Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, jonis είπε

Τους πήρα τηλ και μου είπαν μέχρι τις 6 σήμερα.

Ταινίες μέσω kodi με HDR υπάρχει περίπτωση ή μόνον μέσα από τον δικό της player ;

Θεσσαλονίκη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, Warlord1981 είπε

Ακριβώς. Σου λένε ειναι μονο ηχητικό το πρόβλημα, αστα ετσι. Απαράδεκτοι!

Τελικά, συμπεραίνω ότι μόνο τα πρώτα τα fat  είναι εντελώς αθόρυβα καθότι έχουν περάσει από τα χέρια μου όλα τα μοντέλα.

 

Επεξ/σία από mikele13-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο game pass αλλάξανε να σου δείχνει το trailer του παιχνιδιού πριν το κάνεις install;

 

Γιατί σήμερα που μπήκανε κάποια νέα παιχνιδια και πήγα να δω πια θα κατεβάσω δεν μου έπαιζε κανένα trailer παρόλο που στις ρυθμησεις του store έχω το auto play videos on

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα και με Microsoft Support και μου ειπαν αν μπορω να του δωσω 2 βδομαδες και ισως φυγει ο ηχος. Αν οχι το στελνω πισω. Παίζει αυτο να θελουν στρωσιμο τα fan bearings?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, jonis είπε

Αθήνα.

Μόλις.

3D712781-3FD2-43AB-A283-AF4C579F1EED.jpeg

Για αποστολή απευθείας απο MS θα περιμένα την συσκευασία σε καλύτερη κατάσταση... Δεν ήταν καλά πακεταρισμένο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, jonis είπε

Αθήνα.

Μόλις.

3D712781-3FD2-43AB-A283-AF4C579F1EED.jpeg

Καλορίζικο και απροβλημάτιστο! Οποτε και αν μπορέσεις στειλε μας σε παρακαλω ενα βιντεο απτον ηχο του φαν του :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Για αποστολή απευθείας απο MS θα περιμένα την συσκευασία σε καλύτερη κατάσταση... Δεν ήταν καλά πακεταρισμένο?

Όχι πολύ απλή συσκευασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, jonis είπε

Όχι πολύ απλή συσκευασία.

Ωχ μάλιστα, πίστευα για τέτοια εταιρία οτι θα ερχόταν άψογα συσκευασμένο, εδω απο σκρουτζομάγαζα παίρνεις και έρχεται συνήθως προσεγμένο και ατσαλάκωτο.

Καταλαβαίνεις δεν με ενοχλεί το αισθητικό του θέματος όσο μια πιθανή ζημιά στην κονσόλα (στο δίσκο κλπ.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Ωχ μάλιστα, πίστευα για τέτοια εταιρία οτι θα ερχόταν άψογα συσκευασμένο, εδω απο σκρουτζομάγαζα παίρνεις και έρχεται συνήθως προσεγμένο και ατσαλάκωτο.

Καταλαβαίνεις δεν με ενοχλεί το αισθητικό του θέματος όσο μια πιθανή ζημιά στην κονσόλα (στο δίσκο κλπ.)

Το μη καλά συσκευασμένο θα ήταν χύμα η κονσόλα να πηγαίνει από εδώ και από εκεί. Μέσα στη συσκευασία έχει φελιζόλ και δεν κουνιέται με τίποτα. 
 

Το δε Σκρουτζ που αναφέρεις όχι μόνο χρεώνει μεταφορικά αλλά και εντός πόλης σου βάζει να πληρώσεις, συν ότι δεν ασφαλίζουν τα πακέτα αποστολής!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, Kostasallinone said:

Το μη καλά συσκευασμένο θα ήταν χύμα η κονσόλα να πηγαίνει από εδώ και από εκεί. Μέσα στη συσκευασία έχει φελιζόλ και δεν κουνιέται με τίποτα. 
 

Το δε Σκρουτζ που αναφέρεις όχι μόνο χρεώνει μεταφορικά αλλά και εντός πόλης σου βάζει να πληρώσεις, συν ότι δεν ασφαλίζουν τα πακέτα αποστολής!

Πόσο δίκιο έχεις! 

Με το "ζόρι" βγαίνει το φελιζολ απ το κουτί πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Mr_Terror said:

Για να μην αγχωνεσαι και παιδευεσαι αδικα.Η κονσολα σου δεν εχει καποιο θεμα εκτος τον θορυβο του ανεμιστηρα.Αν δεν μπορεις να ζησεις με τον θορυβο ξεκινα διαδικασια επιστροφης της κονσολας.να ξερεις οτι η επομενη κονσολα που θα σου στειλουν μπορει να φοραει τον ιδιο ανεμιστηρα.

Το υπέθεσα ότι αν είχε θέμα θα το είχαν διορθώσει αλλά ήθελα να είμαι σίγουρος, σε ευχαριστώ για την επιβεβαίωση! 

Προσωπικά αν δεν κάνει σαν ελικοπτερακι δεν έχω θέμα.. 

1 hour ago, jonis said:

Αθήνα.

Μόλις.

3D712781-3FD2-43AB-A283-AF4C579F1EED.jpeg

Καλορίζικο και απροβλημάτιστο, να το χαρείς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ηπιας εντασης θορυβο παραγουν ολα τα ΧΒΟΧ παιδες. Ειναι προβληματικα οσα δημιουργουν εξ αρχης προβλημα στους κατοχους τους. Το παλληκαρι που το αντιμετωπιζει, θα πρεπει να το στειλει πισω κατα τη γνωμη μου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, kostiger είπε

Ενώ σχεδόν όλα μου τα παιχνίδια είναι digital το drive πρέπει να υπάρχει γιατί τα console stores είναι πολύ πιο ακριβά από τα αντίστοιχα των pcs. Ακόμα και όταν λανσάρεται ένας νέος τίτλος, στο pc μπορεί να είναι 10-15 ευρώ φθηνότερος όπως το ίδιο φθηνότερος μπορεί να είναι σε ένα σκρουτζομάγαζο ή στο amazon. Ας έχουμε και ένα drive να μην είμαστε με δεμένα τα χέρια, να μην περιμένουμε πότε θα βγει σε προσφορά ένα game του 2016 που σε διαφορετική περίπτωση στο store κοστίζει 59,99.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...