Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όντως μπορεί παλιότερα το support της Microsoft να ήταν το καλύτερο αλλά πλέον έχει χαλάσει αρκετά.

Κι εμένα ενώ είχαν πει ότι θα διορθώσουν το πρόβλημα που έχω με το σβήσιμο των μηνυμάτων ότι δηλαδή δεν σβήνονται άμεσα μέσα σε 5-8 ώρες τελικά δεν έλυσαν τίποτα απολύτως και σε νέα επικοινωνία με το support team τώρα μου είπαν να περιμένω ένα 24 ωρο και αν δεν λυθεί κάτι να ξανά επικοινωνήσω μαζί τους.

 

Έχει χαλάσει πολύ το Microsoft support τμήμα.

1 ώρα πριν, bad_freddy είπε

Τώρα που επέστρεψα σπίτι, μπήκα στο account μου να δω το repair order και φαίνεται να έχουν δημιουργήσει άλλο ενα ξεχωριστο repair order για την μπαταρία μόνο το οποίο έστειλαν 2 μέρες μετά με διαφορετικό tracking number και ημερομηνία παράδοσης την Δευτέρα.

Περίεργα πράγματα, άραγε τα στέλνουν έτσι ξεχωριστά (καλώδιο και μπαταρία) ή να έγινε κάποιο μπέρδεμα... Το μόνο σίγουρο οτι μου έφαγαν την συσκευασία του kit, προβλέπω και η μπαταρία να έρχεται έτσι χύμα όπως το καλώδιο.

Πάντως όπως έχουμε πει σε παλιότερα ποστ είναι ότι χειρότερο ποιοτικά το play & charge kit της Microsoft και δεν συμφέρει σε καμια περίπτωση να το πάρει κάποιος.

Διάβασε τα προηγούμενα ποστ να δεις τι προτείνουμε που και φτηνότερα θα σου κοστίζει αλλά και περισσότερο θα σου κρατήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι παρόμοιο με το κιτ τις Microsoft έχω εγώ είναι δύο μπαταρίες με βάση 2800 mah δεν τα δοκίμασα πολύ να εκφέρω καλύτερη γνώμη αλλά δύο φορές που τα δοκίμασα η μπαταρία πέφτει πολύ γρήγορα σε σχέση με κάποιες μπαταρίες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

Πάντως όπως έχουμε πει σε παλιότερα ποστ είναι ότι χειρότερο ποιοτικά το play & charge kit της Microsoft και δεν συμφέρει σε καμια περίπτωση να το πάρει κάποιος.

Διάβασε τα προηγούμενα ποστ να δεις τι προτείνουμε που και φτηνότερα θα σου κοστίζει αλλά και περισσότερο θα σου κρατήσει.

Το είχα διαβάσει τότε, όπως και όλους που πρότειναν τις eneloop, αλλά είπα να το δοκιμάσω κυρίως για την ευκολία του "play & charge"...

Ηδη αυτές τις μέρες που αγόρασα προσωρινά τις TRONIC 2400 απο το lidl οσο περιμένω το kit να γυρίσει εχω δει μεγάλη διαφορά προς το καλύτερο σε διάρκεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, vali είπε

Μάλλον είναι κινέζικες που γράφουν 2800, αλλά ούτε 800mah δεν είναι στην πραγματικότητα.

Μάλλον. Θα ξανά κοιτάξω μπορεί να θέλουν να φορτίσουν κάνα δυο φορές να στρώσουν τώρα πήρα κάτι eneloop 1900 φαίνονται μεωρο στιγμής εχθές τις έβαλα πολύ καλές και κάτι Toshiba 1950 αυτές από τον Γερμανό πήρα με τον φορτιστή αλλά δεν τις δοκίμασα ακόμη αλλά θέλει να ξανά πάρω eneloop άλλες δύο.  Θα πάρω αύριο ένα τηλ στα lidl να δω αν έχουν αυτές τις μπαταρίες η αν τις έχουν μόνο όταν τις βγάζουν στο φυλλάδιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και γω το αεράκι του Γερμανού σήμερα μέτρια κατασκευή φαιβεται γρατζουνιστηκε πανεύκολα μέσα στη τσάντα αλλά οκ, διαβάζω ότι θέλει πολύ μεγάλους χρόνους φόρτισης κοντά στις 12 ώρες για τις 2 μπαταρίες που έχει μέσα.. 

 

Έβαλα τις 2 τις δικές του και 2 από του. Lidl που έχω και θα περιμένω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, bad_freddy είπε

Το είχα διαβάσει τότε, όπως και όλους που πρότειναν τις eneloop, αλλά είπα να το δοκιμάσω κυρίως για την ευκολία του "play & charge"...

Ηδη αυτές τις μέρες που αγόρασα προσωρινά τις TRONIC 2400 απο το lidl οσο περιμένω το kit να γυρίσει εχω δει μεγάλη διαφορά προς το καλύτερο σε διάρκεια.

Έχει τις επαναφορτιζόμενες αυτές τις μέρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει να προτείνει κανείς κάποιον φτηνό ΤΑΧΥ-φορτιστή που να μπορεί να φορτίζει μέχρι και 4 μπαταρίες ΑΑΑ ή ΑΑ?

Γιατί αυτός ο φορτιστής που έχω τωρα για να φορτίσει πλήρως μια τετράδα ΑΑ 2300mah κάνει κοντά στης 6-7 ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...