Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

27 λεπτά πριν, Hero1 είπε

Να ρωτήσω κάτι πώς μπορώ να δω πόσες μέρες έχω συνδρομή στο xbox 

https://beta.support.xbox.com/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/viewing-and-managing-your-memberships

 

3 ώρες πριν, kpapageo1 είπε

Υπάρχει κάποιο setting που να κάνει αυτόματα η κονσόλα full shut down όταν ολοκληρωθεί το κατέβασμα/εγκατάσταση ενός παιχνιδιού;

Ούτε λαμπατέρ να ήταν:

Total System Power Energy-Saving Instant-On Idle Load (UHD BD) Load (GoW4) Load (The Wolf Among Us)
Xbox One < 2W 14.2W 53W 80W 107W 102W
Xbox One X < 1W 10W 56W 64W 172W 101W
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα στην παρέα,
Μία βοήθεια από τους έμπειρους, προσπαθώ να βρω ένα FIFA 2020 να κατεβάσω να το κάνω έκπληξη στον υιό του κολλητού μου (έχει πολλά fifa20) έχοντας ενεργοποιημένο το Ultimate μέχρι τον Μάρτιο του 2020 αλλά μου δείχνει σε όλα πληρωμή... και ένα trial με 4€/μήνα με subscription. Κάνω κάτι λάθος;
https://drive.google.com/file/d/1YchdgN3BLkEX2aLMjp4QxuAytIYzT3jy/view?usp=sharing

Επεξ/σία από thanos75x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση που θεωρώ ότι θα απαντηθεί μόνη της.

Λογικά όλη η βιβλιοθήκη του One θα είναι BC με το Scarlet ή θα είναι σαν την μετάβαση από το 360 σε One που ήταν ένα κομμάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, thanos75x είπε

Καλησπέρα στην παρέα,
Μία βοήθεια από τους έμπειρους, προσπαθώ να βρω ένα FIFA 2020 να κατεβάσω να το κάνω έκπληξη στον υιό του κολλητού μου (έχει πολλά fifa20) έχοντας ενεργοποιημένο το Ultimate μέχρι τον Μάρτιο του 2020 αλλά μου δείχνει σε όλα πληρωμή... και ένα trial με 4€/μήνα με subscription. Κάνω κάτι λάθος;
https://drive.google.com/file/d/1YchdgN3BLkEX2aLMjp4QxuAytIYzT3jy/view?usp=sharing

Δεν νομίζω να έχει μπει στο gamepass το Fifa 20, μόνο στην συνδρομητική υπηρεσία της ΕΑ είναι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Δεν νομίζω να έχει μπει στο gamepass το Fifa 20, μόνο στην συνδρομητική υπηρεσία της ΕΑ είναι.

Ναι αυτό βλέπω κι εγώ... Κατεβάζω ένα PES2020 Lite που βρήκα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Choutas said:

Ερώτηση που θεωρώ ότι θα απαντηθεί μόνη της.

Λογικά όλη η βιβλιοθήκη του One θα είναι BC με το Scarlet ή θα είναι σαν την μετάβαση από το 360 σε One που ήταν ένα κομμάτι;

Σχεδόν αυτονόητο, αν σκεφτούμε ότι συζητάμε για crosgen. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παρέλαβα και εγώ το SAD μου κάνει εντύπωση ότι ο ανεμιστήρας είναι αρκετά θορυβώδης το έχετε και άλλοι αυτό το θέμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοήθεια με το Βραζιλιάνικο 12μηνο Gold, το αγόρασα κανονικά και κατέβασα το tunelbear, δείχνει κανονικά βραζιλιάνικη ip αλλα όταν βάζω τον κωδικό δεν τον δέχετε και εμφανίζει ένα μήνυμα ότι δεν είναι σωστό το region.

Επίσης δίπλα στο mail μου βγάζει (Ελλάδα).

Ακολούθησα αυτές τις οδηγίες, τι αλλο πρέπει να αλλάξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, geovolara είπε

Παιδιά παρέλαβα και εγώ το SAD μου κάνει εντύπωση ότι ο ανεμιστήρας είναι αρκετά θορυβώδης το έχετε και άλλοι αυτό το θέμα;

Εμένα πάντως πρέπει να σκύψεις και να βάλεις το αυτί σου για να τον ακούσεις γιατί το είχα απορία που το έλεγαν κάποια άτομα εδώ ότι κάνει φασαρία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, thanos75x είπε

Εμένα πάντως πρέπει να σκύψεις και να βάλεις το αυτί σου για να τον ακούσεις γιατί το είχα απορία που το έλεγαν κάποια άτομα εδώ ότι κάνει φασαρία....

ποια εκδοση εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, katman2000 είπε

ποια εκδοση εχεις?

SAD από Μicrosoft Γερμανίας αυτή που είχε μέσα το Forza 3, Sea, Minecraft. Αν εννοείς αυτό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωω έχω πάθει πλάκα με το Forza Horizon 4! Ήταν το πρώτο game που κατέβασα και ξεκίνησα να παίζω πριν λίγο... Τι gameplay τι γραφικά!! Το Forza 3 που είχε μέσα μου φαίνεται δεν θα το βάλω ποτέ... χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...