Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερώτηση για backward παιχνίδι

Βλέπω ότι το Crysis είναι free όμως δεν με αφήνει να το "πάρω" λόγω τρόπου πληρωμής, παρόλο που έχω κάρτα μέσα με την οποία έχω αγοράσει πράγματα.  Μήπως φταίει το region? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, CyberMarco είπε

Ίσως για αυτό να μην έβγαλε το +1 με το recurring billing, γιατί δεν βρήκε πιστωτική/PayPal για να χρεώνει αυτόματα.

 

1 ώρα πριν, VaggD είπε

Discrimination στη Debit..

Μπα δεν έχει να κάνει, εγω με Paypal πλήρωσα τα πάντα και πάλι χωρίς αποτέλεσμα...

Άλλωστε μήνες τώρα είχα το PC Gamepass με recurring billing και πληρωνόταν αυτόματα.

Επεξ/σία από bad_freddy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, aggelos_ είπε

Ερώτηση για backward παιχνίδι

Βλέπω ότι το Crysis είναι free όμως δεν με αφήνει να το "πάρω" λόγω τρόπου πληρωμής, παρόλο που έχω κάρτα μέσα με την οποία έχω αγοράσει πράγματα.  Μήπως φταίει το region? 

Μήπως σου ζηταει να βάλεις τα στοιχεία χρέωσης? 

Και γω είχα μεσα την κάρτα, αλλά έπρεπε να μπω και να βάλω τη διεύθυνση μου ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, orone είπε

Μήπως σου ζηταει να βάλεις τα στοιχεία χρέωσης? 

Και γω είχα μεσα την κάρτα, αλλά έπρεπε να μπω και να βάλω τη διεύθυνση μου ξανα.

Θα το κοιτάξω τώρα. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συνήθεια είναι φίλε με 24αρα γραμμή είμαι μόνο την πρώτη φορά είναι ξενερα που πρέπει να περιμένεις για να το δοκιμάσεις μετά απλά θέλει να βάζεις από το βράδυ το παιχνίδι όπου θες να παίξεις την επόμενη μέρα και είσαι κομπλέ @jonis

 

Επεξ/σία από Justrelax
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Justrelax είπε

Συνήθεια είναι φίλε με 24αρα γραμμή είμαι μόνο την πρώτη φορά είναι ξενερα που πρέπει να περιμένεις για να το δοκιμάσεις μετά απλά θέλει να βάζεις από το βράδυ το παιχνίδι όπου θες να παίξεις την επόμενη μέρα και είσαι κομπλέ @jonis

Βλέπω πολλά gb στα παιχνίδια και ψαρωνω.

Είπα να δω το halo και θέλει 100gb ....

Μακάρι να είναι όπως τα λες γιατί έχω φιλαράκια με 7 και 10mbps που συζητάμε αν αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλύτερη λύση είναι να πάρεις και έναν εξωτερικό 4 ή 8 tb και ότι σου αρέσει το κρατάς και δεν το σβήνεις ποτέ. Εμένα αυτό με ενοχλεί ότι κατέβασα δεύτερη φορά το Master Chief Collection για να παίξω ODST και Reach.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να υπενθυμισουμε ότι μπορείτε με την επιλογή instant on στο xbox και την εφαρμογή game pass στο κινητό να ξεκινάτε την εγκατάσταση απομακρυσμενα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Scorpio_21 είπε

Παιδιά να υπενθυμισουμε ότι μπορείτε με την επιλογή instant on στο xbox και την εφαρμογή game pass στο κινητό να ξεκινάτε την εγκατάσταση απομακρυσμενα. 

Α θέλει instant on;

Για αυτό δεν λειτουργούσε και λέω τι κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Choutas είπε

Α θέλει instant on;

Για αυτό δεν λειτουργούσε και λέω τι κάνω λάθος.

Δεν σου το ειχα να πεσεις σε τετοια λουμπα. Και να ρυθμισεις να κατεβάζει ενοσω ειναι κλειστή η κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Scorpio_21 είπε

Παιδιά να υπενθυμισουμε ότι μπορείτε με την επιλογή instant on στο xbox και την εφαρμογή game pass στο κινητό να ξεκινάτε την εγκατάσταση απομακρυσμενα. 

Σιγα σιγά μας λέτε τα μυστικά ....

Ωραιος. !!!

38EA386C-9555-4A5E-8444-B5FBD6D95FE6.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, jonis είπε

Δεν ξέρω τι θα έκανα αν ήμουν με adsl που κλειδώνει στα 10 Mbps ....

Σίγουρα δεν είναι για αυτούς το all digital.

Screenshot_20191207-082418~2.jpg

Ευτυχώς δεν έχω ξεσφραγίσει ακόμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μια χαζη απορια. Παλια επι 360 αρχη εποχες, βαζαμε US Region για να εχουμε προσβαση σε παιχνιδια και εφαρμογες που δεν ηταν διαθεσιμες σε Ελλαδα. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ, το 2019 δεν ισχυει πια αυτο και ειναι ολα παντου (τα περισοτερα τουλαχιστον). Ειχα τον λογαριασμο μου απο την αρχη (2009) US αλλα για Live χρησιμοποιουσα καρτες (παλιο xboxgold). Χθες πηγα να κανω τη προσφορα με το 1 ευρω αλλα δεν με αφηνε να βαλω καρτα με διευθυνσηη Ελλαδα.

 

Εχει νοημα να κρατησω το region και να ξεκινησω paypal παλι ή να τα κανω ολα Ελληνικα να ξεμπερδευω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...