Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, Hero1 είπε

Να ρωτήσω κάτι ξέρει κανείς αν  γίνεται να παίξω ονλαιν με κάποιον που έχει pc και εγώ να είμαι με κονσόλα;

Δες εδω..

https://www.windowscentral.com/play-anywhere-list

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το A Plague Tale είναι καλό πάντως.

Ίσως να είχε λιγότερο γραμμικά επίπεδα και θα ήταν σούπερ.

Αυτό και το Hellblade ατμοσφαιρικά φουλ σε αυτή την γενιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδες μετα απο εναμιση σχεδον μηνα χρησης και αφoυ ειχε "επισκευαστει" επανηλθε το rattling noise του fan. Ημαρτον αυτη η  Microsoft αντε παλι τρεχα UPS περιμενε παλι 2-3 βδομαδες κουραστηκα και τους βαρεθηκα. Απαραδεκτοι! Η αληθεια φυσικα ειναι πως μενει πολλες ωρες ανοιχτο μιας και εχω ενωμενο πανω στο HDMI in του ενα android box απτο οποιο βλεπω καναλια tv και youtube αλλα και παλι ουτε 2 μηνες να μην παει?? Το rattling ξεκιναει μετα απο 1-2 ωρες που ειναι ανοιχτο, οχι αμεσως αλλα φανταζομαι οσο το αφηνω θα γινεται ολο και πιο γρηγορο. Θα φυγει πισω στο service παλι μεστη βδομαδα. Εσεις υπαρχει καποιος που ακομα παιδευεται με αυτο το θεμα?

Επεξ/σία από Warlord1981
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 minutes ago, Warlord1981 said:

Παιδες μετα απο εναμιση σχεδον μηνα χρησης και αφoυ ειχε "επισκευαστει" επανηλθε το rattling noise του fan. Ημαρτον αυτη η  Microsoft αντε παλι τρεχα UPS περιμενε παλι 2-3 βδομαδες κουραστηκα και τους βαρεθηκα. Απαραδεκτοι! Η αληθεια φυσικα ειναι πως μενει πολλες ωρες ανοιχτο μιας και εχω ενωμενο πανω στο HDMI in του ενα android box απτο οποιο βλεπω καναλια tv και youtube αλλα και παλι ουτε 2 μηνες να μην παει?? Το rattling ξεκιναει μετα απο 1-2 ωρες που ειναι ανοιχτο, οχι αμεσως αλλα φανταζομαι οσο το αφηνω θα γινεται ολο και πιο γρηγορο. Θα φυγει πισω στο service παλι μεστη βδομαδα. Εσεις υπαρχει καποιος που ακομα παιδευεται με αυτο το θεμα?

Αν θες να πεις πως το κάνεις αυτό με το tv box. 

Έχω και γω ένα που δε το χρησιμοποιώ. Αν μπορώ να το συνδέσω στο Xbox να το κάνω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είναι τίποτα, στο hdmi in του ΟΝΕ βάζεις το box και το βλέπεις μέσα από το app δεν θυμάμαι ποιο.

Βασικά γλυτώνεις μια θύρα από τις hdmi της τιβι σου δεν έχει άλλο πλεονέκτημα.

Θα το κάνα και εγώ αλλά ποιος ο λόγος να μένει ανοιχτό το ΟΝΕ συνέχεια.

Όσο για το θόρυβο του ανεμιστήρα έχω έναν ελαφρύ ,τον συνήθισα και διάλεξα να τον αγνοήσω.

Επεξ/σία από nikx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου έχει κάνει rattling noise σε κλειστή κονσόλα με instant on, μια φορά το πρόσεξα και δεν ξέρω γιατί συνέβη και αυτήν την μία φορά.

Πάντως με το Sony να ακούγεται σαν τουρμπίνα αεροσκάφους και το Xbox σαν κροταλίας καλά μας κάνουν οι PC master race και μας παίρνουν στο ψιλό.

Επεξ/σία από Choutas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είναι το σωστό μέρος απλά επειδή είμαι σίγουρος ότι αρκετοί βλέπουν anime.

https://www.google.com/amp/s/www.gamespot.com/amp-articles/get-free-seasons-of-my-hero-academia-dragon-ball-s/1100-6473283/

Για αμερικανικούς λογαριασμούς με αμερικανικό location αλλιώς αλλαγή σε αμερικανικό και VPN αμερικανικό από κινητό/pc και τα πρόσθετετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/1/2020 στις 4:00 ΜΜ, bad_freddy είπε

Τώρα που επέστρεψα σπίτι, μπήκα στο account μου να δω το repair order και φαίνεται να έχουν δημιουργήσει άλλο ενα ξεχωριστο repair order για την μπαταρία μόνο το οποίο έστειλαν 2 μέρες μετά με διαφορετικό tracking number και ημερομηνία παράδοσης την Δευτέρα.

Περίεργα πράγματα, άραγε τα στέλνουν έτσι ξεχωριστά (καλώδιο και μπαταρία) ή να έγινε κάποιο μπέρδεμα... Το μόνο σίγουρο οτι μου έφαγαν την συσκευασία του kit, προβλέπω και η μπαταρία να έρχεται έτσι χύμα όπως το καλώδιο.

Παρέλαβα τελικά σήμερα σε ξεχωριστό πακέτο και την μπαταρία, χύμα κι αυτή σε φάκελο άρα μου έφαγαν την συσκευασία του kit που τους έστειλα όπως είχα προβλέψει.

Ελπίζω τουλάχιστον να δουλεύει σωστά αυτή τη φορά διότι τόσες μέρες αναμονή για κάτι τόσο απλό δεν λέει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 hours ago, nikx said:

Δεν είναι τίποτα, στο hdmi in του ΟΝΕ βάζεις το box και το βλέπεις μέσα από το app δεν θυμάμαι ποιο.

Βασικά γλυτώνεις μια θύρα από τις hdmi της τιβι σου δεν έχει άλλο πλεονέκτημα.

Θα το κάνα και εγώ αλλά ποιος ο λόγος να μένει ανοιχτό το ΟΝΕ συνέχεια.

Όσο για το θόρυβο του ανεμιστήρα έχω έναν ελαφρύ ,τον συνήθισα και διάλεξα να τον αγνοήσω.

ενδιαφερον αλλα πραγματικα το να ειναι ανοιχτο ολη την ωρα το ONE ειναι κριμα...το μποξακι μενει ουτως η αλλως ανοιχτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...