Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, aeljim είπε

Σε περίπτωση που έχουμε βάλει το combo Gold + Ultimate μπορούμε να το ξανά κάνουμε; Να βάλουμε πχ ξανά μια 12μηνη Gold και μετά καπάκι μια Ultimate για να γίνουν αθροιστικά όλα Ultimate;

Περίμενε να λήξει πρώτα. 
Το σύστημα δουλεύει ως εξής: 

εαν δεν έχεις ultimate η αναλογία είναι 1 προς 1

εαν έχεις ultimate και θες περισσότερο χρόνο τότε η gold συνδρομή που θα βάλεις θα χρεωθεί με βάση την ultimate. Παράδειγμα αγοράζεις 12 μήνες gold η οποία θα διαιρεθεί με βάση το κοστολόγιο του ultimate πακέτου, από 12 μήνες θα γίνει 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Btw, επειδή περιμένω έκπτωση σε RDR2 για να το χτυπήσω, βλέπω οτι για 22 ώρες ακόμα είναι όλες ο εκδόσεις στην τιμή που είχε βάλει και την περίοδο Black Friday.

Το ίδιο και στο Forza Horizon 4. Δεν ξέρω βέβαια αν θα πάει παρακάτω τα Χριστούγεννα, πάντως είμαι με το δάχτυλο στη σκανδάλη για το RDR2...

Επεξ/σία από bad_freddy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, bad_freddy είπε

Btw, επειδή περιμένω έκπτωση σε RDR2 για να το χτυπήσω, βλέπω οτι για 22 ώρες ακόμα είναι όλες ο εκδόσεις στην τιμή που είχε βάλει και την περίοδο Black Friday.

Το ίδιο και στο Forza Horizon 4. Δεν ξέρω βέβαια αν θα πάει παρακάτω τα Χριστούγεννα, πάντως είμαι με το δάχτυλο στη σκανδάλη για το RDR2...

Σε πιο site?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Shibbu είπε

RDR2 35 euro? Το ψήνω άσχημα!

Έχουμε καταστραφεί φέτος!

Λεω να παω για την σπέσιαλ στα 42,5 για το bonus story content, αλλά βλέπω μετά στα 45 την Ultimate και είμαι σε δίλημμα. Για πείτε οι παλιοί αξίζουν οι bonus editions ή παμε για την standard?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Kostasallinone είπε

Περίμενε να λήξει πρώτα. 
Το σύστημα δουλεύει ως εξής: 

εαν δεν έχεις ultimate η αναλογία είναι 1 προς 1

εαν έχεις ultimate και θες περισσότερο χρόνο τότε η gold συνδρομή που θα βάλεις θα χρεωθεί με βάση την ultimate. Παράδειγμα αγοράζεις 12 μήνες gold η οποία θα διαιρεθεί με βάση το κοστολόγιο του ultimate πακέτου, από 12 μήνες θα γίνει 4.

Τελικά με λίγο παραπάνω ψάξιμο επιβεβαίωσα αυτά που λες για την μετατροπή αλλά απ'οτι κατάλαβα σταμάτησαν να επιτρέπουν και το πρώτο που λες. Πρέπει να ήταν glitch που το έφτιαξαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τυποι ειναι γελοιοι μου εκανα Refund χωρις να με ρωτησουν ενω ελεγε καθαρα  When we receive your item and find it eligible for a return, we’ll either ship you a replacement or issue you a refund και εχω μενει με το game pass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bad_freddy είπε

Παίζει καταρχήν αυτό με την τοποθέτηση και το κλίκ παραπάνω καθώς "σκαλώνει" αρχικά παραέξω και θέλει άλλο λίγο μέσα για να κουμπώσει κανονικά.

Επίσης δες απο τα settings -> audio settings (τα λεω στο περίπου δεν είμαι στην κονσόλα) αν αναγνωρίζει η κονσόλα τα ακουστικά καθώς σε μένα μόλις τα κουμπώσω στο jack αλλάζουν ολες οι ρυθμίσεις εκει μέσα σε "...for headphones".

Τέλος μπορείς να το καταλάβεις αν τα αναγνωρίζει και απο την homescreen πάνω δεξιά που είναι η ωρα και η μπαταρία του controller θα σου έχει εικονίδιο με ενα headset εφόσον το βλέπει κανονικά.

Τα ακουστικά τα αναγνωρίζει εμφανίζεται το σύμβολο των ακουστικών  πάνω δεξιά στην οθόνη. Το πρόβλημα είναι ότι δεν έρχεται ο ήχος καθόλου στα ακουστικά ακούγεται μόνο από την τηλεόραση. Τα ακουστικά λειτουργούν μια χαρά στο ps4 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, Rockavlon είπε

Οι τυποι ειναι γελοιοι μου εκανα Refund χωρις να με ρωτησουν ενω ελεγε καθαρα  When we receive your item and find it eligible for a return, we’ll either ship you a replacement or issue you a refund και εχω μενει με το game pass.

Δε λέει ότι θα σε ρωτούσαν. Σου λέει ότι θα σου στείλουν είτε άλλο είτε επιστροφή χρημάτων. 

Επεξ/σία από bfc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, bfc είπε

Δε λέει ότι θα σε ρωτούσαν. Σου λέει ότι θα σου στέλνουν είτε άλλο είτε επιστροφή χρημάτων. 

Να το παιζουμε και στη ρουλετα μαυρο κοκκινο εαν ειναι να το στειλουν ή να γυρισουν τα χρηματα ,οσες φορες μου εχει ξανατυχει  DOA σε ρωτανε τι θες και δεν το κανουν στη τυχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Rockavlon είπε

Να το παιζουμε και στη ρουλετα μαυρο κοκκινο εαν ειναι να το στειλουν ή να γυρισουν τα χρηματα ,οσες φορες μου εχει ξανατυχει  DOA σε ρωτανε τι θες και δεν το κανουν στη τυχη.

Χωρίς να θέλω να κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου, θεωρώ πολύ πιθανό να μην υπάρχει και κονσόλα για αντικατάσταση με τέτοιο ξεπούλημα που έκαναν στις all digital. Σχεδόν 3 μέρες την είχαν 99 ευρώ και όπως είπε κι ενας συμφορουμίτης, μόνο όσοι ήταν σε κώμα εκείνες τις μέρες δεν πήραν την προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...