Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 minutes ago, nikx said:

Οτι θες συνδεεις και Ps4 και blu ray player (για το ALL digital που δεν εχει :P) και κουτι για τα ψηφιακα καναλια.

και αυτο πολυ ενδιαφερον για το bluray ειδικα για μενα που προτιμω τα δισκακια

 

Γενικα ειναι πολυ ωραια κοσνολα με πολλες δυνατοτητες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, barman_ είπε

και αυτο πολυ ενδιαφερον για το bluray ειδικα για μενα που προτιμω τα δισκακια

Γενικα ειναι πολυ ωραια κοσνολα με πολλες δυνατοτητες

Δηλαδή κουμπώνει BD Drive και διαβάζει ταινίες ή σειρές δεν διαβάζει δίσκους για One σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το ικεα πέφτει λίγο μακριά.. Είδα σε προηγούμενα μηνύματα για τον Γερμανό που είχε και φορτιστή μαζί με δύο μπαταρίες. Toshiba. Ξέρεις αν είναι καλές; και μια τελευταία ερώτηση. Πόσο περίπου κρατάνε οι μπαταρίες στον μοχλό; ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mrvaggos είπε

Επειδή το ικεα πέφτει λίγο μακριά.. Είδα σε προηγούμενα μηνύματα για τον Γερμανό που είχε και φορτιστή μαζί με δύο μπαταρίες. Toshiba. Ξέρεις αν είναι καλές; και μια τελευταία ερώτηση. Πόσο περίπου κρατάνε οι μπαταρίες στον μοχλό; ευχαριστώ 

Κοίτα αν θεωρείς τις Eneloop ακριβές και τις Toshiba ρίσκο θα σου πρότεινα Varta.

https://www.skroutz.gr/s/4858075/Varta-AA-2100mAh-4τμχ.html

Είναι καλές μπαταρίες πριν ασχοληθώ με επαναφορτιζόμενες για συμβατικές μπαταρίες μόνο Varta έπαιρνα η σειρά των επαναφορτιζόμενων έχουν καλές κριτικές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ακόμη τις eneloop 1900 mah έχω εδώ και 4 μέρες και σχεδόν ακόμη γεμάτες είναι μέχρι στιγμής πολύ ευχαριστημένος και για αυτό παραγγειλα άλλες δύο. Έχω και τις Toshiba με τον φορτιστή αλλά δεν τις δοκίμασα ακόμη να έχω μια ολοκληρωμένη γνώμη. Τώρα θέλει να δω του lidl αν τις έχει και αν όχι πότε θα φέρει να αγοράσω επίσης είδα τις energizer 2 μπαταρίες 2.300 νομίζω τις οποίες σκέφτομαι να πάρω αργότερα μιας και περιμένω από Κίνα έναν φορτιστή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Energizer είχα αγοράσει πριν 10 χρόνια και δε μου κράτησαν ούτε χρόνο, οι χειρότερες επαναφορτιζόμενες που εχω  αγοράσει, μου εμεινε ο φορτιστής από τότε. Μπορεί να έχουν αλλάξει τα πράγματα από τότε αλλά η προσωπική μου εμπειρία λέει ποτέ ξανά.

Αυτή τη στιγμή έχω 4 ζευγάρια eneloop 1900mA και 8 ζευγάρια Tronic 2400mA και 2300mA του lidl.

Του lidl που έχουν 5€ η 4αδα είναι άψογες, οι eneloop αν και 1900mA δείχνουν να κρατάνε πολύ περισσότερο σε σχέση με του LIDL. 

Του ΙΚΕΑ δεν τις έχω δοκιμάσει αλλά προχθές που τις κοιτούσα γράφαμε 2600mA στα 8€ η 4αδα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Οι eneloop ναι πολύ καλές τώρα μακάρι να έχει το lidl η αλλιώς να φέρει σύντομα να πάω να αγοράσω. 

To lidl δεν φέρνει eneloop. Με 11-13€ την 4άδα όμως τις έχει ο καθένας σπίτι του.

https://www.skroutz.gr/s/8213811/Panasonic-Eneloop-AA-1900mAh-4τμχ.html

https://www.skroutz.gr/s/8212751/Panasonic-Eneloop-AA-1900mAh-2τμχ.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

To lidl δεν φέρνει eneloop. Με 11-13€ την 4άδα όμως τις έχει ο καθένας σπίτι του.

https://www.skroutz.gr/s/8213811/Panasonic-Eneloop-AA-1900mAh-4τμχ.html

https://www.skroutz.gr/s/8212751/Panasonic-Eneloop-AA-1900mAh-2τμχ.html

Για eneloop ναι τις δικές του μακάρι να φέρει eneloop έχω αυτές ακριβώς και παραγγειλα ακόμη 2 να έχω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μια στιγμή καταναλωτικής μανίας πήγα σήμερα και αγόρασα τις eneloop Pro με τον φορτιστή.

Μέγα ερώτημα προς όλους. *** πήρα το Κιτ με τον φορτιστή; Έγραφε ότι φορτίζει γρήγορα σε 2 ώρες. Φυσικά αυτό μου φαίνεται εξωπραγματικό αλλά ήμουν εν βρασμώ και το αγόρασα.

Παίζει ρόλο ο φορτιστής ή όλοι την ίδια δουλειά κάνουν. Βλέπω πολλά παιδιά να παίρνουν από Κίνα και πέρα από τις ενδείξεις και τις θέσεις υπάρχουν αλλά πλεονεκτήματα ή αυτά είναι μόνο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Choutas είπε

Σε μια στιγμή καταναλωτικής μανίας πήγα σήμερα και αγόρασα τις eneloop Pro με τον φορτιστή.

Μέγα ερώτημα προς όλους. Έκανα μαλάκια που πήρα το Κιτ με τον φορτιστή; Έγραφε ότι φορτίζει γρήγορα σε 2 ώρες. Φυσικά αυτό μου φαίνεται εξωπραγματικό αλλά ήμουν εν βρασμώ και το αγόρασα.

Παίζει ρόλο ο φορτιστής ή όλοι την ίδια δουλειά κάνουν. Βλέπω πολλά παιδιά να παίρνουν από Κίνα και πέρα από τις ενδείξεις και τις θέσεις υπάρχουν αλλά πλεονεκτήματα ή αυτά είναι μόνο;

Παίζει ρόλο και ο φορτιστής αυτός λέει πάνω αν δεν κάνω λάθος quick charging φυσικά θα φανεί αυτό στην πράξει πόσο θα σου φορτίζει πάντως το Κιτ είναι λιγάκι ακριβό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...