Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

47 λεπτά πριν, d_gkal είπε

σε one sad αξιζει να χαθει η εγγυηση ωστε βνα βαλω εσωτερικο ssd;

η να αρκεστω σε εξωτερικο ssd; 

Βάλτον εξωτερικό για μένα. Έναν ssd και hdd έχω συνδεδεμενους, κανένα πρόβλημα τόσο καιρό. Τα παιχνίδια πάλι σε μια λίστα τα έχεις στο μενού και από όπου και να επιλέξεις να τρέξει είναι το ίδιο. (εκτός του ssd που είναι πιο γρήγορος). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Βάλτον εξωτερικό για μένα. Έναν ssd και hdd έχω συνδεδεμενους, κανένα πρόβλημα τόσο καιρό. Τα παιχνίδια πάλι σε μια λίστα τα έχεις στο μενού και από όπου και να επιλέξεις να τρέξει είναι το ίδιο. (εκτός του ssd που είναι πιο γρήγορος). 

Εξωτερικό παίρνει τον απλό ή θέλει δικό του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, d_gkal είπε

σε one sad αξιζει να χαθει η εγγυηση ωστε βνα βαλω εσωτερικο ssd;

η να αρκεστω σε εξωτερικο ssd; 

Αν μιλάς να αλλάξεις τον εσωτερικό δίσκο της κονσόλας τότε δεν είναι τόσο απλό ανοίγω τη κονσόλα και απλά αντικαθιστώ τον δίσκο και όλα οκ.

Δεν θα δουλέψει έτσι.

Πρέπει να κάνεις και άλλα πράγματα για να αναγνωρίσει η κονσόλα το νέο δίσκο σαν εσωτερικό δίσκο όπως να τον χωρίσεις σε συγκεκριμένης χωρητικότητας partitions κ.τ.λ.

3 ώρες πριν, sphinxgr είπε

usb 3 και βάζεις ότι θες εξωτερικο

Και άνω των 256gb.

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά.

Κατέβασα το Mortal Kombat 11 το Trial που δίνουν για το ΣΚ και το παιχνίδι δεν λέει να τρέξει με τίποτα. Εχω κανονικά ενεργή συνδρομή Xbox Ultimate αλλα βγάζει σφάλμα για τα δικαιώματα του παιχνιδιού. Το έχω κάνει Unistall/Install 3 φορές αλλα το πρόβλημα παραμένει. Καμιά ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά με τους πολλούς κωδικούς Xbox δεν έχει χαθεί η μπάλα;

Δηλαδή ένα παιχνίδι που θα το αγοράζεις μια φορά σε 5 διαφορετικά hardware(one, one s, one X, Lockhart, anaconda) δεν θα είναι δύσκολο να αναπτυχθεί; Λέω εγώ τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία προσθήκη το ΝΒΑ είχα καιρό να παίξω,μια σημείωση δεν ξέρω αν το είδατε και εσείς στο myplayer σαν να κάνει κολλήματα στα βίντεο τα αρχικά σαν να είναι κακογραμμένο το παιχνίδι.... παρόλαυτα τι συγκεκριμένο mode από εποχές 2010 μου άρεσε έχει χαβαλε να φτιάχνεις τον δικό σου παίχτη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω χάσει την μπαλίτσα με τοσα παιχνίδια απο το game pass και άλλα 70-80 που έχει το ΕΑ hub.

Κανω μεγάλη προσπάθεια να βρώ 2 ώρες να παίξω το βράδυ και δεν ξέρω τι να βάλω. Βέβαια παντα ξεκινάω με pes2020 και παιζω 3 αγώνες και μετά βάζω κάτι άλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Βάλε στο μάτι μόνο ένα και μην ασχοληθείς με τίποτα άλλο μέχρι να το τερματίσεις. 

Μακάρι να ήταν τόσο εύκολο... Κι εγω έτσι ξεκινάω και καταλήγω να εχω αρχίσει 5-6 παιχνίδια σε τρεις διαφορετικές πλατφόρμες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Μακάρι να ήταν τόσο εύκολο... Κι εγω έτσι ξεκινάω και καταλήγω να εχω αρχίσει 5-6 παιχνίδια σε τρεις διαφορετικές πλατφόρμες...

Κοίτα αν έχεις την ανάγκη να ασχοληθείς και με δεύτερο τίτλο, τότε ίσως ο πρώτος δεν έχει τόσο ενδιαφέρον όσο πίστευες. 

Καλύτερα να τον αφήσεις. Ο χρόνος μας είναι ελάχιστος πλέον και πολύτιμος για να τον σπαταλάμε σε πράγματα που δεν είναι πραγματικά ενδιαφέροντα (για εμάς). 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Κοίτα αν έχεις την ανάγκη να ασχοληθείς και με δεύτερο τίτλο, τότε ίσως ο πρώτος δεν έχει τόσο ενδιαφέρον όσο πίστευες. 

Καλύτερα να τον αφήσεις. Ο χρόνος μας είναι ελάχιστος πλέον και πολύτιμος για να τον σπαταλάμε σε πράγματα που δεν είναι πραγματικά ενδιαφέροντα (για εμάς). 

burt lancaster oscars GIF by The Academy Awards

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...