Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Rockavlon είπε

Οι τυποι ειναι γελοιοι μου εκανα Refund χωρις να με ρωτησουν ενω ελεγε καθαρα  When we receive your item and find it eligible for a return, we’ll either ship you a replacement or issue you a refund και εχω μενει με το game pass.

 

6 ώρες πριν, Rockavlon είπε

Να το παιζουμε και στη ρουλετα μαυρο κοκκινο εαν ειναι να το στειλουν ή να γυρισουν τα χρηματα ,οσες φορες μου εχει ξανατυχει  DOA σε ρωτανε τι θες και δεν το κανουν στη τυχη.

Άλλο αυτό που λες τώρα. Συμφωνώ ότι έπρεπε να ρωτούσαν αν είχαν βέβαια απόθεμα. Πες μου όμως που λέει καθαρά ότι θα σε ρωτούσαν πρώτα στο μήνυμα που σου έστειλαν.

Επεξ/σία από bfc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, leo066 είπε

Δεν γίνεται με ελληνικό λογαριασμό PayPal, δοκίμασα και ζητάει μέθοδο πληρωμής ενώ έχω ήδη περάσει στο λογαριασμό μου 

Ε ναι το είδα αυτό, δοκίμασες να τον ξαναπεράσεις?

Είμαι εκτός σπιτιού για να το δοκιμάσω...

Επεξ/σία από bad_freddy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, bfc είπε

Άλλο αυτό που λες τώρα. Συμφωνώ ότι έπρεπε να ρωτούσαν αν είχαν βέβαια απόθεμα. Πες μου όμως που λέει καθαρά ότι θα σε ρωτούσαν πρώτα στο μήνυμα που σου έστειλαν.

Οταν το γραφει ετσι εννοειται οτι πρεπει να σε ρωτησουν, δε γραφει οτι θα κανουμε οτι γουσταρουμε εμεις και ειδικα οταν σε ρωταει για πιο λογο γινεται η επιστροφη και εχει διαφορες επιλογες,διαλεξα defective product και  τους εγραψα το ακριβες προβλημα,.Δηλαδη εαν ειχα παρει  kαι δευτερο χειριστηριο και αλλα αξεσουαρ μαζι θα εχανα ακομα πιο πολλα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Rockavlon είπε

Οταν το γραφει ετσι εννοειται οτι πρεπει να σε ρωτησουν, δε γραφει οτι θα κανουμε οτι γουσταρουμε εμεις και ειδικα οταν σε ρωταει για πιο λογο γινεται η επιστροφη και εχει διαφορες επιλογες,διαλεξα defective product και  τους εγραψα το ακριβες προβλημα,.Δηλαδη εαν ειχα παρει  kαι δευτερο χειριστηριο και αλλα αξεσουαρ μαζι θα εχανα ακομα πιο πολλα λεφτα.

Δυστυχώς όπως το γράφουν εννοούν ότι θα πράξουν ανάλογα με την κρίση τους. Δεν εννοείται τίποτα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, daPro είπε

Κάτι άσχετο...έχει Bluetooth το Xbox?δλδ μπορώ να συνδέσω ακουστικά με bt?

Όχι

1 ώρα πριν, bad_freddy είπε

Ε ναι το είδα αυτό, δοκίμασες να τον ξαναπεράσεις?

Είμαι εκτός σπιτιού για να το δοκιμάσω...

Δεν το δοκίμασα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, leo066 είπε

Όχι

Δεν το δοκίμασα

Το δοκίμασα εγω, παίρνει το Paypal αλλά μετά στην πληρωμή πετάει μήνυμα για πρόβλημα με το region. Διάβασα οτι αγοράζοντας gift cards μπορείς να κάνεις δουλειά αλλά είπα να μην το ρισκάρω.

Τσίμπησα την standard edition τελικά και ελπίζω να μην το βάλουν τα Χριστούγεννα πιο φθηνά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 11/12/2019 at 16:40, Paulis_GR said:

Δύο ερωτήσεις παιδιά θέλω να κάνω. Πρωτον αν αγορασεις  από το cdkeys gold, πόσο καιρό έχεις να κάνεις redeem τους κωδικούς? Δηλαδή έχουν κάτι σαν λήξη? 

Και δεύτερον επειδή θέλει ένας φίλος να πάρει x box one x. Λέτε θα πέσει μέχρι τα Χριστούγεννα η τιμή ή τζάμπα θα περιμένει? Ευχαριστώ πολύ

Για τον φίλο που έψαχνε

https://www.microsoft.com/fr-fr/p/pack-console-xbox-one-x-1-to-forza-horizon-4-lego-speed-champions-1-to/94h781vl6s5g?cid=msft_web_collection&irgwc=1&OCID=AID2000142_aff_7809_1308324&tduid=(ir__uash0viikwkfrhg1xka03fe3c22xgfy3vtiwh6f200)(7809)(1308324)()()&irclickid=_uash0viikwkfrhg1xka03fe3c22xgfy3vtiwh6f200&activetab=pivot:overviewtab

Επεξ/σία από CyberMarco
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, jonis είπε

Όχι.

Παίρνεις πηγές στην οθόνη που απλά δεν έχουν stream ;

Έχεις προσπαθήσει ταινίες σειρές ή live streaming και τίποτα ;

Εχω μπει στις ταινιες και στις σειρές, επιλεγω ταινία ή σειρά, μετα μου εχει κάποιες περαιτέρω επιλογές, μπαινω σε μια απο αυτές και απλα φορτώνει.

Γενικά το concept ειναι οτι μπαινεις στο source επιλεγεις τι θες να δεις και κανει download τα αρχεια στον σκληρό?Δεν ειναι τύπου stream οπως το popcorn π.χ.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, comfuzio είπε

Αρκετά ωραίο, αλλά δεν ξέρω αν θα βολεύει στην τοποθέτηση του.

Το controler είναι το ίδιο;

Επεξ/σία από theo93
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, CyberMarco είπε

Ευχαριστώ πολύ αδερφέ. Θα τον πω! Σαν να αγοράζεις από Ελλάδα από μαγαζί είναι. Σωστα? Δεν παίζει ρόλο που είναι από Γαλλία? Το ίδιο πράγμα ακριβώς είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...