Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, JohnHacked είπε

Σε Seagate εχει τυχει περισσότερες φορές. Σκέψου Laser αλλάξαμε προχθές για πρώτη φορά σε One...

Σε φατ η σλιμ μοντέλο; Στα φατ η αλλαγή λέιζερ έχει μεγαλη διαδικασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την προσφορά της Black Friday έχετε παραλάβει όλοι;

Γιατι εγώ στο site της ups βλέπω διάφορες μλκ ότι εγώ ακυρώνω την παραλαβή κλπ...

θα ανεβάσω screenshot σε λίγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως? Το δικο μου φαντασου δεν το παρελαβα καν εγω ο ιδιος γιατι ημουν στη δουλεια και ειπα στον τυπο της ups οταν με πηρε τηλ να χτυπησει το ταδε κουδουνι για να παραλαβουν αλλοι.
Και με την ενημερωση απο το site κανενα προβλημα.
 

Καποιος που να μην το βολευει το χειριστηριο οπως και μενα??? Μου φαινονται σκληρα τα κουμπια και οι μοχλοι. Στο forza παλευεται η κατασταση αλλα σε fps, halo και ειδικα battlefield καληνυχτα..... Τοσα χρονια με dualshock....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, deadp είπε

Από την προσφορά της Black Friday έχετε παραλάβει όλοι;

Γιατι εγώ στο site της ups βλέπω διάφορες μλκ ότι εγώ ακυρώνω την παραλαβή κλπ...

θα ανεβάσω screenshot σε λίγο...

Στα λίγα λεπτά που ήταν ενεργοποιημένο το cancel της παραγγελίας το είχα πατήσει και παρά όλα αυτά παρέλαβα κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα 

Έχω πρόβλημα σε  Χ με το μικρόφωνο 

Το μηχάνημα είναι ενός έτους όπως και ο δεύτερος controler αγόρασα Headset του μικρου πριν από ένα ΜΉΝΑ και ενώ στη αρχή το μικρόφωνο δούλευε κανονικά ξαφνικά σταμάτησε 

Τα δοκίμασα στο Pc και στο τηλέφωνο και δουλεύει κανονικά 

Επίσης δοκίμασα και ακουστικά τηλεφώνου και αυτά τα ίδια ήχος Οκ φωνή τίποτα 

Μήπως πρέπει να πειράξω τίποτα στις ρυθμίσεις 

Ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, deadp είπε

Από την προσφορά της Black Friday έχετε παραλάβει όλοι;

Γιατι εγώ στο site της ups βλέπω διάφορες μλκ ότι εγώ ακυρώνω την παραλαβή κλπ...

θα ανεβάσω screenshot σε λίγο...

Σε ποια περιοχή φαίνεται οτι βρίσκεται? Ελπίζω να μην είσαι απο αυτούς που απο βιασύνη η απροσεξία έβαλαν την σωστή διεύθυνση αλλά χώρα Γερμανία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, kpapageo1 είπε

Μπορώ να συνδέσω το controller στην κονσόλα με καλώδιο ώστε να μην χρειάζομαι τις μπαταρίες;

Παρε εναν φορτιστη με 2 ή 4 μπαταριες  μεσα και εισαι οκ .. Εγω πηρα τον συγκεκριμενο https://www.germanos.gr/product/toshiba-fortistis-mpatarion-2-epanafortizomenes-mpataries-aa-1950mah-bp-2/20384870/?fname=&fvalue= και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Αργοτερα παιρνεις αλλες 2 μπαταριες αν δεν προλαβαινεις. 

* ο συγκεκριμενος φορτιστης εχει 4 υποδοχες για τις μπαταριες .. οχι 2 οπως στην φωτογραφια. Υπαρχει και με 4 μπαταριες αλλα δεν αξιζει τοσο  https://www.germanos.gr/product/fortistis-toshiba-4aa1950mah-pre-charged/20315267/?fname=&fvalue=

Επεξ/σία από Tasosp22
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Υπάρχει περίπτωση μέσα στις γιορτές να πέσει το Χ στα 250; 

αυτο παλι μονο στην ελλαδα το συνανταει κανεις, να θες το πιο δυνατο μηχανημα της αγορας  που σου τρεχει 60fps στα 4κ 250 ευρω, μηπως θελετε να σας το δωσουν και τζαμπα ρε παιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Στα 300 παιζει/έπαιζε στο γαλλικό Microsoft store. 

Που το περίεργο να πέσει στις γιορτές στα 250;;;

Ειδικά μετά την ανακοίνωση του series x;;;

μα ειναι παραλογη αυτη η τιμη που λες για αυτα που μπορει να κανει το μηχανημα, το αν επεσε 50 ευρω στη bf ηταν για ενα μικρο χρονικο διαστημα, η επισιμη τιμη του ειναι 499 και το οτι βγαινει το series x δεν λεει κατι, το μηχανημα εχει μελλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Εξετάζω το ενδεχόμενο αγοράς xbox ή ps4. Πάντα είχα ps απλά τώρα θεωρώ πως κυμαίνονται στο ίδιο πλαίσιο δυναμικότητας όσον αφορα το Slim και το one s. Και αναρωτιεμαι αν οι τιμές για xbox για τα χριστούγεννα θα είναι αυτές που υπάρχουν τώρα. Δηλαδή 170- 220 Γερμανία και Ελλάδα. Απο την εμπειρία σας πιστεύετε οτι μπορεί να υπάρχει καμμία περαιτέρω έκπτωση κοντα στις ημέρες των Χριστουγέννων;

Και επίσης επειδη το χειριστήριο του xbox είναι με μπαταρίες θα ήθελα να ρωτήσω πόσο διαρκούν στο περίπου. Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, d_gkal είπε

Στα 300 παιζει/έπαιζε στο γαλλικό Microsoft store. 

Που το περίεργο να πέσει στις γιορτές στα 250;;;

Ειδικά μετά την ανακοίνωση του series x;;;

Κάτω από 299 δύσκολο το κόβω να πέσει. Ειδικά Ελλάδα. Νομίζω ότι η προσφορά στα 299 ισχύει μέχρι 2 Ιανουαρίου 2020. Από ότι διάβασα. Και όλα αυτά εξωτερικό. Ελλάδα δυσκολα. Πάντως ενας φίλος μου τελικά παρήγγειλε στα 299 από Γαλλια!

Επεξ/σία από Paulis_GR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, katman2000 είπε

αυτο παλι μονο στην ελλαδα το συνανταει κανεις, να θες το πιο δυνατο μηχανημα της αγορας  που σου τρεχει 60fps στα 4κ 250 ευρω, μηπως θελετε να σας το δωσουν και τζαμπα ρε παιδια?

Τα 4Κ-60/fps θα τα δεις στην επομενη γενια

Καθαρα 30/4κ μπορει να σηκωσει η συγκεκριμενη κονσολα

Και δεν καταλαβα?που ειναι το παραλογο να ψαχνει καποιος για μια κονσολα  σε καλυτερη τιμη, που φτανει σιγα σιγα στο τελος της ?

Ειδη στις αγγελιες εχουν αρχισει να την πουλανε και κατω απο τα 300 ευρω πια.

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...