Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, perrricles είπε

Ευχαριστώ παρα πολύ για τη σύντομη απάντηση και πολύτιμη βοήθεια!

Αν είσαι Αθήνα και ταιριάζει με τα δρομολόγια μου να σου φέρω 2 καλώδια να κάνεις τη δουλειά σου. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tigio13 είπε

Αν είσαι Αθήνα και ταιριάζει με τα δρομολόγια μου να σου φέρω 2 καλώδια να κάνεις τη δουλειά σου. 

Μακεδονία φίλε μου! Σε ευχαριστώ πολύ για την πρόταση, να σαι καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελείωσα το Children of Morta.

Πολύ δυνατή μίξη Roguelite με Diablo. Με πραγματικά διαφορετικούς χαρακτήρες που δίνει ένα replayability αν θέλεις να κάνεις μσξ σκιλς σε όλους.

Αυτά είναι τα διαμαντάκια που με κέρδισαν στο game pass. Στα μεγάλα ονόματα λίγα διασκέδασα αλλά στα μικρά υπάρχουν θησαυροί

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Ποιο είναι το καλύτερο racing simulator τύπου grand turismo για το xbox; Έχω το project cars 2... Το Forza Motorsport που βλέπω στο YouTube ειναι περισσότερο κοντά στο horizon;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/4/2020 στις 2:57 ΜΜ, sphinxgr είπε

Δοκίμασε και με νεες μπαταρίες να δεις αν το κάνει.

Επίσης κοιτα μπας και χρειάζεται αναβάθμιση. Η αναβαθμιση γίνεται ασύρματα απο το menu του X.

Τέλος δούλεψε το ως κύριο χειριστηριο, να δεις όσο παιζεις, αποσυνδεεται?

*Διάβασε και το 1ο και 3ο ποστ εδώ να μαθεις επιπλέον θέματα σχετικά με το xbox 

Με το update έφτιαξε, όσο για τα τοπικ το είχα κάνει πριν καν έρθει το xbox!! 

Είσαι θεός!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, foler79 είπε

Καλημέρα

Ποιο είναι το καλύτερο racing simulator τύπου grand turismo για το xbox; Έχω το project cars 2... Το Forza Motorsport που βλέπω στο YouTube ειναι περισσότερο κοντά στο horizon;

Βάζεις χαμηλά τον πήχη με το Gran Turismo. Φαντάζομαι δεν θες πραγματικά sim αλλά κάτι κοντά στο GT. Τότε θες το Forza Motorsport (όχι το Horizon) το οποίο είναι πολλά επίπεδα πάνω από το GT.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.Εγω χτυπησα το call of duty WWII ,εστω και καθυστερημενα ,τώρα που παιζει προσφορα.

Πολυ καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Βάζεις χαμηλά τον πήχη με το Gran Turismo. Φαντάζομαι δεν θες πραγματικά sim αλλά κάτι κοντά στο GT. Τότε θες το Forza Motorsport (όχι το Horizon) το οποίο είναι πολλά επίπεδα πάνω από το GT.. 

Το GT δεν είναι πραγματικό sim; Σε πραγματικό sim τι προτείνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, foler79 είπε

Το GT δεν είναι πραγματικό sim; Σε πραγματικό sim τι προτείνεις;

Εννοείται πως δεν είναι. Μη βλέπεις που το πλασάρουν έτσι. Το ίδιο και το Forza. 

Σε κονσόλα το πιο κοντινό σε sim είναι τα project cars και assetto corsa. Αν θες πραγματικό sim μόνο σε PC. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Πόσο και από που; 

23ε xbox store gold etition

k anthem στα 12κατι θαρρω την προηγουμενη εβδομαδα cd κιζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω σαν την Πηνελόπη να βάλει τα Final Fantasy και τα Yakuza να τα πάρω αμπάριζα καθώς τα είχα άχτι από Μίρκο παιδί ειδικά τα FF.

Αν ήταν να τα βάλουν Q4 2020 ας μην τα υπόσχονταν το 2019 ας τα ανακοίνωναν κάνα δίμηνο πριν. Τώρα το hype μόνο ζημιά κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...