Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαπίστωσα ότι παιχνίδια όπως Assassinc Creed, GTA, Red Dead δεν είναι διαθέσιμα(αναφέρομαι στα παλιά). Επειδή είμαι καινούριος και μάλλον έχω μπερδευτεί από την πλ πληροφορία.

Τελικά έρχονται όλα τα παιχνίδια στο pass μετά απο 12-16 μήνες η είναι στην ευχέρεια της κάθε εταιρείας ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, VaggD είπε

Διαπίστωσα ότι παιχνίδια όπως Assassinc Creed, GTA, Red Dead δεν είναι διαθέσιμα(αναφέρομαι στα παλιά). Επειδή είμαι καινούριος και μάλλον έχω μπερδευτεί από την πλ πληροφορία.

Τελικά έρχονται όλα τα παιχνίδια στο pass μετά απο 12-16 μήνες η είναι στην ευχέρεια της κάθε εταιρείας ?

Στην ευχέρεια της Microsoft είναι.

Αποφασίζει ποια θα μπουν και ποια θα βγουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, mikele13- said:

Στην ευχέρεια της Microsoft είναι.

Αποφασίζει ποια θα μπουν και ποια θα βγουν.

Μάλιστα, βγαίνουν αρκετά συχνά παιχνίδια ή απλά έχει τύχη λίγες φόρες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε μήνα ανανεώνεται η βιβλιοθήκη του game pass. Δε φεύγουν απαραίτητα όλα τα προηγούμενα και μπαίνουν μόνο καινούργια, υπάρχουν κάποιες προσθαφαιρέσεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, VaggD είπε

Μάλιστα, βγαίνουν αρκετά συχνά παιχνίδια ή απλά έχει τύχη λίγες φόρες ?

Κάθε μήνα περίπου σε ειδικές περιπτώσεις γίνεται expansion όπου μεγαλώνει ο αριθμός των παιχνιδιών συνολικά όπως θα γίνει το Δεκέμβριο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 minutes ago, Choutas said:

Κάθε μήνα περίπου σε ειδικές περιπτώσεις γίνεται expansion όπου μεγαλώνει ο αριθμός των παιχνιδιών συνολικά όπως θα γίνει το Δεκέμβριο.

Σας ευχαριστώ, η αλήθεια είναι ότι περίμενα να παίξω κανένα A.C Origin ή Red Dead 1. Τεσπα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, GnsP said:

Μάλλον δεν έψαξες τι είναι το game pass

Πάνω στον χαμό... Δεν πειράζει έχει αρκετά παιχνίδια οπότε δεν έχω θέμα ν; αγοράσω και 2-3 παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, katman2000 είπε

ξερει κανεις ποτε μπενει το reach στην Master chief collection? Οχι τιποτα αλλο να κανονισω αδεια 😁

Ωραία ερώτηση. Μεθαύριο μπαίνει στο steam μαζί με όλο το πακέτο Master Chief Collection. Θα είναι και η remastered έκδοση και στο steam και στο one. Αν δεν είναι πρώτη μέρα τότε πιστεύω θα μπει την επόμενη φορά που θα βάλει πολλά παιχνίδια μαζί.

Και εγώ το περιμένω φίλε το έχω ξεχάσει παντελώς και έχει πέσει δουλειά για να εκμεταλλευτεί τα σύγχρονα pc και το one X.

Με βλέπω να κλείνω τα τηλέφωνα και να κατεβάζω τα στόρια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, katman2000 είπε

ξερει κανεις ποτε μπενει το reach στην Master chief collection? Οχι τιποτα αλλο να κανονισω αδεια 😁

3/12 οπως ανεφερε ο @Choutas.

Παιζει σοβαρα να προκειται για το αγαπημενο μου Halo παρεμπιπτοντως.

Επεξ/σία από kostiger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια ερωτηση! Νεος χρηστης xbox και δεν μπορω με τιποτα να προχωρησω σε αγορα του Red dead redemption 360 game αλλα και γενικα οτι δηποτε ειναι απο το marketplace.Ενω αγορασα κανονικα απο το site της Microsoft games, στο marketplace δεν μπορω να αγορασω τιποτα ουτε καν το free game του μηνα το Toy story.Οποιος μπορει να βοηθησει ειμαι υποχρεος

Επεξ/σία από dolcegusto04
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, dolcegusto04 είπε

Μια ερωτηση! Νεος χρηστης xbox και δεν μπορω με τιποτα να προχωρησω σε αγορα του Red dead redemption 360 game αλλα και γενικα οτι δηποτε ειναι απο το marketplace.Ενω αγορασα κανονικα απο το site της Microsoft games, στο marketplace δεν μπορω να αγορασω τιποτα ουτε καν το free game του μηνα το Toy story.Οποιος μπορει να βοηθησει ειμαι υποχρεος

Δοκίμασες και από pc και από κινητό και από xbox;

Συνήθως ο τρόπος με τα λιγότερα προβλήματα είναι μέσω της κονσόλας.

Μέσω Android/Windows μπορεί να τρώει σκάλωμα χωρίς να έχεις κάνει κάτι λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Choutas είπε

Δοκίμασες και από pc και από κινητό και από xbox;

Συνήθως ο τρόπος με τα λιγότερα προβλήματα είναι μέσω της κονσόλας.

Μέσω Android/Windows μπορεί να τρώει σκάλωμα χωρίς να έχεις κάνει κάτι λάθος.

Μονο απο κονσολα δεν δοκιμασα καθως περιμενω να την παραλαβω. Αλλα ναι και απο κινητο και απο pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...