Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 11/4/2020 στις 8:35 ΜΜ, otello_gr είπε

Το αλλάζεις μετά. Έκανες τα βήματα; Μόνο το warzone έχω κι εγώ όχι ολόκληρο το παιχνίδι. Στη δική μου περίπτωση φτιάχτηκε με αυτόν τον τρόπο. 

Επανέρχομαι στο θέμα..Εκανα unistall και ξανά install το παιχνίδι, το δοκίμασα 2 φορές τώρα το πρωί και έπαιξε κανονικά...

Ισως κάποιο πρόβλημα είχε οταν έκανε κάποιο update...

Θα το παρακολουθήσω και θα σας ενημερώσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


Παιδιά, κανένα μαγαζί που να έχει παλιά games σε λογικές τιμές γνωρίζετε ? 
Εριξα μια ματιά σε ebay για Panzer Dragοon Orta και Ninja Gaiden black και οι τιμές είναι φαρμάκι, κάποιες είναι κυριολεκτικά απλησίαστες καθώς θεωρούνται πλέον "συλλεκτικά" .

Game.co.uk δεν βρήκα τίποτα επίσης.

'φχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγαζί με μεταχειρισμένα είναι μόνο το ebay μόνο εκεί υπάρχει πραγματικό ντσραβέρι. Πολλοί πωλητές είναι φυσικά καταστήματα  στην Ιαπωνία νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, red1 είπε


Παιδιά, κανένα μαγαζί που να έχει παλιά games σε λογικές τιμές γνωρίζετε ? 
Εριξα μια ματιά σε ebay για Panzer Dragοon Orta και Ninja Gaiden black και οι τιμές είναι φαρμάκι, κάποιες είναι κυριολεκτικά απλησίαστες καθώς θεωρούνται πλέον "συλλεκτικά" .

Game.co.uk δεν βρήκα τίποτα επίσης.

'φχαριστώ

Αναμενεις τον τερματισμο του lockdown και κανεις επιδρομη στο πλησιεστερο Public. Καποια ευκαιρια θα βρεις σιγουρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παλι τσιμπησα game ,αυτη την φορα το ac black flag .

Σε προσφορα κι αυτο.Σκεφτομουν να παρω κ το payback αλλα θα περιμενω καμια προσφορα στο heat.

Αν παιξει καμια προσφορα σε sekiro ,σφυριξτε :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kostiger είπε

Αναμενεις τον τερματισμο του lockdown και κανεις επιδρομη στο πλησιεστερο Public. Καποια ευκαιρια θα βρεις σιγουρα. 

Public φιλε Xbox original παιχνίδια λίγο δύσκολο, και ιδίως αυτά που ανέφερα Κοsti.

Thanks για το tip πάντως ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, red1 είπε

Public φιλε Xbox original παιχνίδια λίγο δύσκολο, και ιδίως αυτά που ανέφερα Κοsti.

Thanks για το tip πάντως ;)

Προφανως και δεν εννοουσα τα συγκεκριμενα. Σαν γενικη ενημερωση το αφησα.

Απο την αλλη το Panzer Dragon εχει βουιξει ο τοπος οτι θα γινει ρημαστερ, κρατησου..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, kostiger είπε

Προφανως και δεν εννοουσα τα συγκεκριμενα. Σαν γενικη ενημερωση το αφησα.

Απο την αλλη το Panzer Dragon εχει βουιξει ο τοπος οτι θα γινει ρημαστερ, κρατησου..

Κατσε Κωστα, θα με στειλεις για βρουβες. Το ριμαστερ του 1 εγινε ηδη, ειναι σε Ν switch και αναμενεται σε steam, δεν μου λενε τιποτα για χβοχ παρολο που τουςς εχω ρωτησει 20 φορες.   Εσυ για πιο λες? για το ενα? το 2 η το Ορτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hexenlord είπε

Κατσε Κωστα, θα με στειλεις για βρουβες. Το ριμαστερ του 1 εγινε ηδη, ειναι σε Ν switch και αναμενεται σε steam, δεν μου λενε τιποτα για χβοχ παρολο που τουςς εχω ρωτησει 20 φορες.   Εσυ για πιο λες? για το ενα? το 2 η το Ορτα?

Στο teaser της συνεργασίας xbox-Sega αναφέρομαι Hex και τις οποίες διαρροές επι του θέματος κατα καιρους..

Να βγάλουν και τα 3 και να πέσεις ξερός θελω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, hexenlord είπε

Κατσε Κωστα, θα με στειλεις για βρουβες. Το ριμαστερ του 1 εγινε ηδη, ειναι σε Ν switch και αναμενεται σε steam, δεν μου λενε τιποτα για χβοχ παρολο που τουςς εχω ρωτησει 20 φορες.   Εσυ για πιο λες? για το ενα? το 2 η το Ορτα?

Aναφέρεται σ'αυτό Hexen :

 

1586694175374.jpg

1586694200287.jpg

1586694263862.jpg

7 λεπτά πριν, kostiger είπε

Στο teaser της συνεργασίας xbox-Sega αναφέρομαι Hex και τις οποίες διαρροές επι του θέματος κατα καιρους..

To art που "διέρρευσε" χθες στο 4chan για soft-reboot του Saga το κόβω μούφα παιδιά, αλλά και στην περίπτωση που δεν είναι, το κόβω μόνο για switch.
Κοινώς, μακάρι αλλά δεν...

Βολεύομαι και με sequel Jet set radio future όμως :D 

Επεξ/σία από red1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...