοφόρησαν στο PC μου αρέσει που φαίνεται να πήραν ένα διαφορετικό approach στο sekiro αλλά νομίζω ότι είναι σαν μια dumb down version των προηγούμενων παιχνιδιών σε άλλο setting. Μακάρι να βγω λάθος.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...