Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Έχεις κάποιο λινκ που να το λέει αυτό?

Επίσημο λινκ εννοώ.

 

Untitled.png

Untitled1.png

1 λεπτό πριν, GnsP είπε

Με πρόλαβες μπαγάσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα guys.
Πρόσφατα απέκτησα ένα Xbox one X, έχω ultimate συνδρομή και μπορώ να κατεβάσω άμεσα τα παιχνίδια που είναι στο game pass, έχω παίξει και κάποια κανένα πρόβλημα μέχρι εδώ. 
Όταν πάω να κατεβάσω κάποιο παιχνίδι από το gold πρόγραμμα το οποίο προορίζεται για Xbox one/x επίσης δεν έχω κανένα πρόβλημα. Τα παιχνίδια όμως που είναι για 360 (όπως πχ το battlefront) μου εμφανίζουν ένα κουμπί see price, στη συνέχεια μου εμφανίζει ένα μήνυμα σχετικά με το backwards compatibility, πατάω continue και έπειτα μου εμφανίζει το μήνυμα «αυτό το κανάλι αγορών απαιτεί λογαριασμό χρέωσης». Πατάω στην επιλογή «αλλαγή επιλογών πληρωμής» βάζω τα στοιχεία της κάρτας αλλά και πάλι δεν μου εμφανίζει επιλογή για λήψη. 
Έχω κάνει την ίδια διαδικασία από τον υπολογιστή, τίποτα. Μέσα από την κονσόλα, τίποτα. Από tablet/κινητό, τίποτα. 
Τόσο στην κονσόλα όσο και στο λογαριασμό Microsoft φαίνεται κανονικά καταχωρημένος ο λογαριασμός PayPal και η κάρτα μου. 
Καμία ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να κάνω την κίνηση να πάρω το Χ. Έχω το all digital 

 

Ποιο να επιλέξω; gears 5 limited (δε με απασχολεί το παιχνιδι-θα πωληθεί) ή το Μαυρο με fh4+fm7(τα γουσταρω τα παιχνιδια-το 4 το έχω στο gamepass)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Σκέφτομαι να κάνω την κίνηση να πάρω το Χ. Έχω το all digital 

Ποιο να επιλέξω; gears 5 limited (δε με απασχολεί το παιχνιδι-θα πωληθεί) ή το Μαυρο με fh4+fm7(τα γουσταρω τα παιχνιδια-το 4 το έχω στο gamepass)

Το Gears ξεκάθαρα. Είναι φοβερό το skin του.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Σκέφτομαι να κάνω την κίνηση να πάρω το Χ. Έχω το all digital 

Ποιο να επιλέξω; gears 5 limited (δε με απασχολεί το παιχνιδι-θα πωληθεί) ή το Μαυρο με fh4+fm7(τα γουσταρω τα παιχνιδια-το 4 το έχω στο gamepass)

Εγώ θα έλεγα να βάλεις τα χρήματα στην άκρη για το νέο xbox όταν με το καλό έρθει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, mikele13- said:

Εγώ θα έλεγα να βάλεις τα χρήματα στην άκρη για το νέο xbox όταν με το καλό έρθει.

Σε κάνα 2+ χρόνια αν το πάρω. Με καλύπτει το sad, απλά στα 265 είναι τρομερή τιμή το Χ! 

Δίνω και το sad (100-150) οπότε βγαίνει "τζάμπα" το Χ.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω νομίζω ότι είναι πολύ καλό το ντιλ αν και δε ξέρω τι παραπάνω θα κερδίσω από το s

 

Όσο για το σκιν όντως φαίνεται κάπως διαφορετικο το gear αν και δε μου αρέσει το κοντρόλ.. 

Ειναι γενικά διαφορετικό το controller από του. S? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, barman_ είπε

Και γω νομίζω ότι είναι πολύ καλό το ντιλ αν και δε ξέρω τι παραπάνω θα κερδίσω από το s

Όσο για το σκιν όντως φαίνεται κάπως διαφορετικο το gear αν και δε μου αρέσει το κοντρόλ.. 

Ειναι γενικά διαφορετικό το controller από του. S? 

 

35 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Έχω την εντύπωση ότι μόνο το skin είναι διαφορετικό στο χειριστήριο

Ίδιο ακριβώς είναι. Διαφορετικό σκιν μόνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θα πεσει η τιμη του Χ ετσι και αλλιως.Μη σας εντυπωσιαζει η τιμη που βλεπεται τωρα.Θα υπαρξουν προσεχως και καλυτερες προσφορες με το Χ.Προσωπικη μου αποψη αφου εχετε one μη προχωρησετε τωρα σε αναβαθμιση με το Χ.Βαλτε τα λεφτα στον κουμπαρα να καθονται  και καντε υπομονη μεχρι την ε3 να δουμε τι θα μας ανακοινωσουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, d_gkal είπε

Σε κάνα 2+ χρόνια αν το πάρω. Με καλύπτει το sad, απλά στα 265 είναι τρομερή τιμή το Χ! 

Δίνω και το sad (100-150) οπότε βγαίνει "τζάμπα" το Χ.

265 που το βρήκες το x γιατί δεν το βλέπω πουθενά....🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Mr_Terror said:

Παιδια θα πεσει η τιμη του Χ ετσι και αλλιως.Μη σας εντυπωσιαζει η τιμη που βλεπεται τωρα.Θα υπαρξουν προσεχως και καλυτερες προσφορες με το Χ.Προσωπικη μου αποψη αφου εχετε one μη προχωρησετε τωρα σε αναβαθμιση με το Χ.Βαλτε τα λεφτα στον κουμπαρα να καθονται  και καντε υπομονη μεχρι την ε3 να δουμε τι θα μας ανακοινωσουν.

Κάτω από 250€ δε το κόβω να πέφτει. Και αυτό σε κάνα χρόνο απο τώρα. 

Θεωρώ ότι αξίζει να το πάρει κάποιος τώρα (αν και σκέφτομαι μήπως είναι υπερβολή η αλλαγή στη δική μου περίπτωση-πιο πολύ παίζω fh4)

56 minutes ago, mikele13- said:

265 που το βρήκες το x γιατί δεν το βλέπω πουθενά....🤔

 

28 minutes ago, dreaming123 said:

265 βγαίνει με τη προσφορά -20%gomore από το Γερμανό.

Υπάρχει και στις προσφορές.

Ακριβώς. Τα 265 είναι έμμεση τιμή. 330 η αρχική και η έκπτωση 20% προσφέρεται σε πόντους go4more (χρήση σε κατάστηματα-σουπερ μαρκετ-βενζιναδικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, kostiger είπε

277 χωρίς έμμεσες επιστροφές..

https://www.amazon.fr/Star-Wars-Jedi-Fallen-Order/dp/B07XB4W1L9?

Κοίτα να δεις που έδωσα 169 προχθές να πάρω το s για το χωριό. Έδινα 100 ακόμα και έπαιρνα το x. Πολύ πιο futureproof. Τώρα έγινε η αγορά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...