Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, red1 είπε

Υπενθύμιση : Metal Gear Rising: Revengeance στα 4.99€ στο store.

Από τα καλύτερα character action games της περασμένης γενιάς, τα δε extra DLC (Blade wolf, Jetstream Sam) είναι δωρεάν και προσθέτουν το λιγότερο ένα 5ωρο-6ωρο .

Όπως επίσης τα MGS 2+3 στα 5€ (Τρελό vfm-τα χω στο PS3 αλλά επειδή κάνει σα σκούπα πια δε λέεει) :P 

Μόνο το MGS Peace Walker HD δεν έχει έκπτωση δυστηχώς :( 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, VaggD είπε

spoiled.. δεν ήξερα οτι το 2 ειναι prequel! Ελπίζω σε rdr1 remastered...

Το game στέκεται πολύ καλά ακόμα και σήμερα, το καλοκαίρι του '18 το έπαιξα για τρίτη φορά και δεν είχα κανένα θέμα. Η αίσθηση που σου δίνει το παιχνίδι όταν διασχίζεις την άγρια δύση στα σύνορα των ΗΠΑ με του Μεξικού κάτω από τον έναστρο ουρανό είναι κάτι που ούτε το 2 δε μου προσέφερε. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, kostiger said:

Και το παιχνιδι οπως φαινεται😎.

Ας βρεθεί το Χ και το παιχνίδι θα έρθει.. θα κάνω υπομονή μέχρι BF εκτός και παίξει σύντομα προσφορά στα 200-230.

1 hour ago, lebron15 said:

Το game στέκεται πολύ καλά ακόμα και σήμερα, το καλοκαίρι του '18 το έπαιξα για τρίτη φορά και δεν είχα κανένα θέμα. Η αίσθηση που σου δίνει το παιχνίδι όταν διασχίζεις την άγρια δύση στα σύνορα των ΗΠΑ με του Μεξικού κάτω από τον έναστρο ουρανό είναι κάτι που ούτε το 2 δε μου προσέφερε. 

RDR 1 & Alan Wake ειναι στην λίστα μου...

 

btw σύντομα θα χρειαστώ μπαταρίες και τα ΙΚΕΑ θα παραμείνουν κλειστά... θα αναγκαστώ να πάω σε eneloop 😕

Επεξ/σία από VaggD
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, darklordvader77 είπε

Όπως επίσης τα MGS 2+3 στα 5€ (Τρελό vfm-τα χω στο PS3 αλλά επειδή κάνει σα σκούπα πια δε λέεει) :P 

Μόνο το MGS Peace Walker HD δεν έχει έκπτωση δυστηχώς :( 

Τα είχα παίξει στο PS3 που τότε ήταν remastered. Υπάρχει κίνητρο να τα ξαναπαίξω σε xbox one x ή δεν είναι enhanced και θα είναι ακριβώς όπως οι εκδόσεις για PS3/Xbox 360;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Choutas είπε

Τα είχα παίξει στο PS3 που τότε ήταν remastered. Υπάρχει κίνητρο να τα ξαναπαίξω σε xbox one x ή δεν είναι enhanced και θα είναι ακριβώς όπως οι εκδόσεις για PS3/Xbox 360;

Δεν νομίζω πως είναι x enchanced. Πάντως έχουν σίγουρα καθαρότερη εικόνα απο x360/ps3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, darklordvader77 είπε

Όπως επίσης τα MGS 2+3 στα 5€ (Τρελό vfm-τα χω στο PS3 αλλά επειδή κάνει σα σκούπα πια δε λέεει) :P 

Μόνο το MGS Peace Walker HD δεν έχει έκπτωση δυστηχώς :( 

Δικός μας είσαι 😁

Ερώτηση φίλε vader, πώς μπορείς να δεις τις προσφορές αυτές ? σε ποια κατηγορία είναι ? Ρωτάω γιατί έψαχνα σήμερα στο store και δε βρήκα κατηγορία x360, το δε metal.gear rising το βρήκα  καθώς το έκανα εγκατάσταση από δισκάκι σήμερα και τσέκαρα το store εντελώς τυχαία...

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από red1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, darklordvader77 είπε

Όπως επίσης τα MGS 2+3 στα 5€ (Τρελό vfm-τα χω στο PS3 αλλά επειδή κάνει σα σκούπα πια δε λέεει) :P 

Μόνο το MGS Peace Walker HD δεν έχει έκπτωση δυστηχώς :( 

Πληροφοριακά παντα τα έχει και στο game pass τα 2&3 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, kostiger said:

Με κίνησης όπως αυτη το BF και RDR 2, GTA V κλπ στο game pass είναι αναμενόμενο, και που να αρχίσουν πρόσφορες του X1X. Σίγουρα θα μπουν και αλλα 3A games στο pass

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, red1 είπε

Δικός μας είσαι 😁

Ερώτηση φίλε vader, πώς μπορείς να δεις τις προσφορές αυτές ? σε ποια κατηγορία είναι ? Ρωτάω γιατί έψαχνα σήμερα στο store και δε βρήκα κατηγορία x360, το δε metal.gear rising το βρήκα  καθώς το έκανα εγκατάσταση από δισκάκι σήμερα και τσέκαρα το store εντελώς τυχαία...

Ευχαριστώ

 

Μπήκα στο Store στις προσφορές του μήνα και πήγα έως τέρμα κάτω. Εκεί είχαν τα 360 παιχνίδια ;) 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Ggiorgos7 είπε

Wow maaaan

Παντρευομαι

3 ώρες πριν, kostiger είπε

Πραγματικα ειναι εντυπωσιακο, τι απηχηση εχει, με 47 εκατομμυρια πουλημενες κονσολες. Ενταξει θα μου πεις ισως το αγορασαν και πολλοι για το pc, αλλα και παλι και δεν εχουμε δει τιποτα ακομα.Θα το ξαναπω γιατι το πιστευω, αν ακολουθησει και η Ms αυτή τη blue ocean τακτικη δεν ξερω κατα ποσο θα ειναι καλο για εμας τους gamers αλλα σιγουρα θα μπορει να επωφεληθει απο αυτη τη games as a service αγορα. Απλα δε θελω να σκεφτομαι να βγει πχ το game pass για switch εστω και με xcloud stream και να βελτιωθει και στα κινητα (αν και δεν το εχω δοκιμασει προσωπικα επειδη δεν εχω καταλληλη συνδεση ...ΕΛΛΑΔΑΡΑ...από οτι εχω διαβασει.) και γιατι οχι στο ps( Δε μου μοιαζει πολυ ανεφικτο).Θα μπορουν να είναι και οι 3 console εταιρειες (sony,nintendo,microsoft) εκαστη στο ειδος της και να βλεπουμε μεγαλα πραγματα. Αν και οπως αποδεικνυεται o console war εχει εμας τους gamers μεγαλους κερδισμενους με τη νεα γενια να ειναι αρκετα βελτιωμενη λογω ανταγωνισμου (εκτος απο τη Nintendo βεβαια που ειναι σε blue ocean εδω και καιρο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...