Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικά το MM είναι από τα πιο αναξιόπιστα μαγαζιά, έχει τύχει αρκετές φορές να παρακολουθώ προϊόν που σε περίοδο εκπτώσεων το έχουν ανατιμήσει και στο πλασάρουν σε μεγαλύτερη τιμή από περίοδο μη εκπτώσεων, όπως και πολλά λάθη σε τιμές στο site τους. Το αποκορύφωμα για μένα ήταν όταν είχα μεταβεί μια μέρα να αγοράσω ένα προϊόν που είχα δει στο site, και βρέθηκα μπροστά σε τρεις διαφορετικές τιμές, άλλη τιμή στο site, άλλη τιμή στο κατάστημα και άλλη τιμή στο εσωτερικό τερματικό της εταιρείας με αποτέλεσμα ούτε ο ίδιος ο υπάλληλος να ξέρει τι να μου απαντήσει. 🤣

Αν δεν πας από κοντά δεν βλέπω να βγάζεις άκρη, την έκπτωση όντως δεν την περνάει σε κονσόλα και Elite 2 παρά μόνο σε παιχνίδια από ότι βλέπω.

 

edit: Την έκπτωση την περνάει μόνο άμα βάλεις 3 προϊόντα στο καλάθι βλέπω, 3 πουλάκια κάθονταν...

2.jpg

19 λεπτά πριν, Ggiorgos7 είπε

Εγω θα επαιρνα το X μονο αν ηταν σε τιμη κοντα στα 300 με το jedi

Αν και ενοψει της νεας κονσολας  δεν ξερω κατα ποσο ορθο ειναι να προβεις σε αγορα αυτη την περιοδο.

Κοίτα αν είναι όντως σωστές οι τιμές και σου δίνουν One X bundle με Division 2+ δεύτερο controller + Jedy Fallen Order βγαίνει στα 365€, δεν την λες και αδιάφορη την προσφορά.

Είτε το συνδυάσεις με Jedy Fallen Order+ ένα αδιάφορο παιχνίδι των 10€ πάλι βγαίνει 340€ με 3 παιχνίδια.

Το θέμα είναι που λέει κατόπιν παραγγελίας, άρα δεν έχουν στοκ και δεν ξέρεις άμα τελικά θα βρουν και πότε θα στο φέρουν.

baby delivering GIF

Επεξ/σία από Saloufas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 hours ago, Ggiorgos7 said:

Εγω θα επαιρνα το X μονο αν ηταν σε τιμη κοντα στα 300 με το jedi

Αν και ενοψει της νεας κονσολας  δεν ξερω κατα ποσο ορθο ειναι να προβεις σε αγορα αυτη την περιοδο.

Για δες στο ισπανικό αμαζον. 

Γύρω στα 300€ το είχε προχθές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, d_gkal είπε

Για δες στο ισπανικό αμαζον. 

Γύρω στα 300€ το είχε προχθές

Εχω το xbox one s φιλε μου.

Θα περιμενω να βγει η νεα κονσολα και αναλογα και τους τιτλους που θα κυκλοφορησουν θα εκτιμησω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, daPro said:

Παιδιά ξέρει κανείς να μου πει για το modern warfare πώς να παίξω offline?κάνω κάτι λάθος?

Έχω game pass..θέλει οπωσδήποτε το ultimate?

Την ίδια απορία έχω και εγώ. Δεν έχω καμία ενεργή συνδρομή, εχθές το βράδυ έπαιζα κανονικα και σήμερα μου ζητάει συνδρομή Live Gold.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλέπω τις προσφορές στο X και λίγο χαλιέμαι που βιάστηκα και πήρα το s. Aπό την άλλη ήταν συνειδητή επιλογή. Ήθελα κάτι φθηνό για να μπω στον κόσμο των κονσόλων μετά από χρόνια και αν με έψηνε να αναβάθμιζα στη νέα γενιά σε 2-3 χρόνια από τώρα. Αλλά με τις προσφορές αυτές η διαφορά είναι μικρή και το X θα έχει σαφώς μεγαλύτερη αντοχή στο χρόνο. Τέσπα, ότι έγινε έγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 minutes ago, for4 said:

βλέπω τις προσφορές στο X και λίγο χαλιέμαι που βιάστηκα και πήρα το s. Aπό την άλλη ήταν συνειδητή επιλογή. Ήθελα κάτι φθηνό για να μπω στον κόσμο των κονσόλων μετά από χρόνια και αν με έψηνε να αναβάθμιζα στη νέα γενιά σε 2-3 χρόνια από τώρα. Αλλά με τις προσφορές αυτές η διαφορά είναι μικρή και το X θα έχει σαφώς μεγαλύτερη αντοχή στο χρόνο. Τέσπα, ότι έγινε έγινε.

Το ίδιο σκέφτομαι και εγώ κάποιες φορές, αλλά η διαφορά είναι στα 150. 

Στην τελική για πλάκα το πουλάς 70 ευρώ, το controller μόνο του αξίζει 25-30.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αγορασα χθες το a way out ύστερα απο προταση του bro.Οκ δεν κοβω φλεβες για το παιχνιδι.Φαση εχει ,σε προσιτη τιμη ειναι.

Το jedi θελω να τεσταρω ,το sekiro κ to call of duty ισως.

Ειδα οτι το call of duty world war II εχει split screen.Ενδιαφερον αλλα παιζει στα 50φευγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...