Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα τις eneloop εχθές τις άσπρες 1900 mah ελπίζω να κρατάνε. 

1 ώρα πριν, Tasosp22 είπε

Οποιος δεν εχει παρει ακομα φορτιστη και μπαταριες ας παρει αυτο εδω το κιτ( ξανα διαθεσιμο ). Δοκιμασμενο 1μιση μηνα και ειμαι ευχαριστημενος. Επισης οι επαναφορτιζομενες μπαταριες του lidl απλα δεν τελειωνουν, παρα πολυ καλες !

https://www.germanos.gr/product/toshiba-fortistis-mpatarion-2-epanafortizomenes-mpataries-aa-1950mah-bp-2/20384870/?fname=&fvalue=

Το σετ περιλαμβάνει 2 η 4 μπαταρίες. Τις παραγγειλα έβαλα από το κατάστημα έκανα παραγγελία μέσω πιστωτικής αν και μου έσπασε τα νεύρα έλεγε συνέχεια μη έγκυρο όνομα μόλις το έβαλα στα αγγλικά το πήρε κι έγινε. 

Επεξ/σία από dinos234
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το σετ εχει 2 μπαταριες και ο φορτιστης εχει 4 θεσεις  για να φορτιζεις( αν και φαινεται στην φωτογραφια οτι εχει 2 , σε μενα εχει 4 και πηρα το ιδιο.) Ας εβαζες αντικαταβολη και να πληρωνες με καρτα στο καταστημα.

 

* Υπαρχει και αυτο το κιτ με 4 που δεν νομιζω να συμφερει https://www.germanos.gr/product/fortistis-toshiba-4aa1950mah-pre-charged/20315267/?fname=&fvalue=

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Tasosp22 είπε

Το σετ εχει 2 μπαταριες και ο φορτιστης εχει 4 θεσεις  για να φορτιζεις( αν και φαινεται στην φωτογραφια οτι εχει 2 , σε μενα εχει 4 και πηρα το ιδιο.) Ας εβαζες αντικαταβολη και να πληρωνες με καρτα στο καταστημα.

* Υπαρχει και αυτο το κιτ με 4 που δεν νομιζω να συμφερει https://www.germanos.gr/product/fortistis-toshiba-4aa1950mah-pre-charged/20315267/?fname=&fvalue=

Έβαλα μέσω κάρτας επειδή δεν ξέρω αν μπορέσω να το πάρω η στείλω κανέναν δικό μου με την ταυτότητα να το πάρουν.

Ωραία σε ευχαριστώ μακάρι να έχει 4 υποδοχές διότι να φορτίζω και τις eneloop που πήρα δύο άσπρες μέχρι να έρθει ο φορτιστής που παραγγειλα. 

Αν ξανά βγάλει τα Lidl θα πάω να πάρω. 

Επεξ/σία από dinos234
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Έβαλα μέσω κάρτας επειδή δεν ξέρω αν μπορέσω να το πάρω η στείλω κανέναν δικό μου με την ταυτότητα να το πάρουν.

Ωραία σε ευχαριστώ μακάρι να έχει 4 υποδοχές διότι να φορτίζω και τις eneloop που πήρα δύο άσπρες μέχρι να έρθει ο φορτιστής που παραγγειλα. 

Αν ξανά βγάλει τα Lidl θα πάω να πάρω. 

Λογικά το ίδιο όπως εμένα θα σου έρθει 

Screenshot_2020-01-25-19-03-36-784_com.miui.gallery.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, xarisis12 είπε

re paidia phre kaneis apo cdkeys autes tis meres?

etsi opws to exoun kanei twra den kserw pws na paragilw..mou kollaei sto payment review

Θα σου συνιστουσα να μη γραφεις greeklish αν δε κανω λαθος αντιβαινει και τους κανονες του φορουμ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε όποιον έχει στείλει πίσω στην Microsoft μοχλό xbox one που ήταν σε εγγύηση μετά από πόσες μέρες έλαβε το νέο μοχλό πίσω?

Και όταν κάνεις μέσω του λογαριασμού στο xbox one την αίτηση για επιστροφή του ελαττωματικού προϊόντος σου έρχεται αμέσως το μειλ με την ετικέτα που θα δηλώσεις στην εταιρία κουριερ για να μην πληρώσεις τα έξοδα αποστολής ή περιμένεις λίγες μέρες?

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Σε όποιον έχει στείλει πίσω στην Microsoft μοχλό xbox one που ήταν σε εγγύηση μετά από πόσες μέρες έλαβε το νέο μοχλό πίσω?

Και όταν κάνεις μέσω του λογαριασμού στο xbox one την αίτηση για επιστροφή του ελαττωματικού προϊόντος σου έρχεται αμέσως το μειλ με την ετικέτα που θα δηλώσεις στην εταιρία κουριερ για να μην πληρώσεις τα έξοδα αποστολής ή περιμένεις λίγες μέρες?

Γύρω στη 1 βδομάδα κάνει για να πάει η συσκευή σου και άλλο τόσο να σταλεί το καινούργιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την εμπειρία που έχουμε όλα αυτά τα χρόνια με τα GwG, η  καθυστέρηση  ισοδυναμεί με ''αδύναμους τίτλους'' και η πρόωρη ανακοίνωση με βαρβάτα games. Συνήθως έτσι πάει το πράγμα αλλά ποτέ μη λες ποτέ. Το σίγουρο είναι ότι το game pass για τον Φεβρουάριο θα είναι δυνατό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, thinlizzy είπε

Γύρω στη 1 βδομάδα κάνει για να πάει η συσκευή σου και άλλο τόσο να σταλεί το καινούργιο. 

Σου στέλνουν καινούργιο ή ανακατασκευασμένο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 25/01/2020 at 17:31, dinos234 said:

Πήρα τις eneloop εχθές τις άσπρες 1900 mah ελπίζω να κρατάνε. 

Το σετ περιλαμβάνει 2 η 4 μπαταρίες. Τις παραγγειλα έβαλα από το κατάστημα έκανα παραγγελία μέσω πιστωτικής αν και μου έσπασε τα νεύρα έλεγε συνέχεια μη έγκυρο όνομα μόλις το έβαλα στα αγγλικά το πήρε κι έγινε. 

εχω και γω προβλημα

 

δοκιμασα διαφορετικους browser και απο κινητο και απο desktop και ειναι θαμπο το "ολοκληρωση παραγγελιας"

 

τι φαση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, barman_ είπε

εχω και γω προβλημα

δοκιμασα διαφορετικους browser και απο κινητο και απο desktop και ειναι θαμπο το "ολοκληρωση παραγγελιας"

τι φαση?

Κανονικά μου έγινε η παραγγελία εμένα απλά μου χτυπούσε στο όνομα τις κάρτας ήθελε στα αγγλικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοήθεια παιδιά. 

 

Να πάρω το NBA 2k19 στα 10-12€(το έχω ήδη στο 360 και έπαιξα άπειρες ώρες off line) ή το 2k20 στα 25+€; 

 

Η αγορά θα γίνει ψηφιακά, ίσως από cdkeys ή κάποιο παρόμοιο site. 

 

Αξίζουν τα διπλά χρηματα;

(Περιμένω μπας και μπει στο gamepass αλλά δύσκολα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...