Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, kostiger είπε

Στο teaser της συνεργασίας xbox-Sega αναφέρομαι Hex και τις οποίες διαρροές επι του θέματος κατα καιρους..

Να βγάλουν και τα 3 και να πέσεις ξερός θελω.

 

5 λεπτά πριν, red1 είπε

Aναφέρεται σ'αυτό Hexen :

  Απόκρυψη περιεχομένων

1586694175374.jpg

1586694200287.jpg

1586694263862.jpg

To art που "διέρρευσε" χθες στο 4chan για soft-reboot του Saga το κόβω μούφα παιδιά, αλλά και στην περίπτωση που δεν είναι, το κόβω μόνο για switch.
Κοινώς, μακάρι αλλά δεν...

Βολεύομαι και με sequel Jet set radio future όμως :D 

Νταξει παιδιά θα με ξεκάνετε σήμερα, δεν πήγα από κωρονοιο, θα πάω από σας! Το concept art όντως φέρνει σε orta η Azel, αλλά η Sega έχει βάλει μπροστά να κάνει ριμαστερ το ένα και το δυο ( panzer dragoon, panzer dragoon Zwei, το πρώτο κυκλοφόρησε σε switch πριν από 15 μέρες, το δεύτερο αναμένεται σε κάνα χρόνο, πάλι switch. Το πρώτο θα βγει και στο Steam, υπάρχει ήδη σελίδα του παιχνιδιού στο Στιμ, αλλά είναι μάλλον προς το παρόν time exclusive στο switch. Τους έχω ρωτήσει 100 φορές για χβοχ, δεν μου απαντάνε καν ενώ έχουν δει τα μηνύματα μου. Άβυσσος....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οταν τερμάτισα το Outer worlds είχα πει πως αν η Obzidian βγάλει ενα ίδιο RPG σε fantasy world στιλ Skyrim θα βάλει ταφόπλακα στην Bethesda...

 

Leaked photos from Obsidian next game

Επεξ/σία από Saloufas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Choutas είπε

Τώρα που δεν ξέρω ούτε ένα είναι φυσιολογικό αυτό;

Mε τοσα indies που κυκλοφορουν πλεον ειναι απολυτα φυσιολογικο, βεβαια μιας και τα περισσοτερα ειναι μικρα σε μεγεθος μπορουμε να τα δοκιμασουμε χωρις να χασουμε και πολλα.

Τα μονα που ξερω απο τη λιστα ειναι το The Long Dark που ειχα παιξει ενα demo/early access πριν καποια χρονια το οποιο ειναι survival (σκετο οχι horror) πρωτου προσωπου αλλα δεν με τραβηξε καθολου μιας και δεν ειναι πολυ του γουστου μου τα survival και το Gato Roboto που πρεπει να ειναι σε φαση Metroid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Saloufas είπε

Οταν τερμάτισα το Outer worlds είχα πει πως αν η Obzidian βγάλει ενα ίδιο RPG σε fantasy world στιλ Skyrim θα βάλει ταφόπλακα στην Bethesda...

Leaked photos from Obsidian next game

Ελπίζω να έκανες κανένα save τις εικόνες, γιατί το τουήτ δεν υπάρχει πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Ggiorgos7 είπε

66.png

Για αυτό πληρώνουμε συνδρομή xbox game pass για να μας δίνει απλά indys παιχνίδια κάθε μήνα και μια στις τόσες καλά παιχνίδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Paragontas-x said:

Για αυτό πληρώνουμε συνδρομή xbox game pass για να μας δίνει απλά indys παιχνίδια κάθε μήνα και μια στις τόσες καλά παιχνίδια?

Η αλήθεια είναι ότι δεν σε αναγκάζει κανένας να πληρώνεις συνδρομή. 

Αν δεν σε ενδιαφέρει το προσφερόμενο περιεχόμενο δεν ανανεώνεις. 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ακριβώς εδώ είναι το θέμα ότι δεν ξέρεις πια παιχνίδια θα βάλει η Ms κάθε μήνα για να δεις αν θέλεις ή όχι το xbox game pass.

Αν π.χ. ανακοίνωνε όλα τα παιχνίδια που θα βάλει κάθε μήνα σε όλο το χρονο πίστεψε με θα ξέρανε όλοι αν θέλουν να βάλουν ή όχι xbox game pass.

Αλλά το όλο θέμα είναι και λίγο λόττο. Δηλαδή παίρνεις ένα μήνα ή παραπάνω και απλά τζογάρεις αν τα παιχνίδια που θα βάλει η Ms θα σου αρέσουν ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και μήνες όλο βλακείες βάζουν στο gamepass. Αξίζει η συνδρομή μόνο για όποιον δεν έχει παίξει ακόμα κάποια καλά όπως το forza horizon 4 ας πούμε, gta5 κλπ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ αυτό είδα πάντως από την υπηρεσία. Πέρσι που την ενεργοποίησα έπαιξα τα 7-10 παιχνίδια που με ενδιέφεραν και μετά δεν μπήκε κάποιο καινούριο που να με τραβήξει. Σίγουρα τα λεφτά που έχω δώσει μέχρι τώρα για το game pass είναι πολύ λιγότερα από αυτά που θα έδινα αν τα αγόραζα τα παιχνίδια μόνος μου. Ούτως ή άλλως έχω συνδρομή μέχρι τον Αύγουστο αλλά αν δεν έχει αλλάξει κάτι δε νομίζω να ανανεώσω. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...