Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, Shibbu είπε

Επιτέλους Ελλάδα, μετά από 3 μέρες χωρίς update!

Μάλλον τους άρεσε πολύ το Μιλάνο! Ευελπιστώ να το έχω αύριο!

Άντε να δούμε!!!!.png.e24273cd9ede1cc4fd9cbf9bb6368444.png

Μεγιά! το Kodi παίζει κανονικά ελληνικούς υπότιτλους ή πρέπει να το σεταρω με addons κτλ?

Ευχαριστω.

Κανε τα κουμαντα σου γιατι όπως βλεπω θα σου ερθει σημερα.

Παιζουν κανονικα οι υπότιτλοι στο kodi.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, jonis είπε

Ευχαριστω.

Κανε τα κουμαντα σου γιατι όπως βλεπω θα σου ερθει σημερα.

Παιζουν κανονικα οι υπότιτλοι στο kodi.

Είμαι επαρχία (Λιβαδειά), μακάρι να έχεις δίκιο όμως!

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω και αυτό εδώ https://forums.plex.tv/t/4k-hdr-and-audio-pass-through-working-with-plex-for-kodi-on-x-box-one-s/396601 και θέλω να ρωτήσω

αν κάποιοι το έχουν υλοποιήσει ή αν έχουμε άλλη εναλλακτική λύση.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, konstantin79 είπε

Καλησπέρα και από εμένα!

Ηρθε σήμερα η κονσόλα και ευτυχώς όλα καλά.

ακουγεται λιγο το fan, αλλά οχι κατι το ενοχλητικό. βασικά πηγα δίπλα της για να το ακουσω

Μετά έβαλα και την gold και μαζί με την ultimate εφτασα μέχρι τον 7/2022

Και τώρα κατέβασμα......

Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω είναι α0 τα παιχνίδια του 360 όταν τα παίρνεις πρέπει να τα έχεις εγκατεστημένα στην κονσόλα για να σου μείνουν και μετά τη λήξη της συνδρομής σου ή απλά με claim σου μένουν?

και β) αν απεγκαταστήσω ενα παιχνίδι του 360 από τον προηγούμενο μήνα του gold αυτό μου μένει μόνιμα στον λογαριασμό και τους επόμενους μήνες?

για να ξέρω για τα μικρά...

Μπορείς να μου πεις με ποια σειρά έβαλες και τι και πήγε η συνδρομή μέχρι τον 7 του 22? Θέλει να έχεις το recurring billing απενεργοποιημένο πριν ξεκινήσεις να περνάς κωδικούς? Τα έκανες από την κονσόλα ή pc? Επειδή περιμένω να μου έρθει το x. Να ξέρω ποια είναι η καλύτερη διαδικασία για περισσότερους μήνες. Ευχαριστώ

Επεξ/σία από Paulis_GR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, jonis είπε

Το βράδι πάει λίγο καλύτερα αλλά σαν τους server της google δεν πάει. 
Μονο εκεί τερματίζει η 200αρα.

Μπήκε και το kodi και δουλεύει άψογα.

Μια χαρά πιάσαν τόπο τα 99€.

3263213F-0375-4713-B1DC-F04726FB67A1.jpeg

Επειδή kodi είχα μόνο παλιότερα στο pc, σε σχέση με το netflix τι ποιότητα έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

4 λεπτά πριν, Paulis_GR είπε

Μπορείς να μου πεις με ποια σειρά έβαλες και τι και πήγε η συνδρομή μέχρι τον 7 του 22? Θέλει να έχεις το recurring billing απενεργοποιημένο πριν ξεκινήσεις να περνάς κωδικούς? Τα έκανες από την κονσόλα ή pc? Επειδή περιμένω να μου έρθει το x. Να ξέρω ποια είναι η καλύτερη διαδικασία για περισσότερους μήνες. Ευχαριστώ

α)αγόρασα 1 μήνα του gold για 1€ από την κονσόλα και απενεργοποίησα την πληρωμη. β) πέρασα τον ένα μήνα δώρο που ήρθε με την κονσόλα από το xbox και απενεργοποίησα την πληρωμη γ) μετά από υπολογιστή πέρασα την 12μηνη(από brazil με VPN) και μου έκανε 1 μήνα δώρο ενεργοποιόντας την αυτόματη πληρωμή δ) επανάληψη του γ  και ε) πέρασα την ultimate από PC παλι ενεργοποιόντας την αυτόματη πληρωμή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, konstantin79 είπε

α)αγόρασα 1 μήνα του gold για 1€ από την κονσόλα και απενεργοποίησα την πληρωμη. β) πέρασα τον ένα μήνα δώρο που ήρθε με την κονσόλα από το xbox και απενεργοποίησα την πληρωμη γ) μετά από υπολογιστή πέρασα την 12μηνη(από brazil με VPN) και μου έκανε 1 μήνα δώρο ενεργοποιόντας την αυτόματη πληρωμή δ) επανάληψη του γ  και ε) πέρασα την ultimate από PC παλι ενεργοποιόντας την αυτόματη πληρωμή.

Ευχαριστώ πολύ! Όποτε με VPN δουλεύει η συνδρομή απο Βραζιλία. Ακολούθησες τα 4 βήματα που είδα πιο πάνω σε μια ανάρτηση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, konstantin79 είπε

α)αγόρασα 1 μήνα του gold για 1€ από την κονσόλα και απενεργοποίησα την πληρωμη. β) πέρασα τον ένα μήνα δώρο που ήρθε με την κονσόλα από το xbox και απενεργοποίησα την πληρωμη γ) μετά από υπολογιστή πέρασα την 12μηνη(από brazil με VPN) και μου έκανε 1 μήνα δώρο ενεργοποιόντας την αυτόματη πληρωμή δ) επανάληψη του γ  και ε) πέρασα την ultimate από PC παλι ενεργοποιόντας την αυτόματη πληρωμή.

 

Άψογα! Προσπαθούσα χθες να τα ενεργοποιήσω κι εγώ από το PC χωρίς να έχω την κονσόλα και δεν με άφηνε το σύστημα.

Θα δοκιμάσω όταν παραλάβω από το xbox.

Παρεπιπτόντως, με τι courrier σας ήρθε? Γενική ταχυδρομική?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Shibbu said:

Επιτέλους Ελλάδα, μετά από 3 μέρες χωρίς update!

Μάλλον τους άρεσε πολύ το Μιλάνο! Ευελπιστώ να το έχω αύριο!

Άντε να δούμε!!!!.png.e24273cd9ede1cc4fd9cbf9bb6368444.png

Μεγιά! το Kodi παίζει κανονικά ελληνικούς υπότιτλους ή πρέπει να το σεταρω με addons κτλ?

Καλού κακού βάλε ένα πανό στο μπαλκόνι. "UPS εγώ περιμένω Xbox, μην πάτε στο γειτονιά" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, VaggD είπε

Καλού κακού βάλε ένα πανό στο μπαλκόνι. "UPS εγώ περιμένω Xbox, μην πάτε στο γειτονιά" 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ 

Εσύ την έπαθες που πήγε στο γείτονα και μετά δεν μπορούσες να βρείς τον οδηγό?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Shibbu said:

ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ 

Εσύ την έπαθες που πήγε στο γείτονα και μετά δεν μπορούσες να βρείς τον οδηγό?

Ναι... Το χειρότερο είναι ότι τον είδα και αα περίμενα να χτυπήσει κουδούνι... Έπρεπε να τον κυνηγήσω με το αυτοκίνητο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, VaggD είπε

Ναι... Το χειρότερο είναι ότι τον είδα και αα περίμενα να χτυπήσει κουδούνι... Έπρεπε να τον κυνηγήσω με το αυτοκίνητο... 

:D  Έπρεπε να τον κυνηγήσεις! 

Τι courrier στο έφερε? Γενική? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 βρηκα την ετησια καλα ειναι παιδες?

 

Επαρχια βρε. Τηλεφωνο 8 το πρωι ο κουριερ και μου λεει "*** μητσο ηρθε ενα xbox για σενα τι αγορασες παλι?"

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...