Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το επιβεβαιώνω και εγώ το δυστυχώς το Ori 2 έχει πολλά frame drops μέσα στο παιχνίδι. Το παίζω σε XoneX άρα η βελτιστοποίηση δεν ήταν αρκετή για να προλάβουν την διορία. Κρίμα γιατί όσο έχω παίξει είναι κλάσεις ανώτερο από το 1 και από άλλα metroidvania των τελευταίων ετών.

Παίζει το Anaconda να βγει σε καμία συλλεκτική έκδοση όπως βγήκε το X στην έκδοση Project Scorpio;

Μόνο τότε σκέφτομαι για Day One αλλιώς αφήνω το πράγμα να τσουλήσει και οποία κονσόλα κάνει καλύτερο λανσάρισμα παύλα κριτικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Δεν το πάω πουθενά. 

Λέω ακριβώς αυτό που λέω ότι πλέον οι game developments πρέπει να βγάζουν ενημερώσεις για κάθε παιχνίδι για όλες έκδοσεις κονσολών που έχουν βγει. 

ε ναι,ας βγαζουν που ειναι το προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι πολύ απλά ενώ θα μπορούσαν να ασχολούνται με ένα άλλο παιχνίδι, θα ασχολούνται με περισσότερα patches - edition για ένα και μόνο παιχνίδι κάτι σαν αυτό που γίνεται στα pc μιας και εκεί είναι άπειρες οι υλοποιήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 16/03/2020 at 15:24, bfc said:

Θέλει αμερικανική διευθυνση και πιστωτική κάρτα. 

Εγώ το έχω αλλάξει σε US με ψεύτικη διεύθυνση και έφτιαξα νέο US Paypal και σύνδεσα μια ελληνική προπληρωμένη (με 2-3€ που είχα περισσέψει) MasterCard. Ίσως να χρειάζεται US VPN για τις αλλαγές (διεύθυνση και μέθοδος πληρωμής). Σε λογαριασμό XBL που είχα φτιάξει πριν 10 χρόνια στην Ιταλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά ερώτηση άσχετου....

Κατέβασα το call of duty warzone modern warfare ως free (φαντάζομαι demo) έτσι για να πάρω μια γεύση. Έκανα λοιπόν και account κ προσπαθώ να μπω να παίξω...πρέπει να έχω ενεργοποιημένο πακέτο live?

Επεξ/σία από foler79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Για όλα τα παιχνίδια πρέπει να εχεις gold λογαριασμό αν θες να παίξεις online

Το θέμα είναι το συγκεκριμένο που έχει free στο store απ' ότι κατάλαβα δεν έχει επιλογή για να παίξεις offline

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, σχετικά με τεχνικό πρόβλημα σε xbox one μπορώ να το ανοίξω εδω; δεν θέλω να χαλάω το νήμα το συζήτησης γι αυτο ρωτάω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους και καλή δύναμη.

Αγόρασα game pass για τρεις μήνες, όχι ultimate και στο destiny 2 στα strikes μου λέω ότι δεν έχω Xbox live gold . Δεν είναι πακέτο το game pass με το Xbox live gold?

Επεξ/σία από link_z
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το xbox one και μου ζήτησε να κάνει update αλλά είναι online είτε offline update κολάει σε χ% κάθε φορά που το δοκιμάζω 

Πήγα για reset από το troubleshoot και απλά κάνει επανακινηση χωρίς να κάνει format 

Έχω μιλήσει και με Microsoft αλλά τπτ, μου είπαν απλά ότι λύση υπάρχει στο site της Microsoft 

Έχει αντιμετωπίσει άλλος κάτι τέτοιο; δεν ξέρω τι να κάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...