Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

12 ώρες πριν, link_z είπε

Καλησπέρα σε όλους και καλή δύναμη.

Αγόρασα game pass για τρεις μήνες, όχι ultimate και στο destiny 2 στα strikes μου λέω ότι δεν έχω Xbox live gold . Δεν είναι πακέτο το game pass με το Xbox live gold?

Διάβασε εδώ που γράφουμε για τις συνδρομές

https://www.insomnia.gr/forums/topic/732948-xbox-συνδρομές-ultimate-game-pass-gold/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Georgegoum είπε

Έχω το xbox one και μου ζήτησε να κάνει update αλλά είναι online είτε offline update κολάει σε χ% κάθε φορά που το δοκιμάζω 

Πήγα για reset από το troubleshoot και απλά κάνει επανακινηση χωρίς να κάνει format 

Έχω μιλήσει και με Microsoft αλλά τπτ, μου είπαν απλά ότι λύση υπάρχει στο site της Microsoft 

Έχει αντιμετωπίσει άλλος κάτι τέτοιο; δεν ξέρω τι να κάνω. 

Κάθε φορά κολλάει στο ίδιο σημείο? Όταν πάει να ξεκινήσει πάλι την ενημέρωση ξεκινάει απο το 0%? Έχεις τσεκάρει τη σύνδεση σου στο ίντερνετ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Κάθε φορά κολλάει στο ίδιο σημείο? Όταν πάει να ξεκινήσει πάλι την ενημέρωση ξεκινάει απο το 0%? Έχεις τσεκάρει τη σύνδεση σου στο ίντερνετ? 

Κολάει σε διαφορετικά 

Επιλέγω την offline επιλογή Γτ την online την ξεκινάει από το 60% και μετά από λίγο βγάζει error ενώ η offline ξεκινάει από την αρχή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, d_gkal είπε

Δοκίμασε να κάνεις επαναφορά ρυθμίσεων μήπως και στρωσει

Πλήρη επαναφορά; απλά κάνει επανακινηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Georgegoum είπε

Κολάει σε διαφορετικά 

Επιλέγω την offline επιλογή Γτ την online την ξεκινάει από το 60% και μετά από λίγο βγάζει error ενώ η offline ξεκινάει από την αρχή 

Γράψε τον κωδικό του error που σου βγάζει και θα σου πω τι πρέπει να γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Saloufas είπε

Ace combat 7 και Surge 2 Μπήκαν στο Gamepass!!! 

excited rocket man GIF

αυτό είναι ένα πολύ καλο νέο,και μια πολύ καλη κινηση...εχω την εντυπωση πως το game pass,αξιζει(εστω)μια δοκιμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mikele13- είπε

Γράψε τον κωδικό του error που σου βγάζει και θα σου πω τι πρέπει να γίνει.

E100 αλλά δεν είναι το μόνο 

Και Ε103 μου έχει βγάλει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Georgegoum είπε

E100 αλλά δεν είναι το μόνο 

Και Ε103 μου έχει βγάλει 

Λοιπόν,η κονσόλα πρέπει να ανοιχτεί, να γίνει φορμάτ στον σκληρό αφού τσεκαριστει αν είναι οκ πρώτα, να γίνουν τα απαραίτητα partitions για το xbox και πέρασμα το firmware με usb.

Το έπαθε φίλος σε s και φτιάχτηκε με αυτόν τον τρόπο.

Αναγκαστικά, δεν γίνεται αλλιώς, απλά ξανακατεβαζεις τα παιχνίδια,saves είναι στο cloud έτσι και αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mikele13- είπε

Λοιπόν,η κονσόλα πρέπει να ανοιχτεί, να γίνει φορμάτ στον σκληρό αφού τσεκαριστει αν είναι οκ πρώτα, να γίνουν τα απαραίτητα partitions για το xbox και πέρασμα το firmware με usb.

Το έπαθε φίλος σε s και φτιάχτηκε με αυτόν τον τρόπο.

Αναγκαστικά, δεν γίνεται αλλιώς, απλά ξανακατεβαζεις τα παιχνίδια,saves είναι στο cloud έτσι και αλλιώς.

Save δεν έχω σε cloud διότι μου το έδωσαν και δεν έχω κωδικούς account και ούτε γίνεται να τους βρω 

Είναι καθόλου εύκολο να μου εξηγήσεις την διαδικασία που ανέφερες; φο firmware που το βρίσκω τώρα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Georgegoum είπε

Save δεν έχω σε cloud διότι μου το έδωσαν και δεν έχω κωδικούς account και ούτε γίνεται να τους βρω 

Είναι καθόλου εύκολο να μου εξηγήσεις την διαδικασία που ανέφερες; φο firmware που το βρίσκω τώρα; 

Στείλε πμ να μιλήσουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα! προσπαθω να κατεβασω το assassin's creed odyssey για το Free Weekend αλλα μου βγαζει μονο επιλογη να το αγορασω! Ξερει κανεις τι παιζει ?

Μηπως θελει να εχει Gold?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...