Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, Shibbu είπε

Βρήκα αυτό το thread στο reddit, παραδόξως είναι γενικό το πρόβλημα!

Κάποιο λάθος έχουν κάνει , γιατί δεν παίζει να το έβγαζαν χωρίς ειδοποίηση το game.

Πιστεύω θα το φτιάξουν σύντομα.

Δυστυχως το εβγαλαν απο το Game pass. Κριμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα, αγόρασα και εγώ το Xbox one s all digital με την γνωστή προσφορά από Microsoft.de. Όλα καλά με την κονσόλα έβαλα και ultimate μέχρι καλοκαίρι του 21 αλλά νομίζω έχω θέμα με το χειριστήριο. Το κουμπί Α δεν έχει την απόκριση που έχουν τα αλλά. Όταν το πατάς δυνατά πιάνει πάντα, όταν το πατάς σιγά όμως τις μισές φορές δεν πιάνει ενώ τα υπόλοιπα κουμπιά πιάνουν όσο σιγά και να τα πατήσεις πάντα. Που να απευθυνθώ, στην Microsoft.de , Microsoft.gr ή δεν πρόκειται να μου το αλλάξουν. 

Επεξ/σία από leonidas777
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, ababapanos είπε

Ετσι , για οποιον εχει παλιο ακαουντ που ειχε ξανα ενεργοποιησει την προσφορα οπως εγω ,και θελει να βαλει πολλους μηνες με ελαχιστα χρηματα ,  απλα φτιαχνει ενα καινουριο ακαουντ, ενεργοποιει 2 12μηνες απο βραζιλια με το VPN tunnelbear  , και με +1 ευρω βαζει την προσφορα για 3 μηνες ultimate .

Με τον παραπανω τροπο πληρωσα συνολικα 56 ευρω και εχω ultimate μεχρι 17/3/2022 και στα δυο ακαουντ  και στο παλιο και στο καινουριο μιας και μοιραζονται την συνδρομη μεσω του XBOX family sharing

Δεν μπορώ να καταλάβω για πιο λόγο έχεις κάνει παράθεση το ποστ μου αφού δεν λες κάτι σχετικό με το ποστ μου .

  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Shibbu είπε

Βρήκα αυτό το thread στο reddit, παραδόξως είναι γενικό το πρόβλημα!

Κάποιο λάθος έχουν κάνει , γιατί δεν παίζει να το έβγαζαν χωρίς ειδοποίηση το game.

Πιστεύω θα το φτιάξουν σύντομα.

Moυ εβγαζε error και μενα κατι ,με ξανακατεβασμα εστρωσε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, nikx είπε

Moυ εβγαζε error και μενα κατι ,με ξανακατεβασμα εστρωσε.

 

9 λεπτά πριν, argipen είπε

Κύριοι σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

Έχω μπερδευτεί λίγο και θέλω τη βοηθεια σας.

Τσίμπησα από το gold τα παιχνίδια που δίνει. έπαιξα τα 2 και μετά τα απεγκατέστησα. Το ένα παιχνίδι του one (last station) μου το εμφανίζει στα ready to install. Το παιχνίδι του 360 δεν μου το εμφανίζει καθόλου. που μπορώ να το δω αφού το έχω κάνει claim και ειναι στο λογαριασμό μου.

Από εκεί και πέρα υπάρχει κάποιο σημείο στο μενού σαν βιβλιοθήκη που να δείχνει όλα τα παιχνίδια που είναι στο λογαριασμό (αγορασμένα και δωρεαν)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, argipen είπε

Ω ρε και πήγα και το έσβησα γιατί διαβασα εδώ μέσα ότι καταργήθηκε! 

Άντε πάλι ξανά 24 ώρες για να κατέβει!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, konstantin79 είπε

Καλημέρα!

Έχω μπερδευτεί λίγο και θέλω τη βοηθεια σας.

Τσίμπησα από το gold τα παιχνίδια που δίνει. έπαιξα τα 2 και μετά τα απεγκατέστησα. Το ένα παιχνίδι του one (last station) μου το εμφανίζει στα ready to install. Το παιχνίδι του 360 δεν μου το εμφανίζει καθόλου. που μπορώ να το δω αφού το έχω κάνει claim και ειναι στο λογαριασμό μου.

Από εκεί και πέρα υπάρχει κάποιο σημείο στο μενού σαν βιβλιοθήκη που να δείχνει όλα τα παιχνίδια που είναι στο λογαριασμό (αγορασμένα και δωρεαν)?

Πάνω δεξιά πρέπει να σου έχει μια επιλογή πια να σου δείχνει και πια όχι.

Πήγαινε και επέλεξε όλα.

56 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Ω ρε και πήγα και το έσβησα γιατί διαβασα εδώ μέσα ότι καταργήθηκε! 

Άντε πάλι ξανά 24 ώρες για να κατέβει!!! 

Όποιος βιάζεται...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να φτιάξω έναν νέο λογαριασμό για το xbox γιατί ο παλιός που έχω είναι συνδεδεμένος με ένα αρχαίο hotmail που πλέον δεν το χρησιμοποιώ. Θέλω να τον καταργήσω λοιπόν και να φτιάξω έναν νέο. Ευτυχώς δεν έχω αγορές και saves που με καίνε οπότε θα είναι σχετικά ανώδυνη η αλλαγή.

Προτείνετε να φτιάξω Αμερικανικό λογαριασμό ή Ελληνικό; Βγάζει πολύ καλύτερες προσφορές για παιχνίδια και συνδρομές στην Αμερική;

Αν συμφέρει πολύ περισσότερο ο US έχω σκεφτεί για να μην μπλέκω με vpn κλπ να αγοράζω προπληρωμένες από amazon.com (Έχω δώσει Αμερικανική διεύθυνση εκεί και είχα αγοράσει κάρτες για US PS πριν λίγα χρόνια χωρίς πρόβλημα αγοράζοντας πρώτα amazon gift cards με Ευρωπαική χρεωστική. Φαντάζομαι θα λειτουργεί και για το xbox) Αν ο παραπάνω τρόπος λειτουργεί θα χρειαστώ για οτιδήποτε άλλο vpn ή άλλες μαιμουδιές; :P

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...