Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, geozark10 είπε

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση

δεν με ενδιαφέρει για την ίδια στιγμή να ειναι on line και τα δύο

όταν είναι το ένα on line δεν με πειράζει να είναι το άλλο off line

απλά θέλω να περάσουν τα παιχνίδια και στο SAD

Ναι μπορείς άνοιξε μια μπύρα και νιώσε υπερηφάνια που η MS αφήνει το gamesharing αβέρτα κουβέρτα.

Απλά αυτός που θα παίζει offline θα είναι η home console και η δεύτερη κονσόλα θα κάνει login με τον λογαριασμό που έχει τα παιχνίδια και την συνδρομή gold/pass κτλ.

Αν ο γιος παίζει Fortnite εσύ θα έχεις την home με δεύτερο λογαριασμό και ο γιος για να παίζει online θα κάνει login.με τον πρώτο λογαριασμό που αγόρασε την συνδρομή.

Ελπίζω να μην τα είπα λάθος.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, geozark10 είπε

καλησπέρα  σε ολους

μια βοήθεια  βρε παιδιά

έχω ήδη το X και πήρα με την προσφορά το SAD και ηδη έχω αρκετά αγορασμένα παιχνίδια στο X.

Οι απορίες μου είναι :

Μπορώ να βάλω τον ίδιο λογαριασμό και στο SAD ώστε να έχω και εκεί τα παιχνίδια ?? και αντίστοιχα το ultimate που έχω ήδη.

Τα μηχανήματα θα μπαίνουν από την ιδια ip . Απλά το θέλω για να έχω τον μικρό να παίζει το fortnite στο SAD και να παίξω και εγώ κανένα assasins Odysse στο Χ σε άλλη TV.

Ευχαριστώ πολύ

Ναι μπορείς να βάλεις τον ίδιο λογαριασμό στην νέα κονσόλα και θα έχεις όλα τα καλουδια...

Αρκεί να μην συνδεθούν την ίδια στιγμή με τον ίδιο λογαριασμό γιατί αυτός που θα είναι συνδεμένος θα τον πετάξει (sign out)

Φτιάξε έναν λογαριασμό για τον μικρό, και κάνεις home τις κονσόλες και ξενοιαζεις.

Και παίζετε και παρέα online αν θέλετε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το all digital,το ανεμιστηρακι κάνει πολύ θορυβο.Χωρις να παίζω κάτι,κάνει απίστευτα πιο  πολύ από το ps4, στο διπλανό δωμάτιο είμαι και ακούγετε. Να φανταστώ θα το δεχτεί η microsoft πίσω 'η θεωρούν τον τόσο θόρυβο φυσιολογικό?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://heavy.com/games/2019/11/every-new-game-coming-to-xbox-game-pass-in-december-2020/

Εδώ έχει μια λίστα με τα παιχνίδια που θα προστεθούν εώςτο 2020 στην υπηρεσία του game pass.

Μερικά highlights:

The Witcher 3: Wild Hunt

Final Fantasy VII εώς XV

Tekken 7

YAKUZA

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, CyberMarco είπε

https://heavy.com/games/2019/11/every-new-game-coming-to-xbox-game-pass-in-december-2020/

Εδώ έχει μια λίστα με τα παιχνίδια που θα προστεθούν εώςτο 2020 στην υπηρεσία του game pass.

Μερικά highlights:

The Witcher 3: Wild Hunt

Final Fantasy VII εώς XV

Tekken 7

YAKUZA

Είδα ότι είχε 2k και WWE αλλα βγήκαν :(

Ένα basket game θα ήταν καλοδεχούμενο μαζί με pro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, theo93 είπε

Είδα ότι είχε 2k και WWE αλλα βγήκαν :(

Ένα basket game θα ήταν καλοδεχούμενο μαζί με pro

Δεν θυμάμαι να είχε wwe και 2k παιχνίδι το game pass εκτός αν εννοείς το playgrounds το οποίο έχει πολύ καιρό που αφαιρέθηκε.  To PES 2019 ανακοινώθηκε τέτοια εποχή πέρσι και τώρα πολύ σύντομα θα αφαιρεθεί. Χωρίς να έχω καμία πληροφορία αλλά βάσει του ότι τέτοια εποχή βγαίνει το lite περιμένω να προστεθεί και το 2020 στο game pass εκτός αν πούλησε τόσο καλά που στην Κonami θεωρούν ότι τους παίρνει και άλλο να μείνουν εκτός f2p και συνδρομών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/12/2019 στις 10:29 ΠΜ, Rockavlon είπε

Πήρα το all digital,το ανεμιστηρακι κάνει πολύ θορυβο.Χωρις να παίζω κάτι,κάνει απίστευτα πιο  πολύ από το ps4, στο διπλανό δωμάτιο είμαι και ακούγετε. Να φανταστώ θα το δεχτεί η microsoft πίσω 'η θεωρούν τον τόσο θόρυβο φυσιολογικό?

Το δικό μου ίσα που ακούγεται όταν έχει απόλυτη ησυχία. 

Θα το δεχτούν πιστεύω. επικοινώνησε με το support

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειριστηριο του xbox one το λευκο απο την all digital edition θα παιζει σε windows 7 με καλωδιο; Αυτο το καλώδιο ερχεται μαζί η πρεπει να αγοραστει; Τι τυπος χρειαζεται; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Rockavlon said:

Πήρα το all digital,το ανεμιστηρακι κάνει πολύ θορυβο.Χωρις να παίζω κάτι,κάνει απίστευτα πιο  πολύ από το ps4, στο διπλανό δωμάτιο είμαι και ακούγετε. Να φανταστώ θα το δεχτεί η microsoft πίσω 'η θεωρούν τον τόσο θόρυβο φυσιολογικό?

Το δικό μου ίσα που ακούγεται όταν έχει απόλυτη ησυχία. 

 

Θα το δεχτούν πιστεύω. επικοινώνησε με το support

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, lebron15 είπε

Δεν θυμάμαι να είχε wwe και 2k παιχνίδι το game pass εκτός αν εννοείς το playgrounds το οποίο έχει πολύ καιρό που αφαιρέθηκε.  To PES 2019 ανακοινώθηκε τέτοια εποχή πέρσι και τώρα πολύ σύντομα θα αφαιρεθεί. Χωρίς να έχω καμία πληροφορία αλλά βάσει του ότι τέτοια εποχή βγαίνει το lite περιμένω να προστεθεί και το 2020 στο game pass εκτός αν πούλησε τόσο καλά που στην Κonami θεωρούν ότι τους παίρνει και άλλο να μείνουν εκτός f2p και συνδρομών.

Όχι τα τελευταία.

Ποιο lite θα βγει και επίσης υπάρχουν πουθενά infos για τις ημερομηνίες των games?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, theo93 said:

Είδα ότι είχε 2k και WWE αλλα βγήκαν :(

Ένα basket game θα ήταν καλοδεχούμενο μαζί με pro

https://www.xbox.com/en-us/xbox-game-pass/games

Δίνει το PES 2019 πάντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, theo93 είπε

Όχι τα τελευταία.

Ποιο lite θα βγει και επίσης υπάρχουν πουθενά infos για τις ημερομηνίες των games?

Το lite είναι μία έκδοση του pro στο οποίο μπορείς να παίξεις μόνο myclub και training. Πέρσι όταν βγήκε το lite μπήκε και η κανονική έκδοση στo pass.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, CyberMarco said:

https://www.xbox.com/en-us/xbox-game-pass/games

Δίνει το PES 2019 πάντως.

Θα βγει εντός των ημερων

13 minutes ago, VaggD said:

Ούτε τιμωρία να σε είχαν βάλει....

Αχχχαχαχαχα. Σταμάτα ρε, κόλλησε το σύστημα 😂

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...