Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Η έξτρα εγγύηση φυσικά δεν αξίζει. 

 

Επίσης για επαναφορτιζόμενες μπαταρίες μπορείς να πάρεις απ' το ΙΚΕΑ. 

Τις έχω και είναι αρκετά καλές. (Δε υπολόγισα ακριβώς πόσες ώρες διαρκούν αλλά κρατάνε πολύ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, leo066 είπε

Δεν τη είδες γιατί είναι δική μου. Και εγώ 4 είχα αγοράσει και μόνο ο ένας ενεργοποιήθηκε

σε αυτή την περίπτωση τι γίνεται? κλαίς τα λεφτά σου ή μπορείς να ενεργοποιείς έναν - έναν τους υπόλοιπους 3 κωδικούς, όταν λήγει το κάθε τρίμηνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fouskos είπε

σε αυτή την περίπτωση τι γίνεται? κλαίς τα λεφτά σου ή μπορείς να ενεργοποιείς έναν - έναν τους υπόλοιπους 3 κωδικούς, όταν λήγει το κάθε τρίμηνο?

Δεν μπορείς, μια φορά δέχεται έναν κωδικό. Εγώ τους έβαλα αγγελία εδώ τους υπόλοιπους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, leo066 είπε

Δεν μπορείς, μια φορά δέχεται έναν κωδικό. Εγώ τους έβαλα αγγελία εδώ τους υπόλοιπους

εγώ που αγόρασα την black friday απο cd keys, αν πάρω τώρα ξανα ενώ έχει περάσει ένας μήνας (μου μένουν άλλοι δύο) ξέρεις αν θα το δεχτεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. 

Σκέφτομαι να πάρω αυτά(Είναι καλή μάρκα;) τα ακουστικά και θέλω να ρωτήσω αν τα έχει κανείς να μου πει κατά πόσο καλά είναι και αν υποστηρίζει στη κονσόλα το Dolby Atmos 7.1 surround. 

Λογικά αν αγοράσω το app Dolby Atmos σε όσα παιχνίδια το υποστηρίζουν π. Χ. Gears5 θα το έχω κανονικά και στη κονσόλα έτσι δεν είναι; 

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες πολύ καλές οι eneloop αλλά πανάκριβες. αν ψάχνετε κάτι ισάξιο με πολύ μικρότερο κόστος πάρτε αυτές. ειναι ίδιες με τις pro.

https://www.ikea.gr/proioda/fotismos/bataries-fortistes/bataries/ladda-epanafortizomeni-mpataria-hr6-aa-1.2v-4-tem./70303876/

Υπάρχουν και άρθρα που αναφέρουν οτι είναι από το ίδιο εργοστάσιο με φασόν όνομα. προσωπικά αυτές έχω και eneloop. μετρημένες σε χωρητικότητα είναι και οι 2 ίδιες +/-50 εως 100 μιλιαμπερ διαφορά το οποίο εξαρτάται φυσικά και από το πόσο άδειες  ειναι. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, sotisk είπε

...Forza Motorsport 7... και αλλα πολλα ακομα τα παιζω τα παιχνιδια δωρεαν με την συνδρομη που εκανα στην ultimate για 1 ευρο για 3 μηνες!!!υ τα οποια μπορω να παιξω και στο pc!!!!!

Βρίσκεται το FM7  στο gamepass? Δεν βλέπω κάτι ή κάνω λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, fouskos είπε

εγώ που αγόρασα την black friday απο cd keys, αν πάρω τώρα ξανα ενώ έχει περάσει ένας μήνας (μου μένουν άλλοι δύο) ξέρεις αν θα το δεχτεί?

Όχι, δεν έχει σημασία αν έχεις ενεργή συνδρομή ή όχι. Αν έχεις βάλει την 3 μήνες από cdkeys δεν δέχεται ξανά την ιδία. 

6 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Βρίσκεται το FM7  στο gamepass? Δεν βλέπω κάτι ή κάνω λάθος?

Όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, leo066 είπε

Όχι

Λεω κι εγω... Οχι τίποτα άλλο, έσκασα 25 για την deluxe την προηγούμενη εβδομάδα και με έλουσε κρύος ιδρώτας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...