Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, kostiger είπε

Μονο το 4 και το 5 υποστηριζονται σαν play anywhere τιτλοι και στις 2 πλατφορμες.

δλδ χωρις να εχω κονσολα, θα μπορω να τα γραψω στο pc και να τα παιξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, firepc είπε

δλδ χωρις να εχω κονσολα, θα μπορω να τα γραψω στο pc και να τα παιξω?

Hell yeah..

4 λεπτά πριν, firepc είπε

τα gears 1, 4, 5

Και το 1 ultimate edition, παιζει απλα ειναι ξεχωριστος κωδικος στο πισι και στην κονσολα. Αν τα βλεπεις π.χ στο cdkeys εχει μονο της κονσολας. Αν τα εχεις απο αλλου πες μου κι εμενα μην τυχον προμηθευθω κι εγω τπτ. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, kostiger είπε

Hell yeah..

Και το 1 ultimate edition, παιζει απλα ειναι ξεχωριστος κωδικος στο πισι και στην κονσολα. Αν τα βλεπεις π.χ στο cdkeys εχει μονο της κονσολας. Αν τα εχεις απο αλλου πες μου κι εμενα μην τυχον προμηθευθω κι εγω τπτ. 

ενα φιλαρακι σκεφτεται να παρει το bundle με τα gears και ελεγε να με τα πουλησει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, firepc είπε

ενα φιλαρακι σκεφτεται να παρει το bundle με τα gears και ελεγε να με τα πουλησει

Δεν θα παιζει το 1 στο πισι λοιπον. Τα αλλα αν θελεις κανα co-op εαν και εφοσον τα παρεις στειλε ενα π.μ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Κανείς καμία ιδέα?!?!?!?!?

Ναι μπορείς να βάλεις τον ένα μήνα τσάμπα του Gold και μετά από πάνω τρεις μήνες Ultimate για 1 ευρώ.

Θα γίνει μετατροπή και θα έχεις 4 μήνες συνολικά συνδρομή ultimate ως νέος συνδρομητής το θέμα είναι θέλεις να στακάρεις 2 χρόνια gold να πετάξεις και πάνω στο κεφάλι και την τρίμηνη να έχεις για 27 μήνες ultimate; Στη θέση αυτό θα έκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακοινώθηκαν τα games with gold Δεκεμβρίου

 

Insane Robots ($19.99 ERP): Available December 1 to 31 on Xbox One

Jurassic World Evolution ($49.99 ERP): Available December 16 to January 15 on Xbox One

Toy Story 3 ($9.99 ERP): Available December 1 to 15 on Xbox One & Xbox 360

Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD ($14.99 ERP): Available December 16 to 31 on Xbox One & Xbox 360

 

Πηγή:https://news.xbox.com/en-us/2019/11/27/new-games-with-gold-december-2019/

 

 

Χλιαρά πράματα ο Δεκέμβρης ή μου φαίνεται;

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, xristos_2011 είπε

Την καλησπέρα μου σε όλους 

Μια ερώτηση για τους κατόχους του X

Έχει hdmi 2.1? 

Ευχαριστώ πολύ 

https://lmgtfy.com/?q=does+xbox+one+x+have+hdmi+2.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, DarthGRE είπε

Σε ευχαριστώ που τουλάχιστον μπήκες στον κόπο να κάνεις όλο αυτή την φασαρία για να  μου δείξεις πως ψάχνω 

όπως θα έχεις δει και εσύ αναφέρει παντού

These features will be coming in an upcoming firmware update to the console and will require compatible TVs for the same.

αυτό ρωτάω όμως έχει γίνει το update ???

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί εγώ πάλι πιστεύω ότι το τι εκδόσεις θύρας έχει η κάθε κονσόλα ή το κάθε μηχάνημα γενικότερα δεν είναι θέμα software αλλά hardware και δεν μπορεί να αλλάξει με μια απλή αναβάθμιση firmware(μουσικολογικού).

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τα έλεγα κακά αλλά εντάξει φέτος ήταν όλοι οι μήνες η ίδια ιστορία.

Αρχίζω και βλέπω πάντως patterns στο τι βάζουν.

3 Earth Defense παιχνίδια

3 Castlevania παιχνίδια + το indie Bloodstained

Gears 4 πριν το Gears 5

3 ή 4 Star Wars παιχνίδια

Παιχνίδια από Disney ταινίες.

Δηλαδή δεν θα μπορούσαν να ψηφίζουν τι θέλουν οι χρήστες της υπηρεσίας.

Δηλαδή πάμε από το κακό στο χειρότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα videogames από τις σειρές που αναφέρεις είναι διασκεδαστικά και καθόλου άσχημα αν εξαιρέσεις εκείνα της Disney. Δεν βρίσκω το λόγο γιατί να χαλαστείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/11/2019 στις 6:42 ΠΜ, xavier είπε

για το hololens απλα θυμομουν που το ειχαν παρουσιασει σε μια E3 και εδειχναν ενα demo απο ένα shootem up concept, το minecraft κτλ...και απο τοτε δεν ακουστηκε τιποτα. Ηταν πολυ εντυπωσιακο το project και η απορια μου δεν ειχε καθολου απαξιωτικο τονο, το θυμηθηκα μια και συζητουσατε για το vr πιο πανω...

Πάντως, ζώντας καθημερινά στο χώρο, περισσότερες ειδήσεις έχω διαβάσει / αρθρογραφήσει για τα Hololens, παρά για το Xbox. Καλά υπερβάλω (φυσικά!), αλλά η εταιρία δεν ήταν καθόλου σιωπηλή στις σχετικές παρουσιάσεις της. Ειδικά η δεύτερη έκδοση τους είναι σουρεάλ, ακόμη θυμάμαι το demo στο κεντρικό κατάστημα της Microsoft στη Νέα Υόρκη... Υπάρχει λόγος που έχουν συμφωνηθεί τρελά συμβόλαια με εταιρίες κολλοσούς στο χώρο του industrial engineering, και πλασάρετε market-ικά τοιουτοτρόπος. Μπορείς να δεις τα keynote των Build συνεδρίων της — μοιάζουν με εκείνα των Ε3, Gamescom, X019, μόνο που αφορούν κατ' αποκλεισιτκότητα devs / ειδησεογράφους, και έχουν να κάνουν με τα Windows, το Azure, τα Surface και τα Hololens. Η παρουσίαση τους στην τότε E3 δεν ήταν παρά για να προκαλέσουν ενθουσιασμό,  με μία κατά τα άλλα gimmick δυνατότητα τους. Πρόκειται για εργαλεία, όχι παιχνίδια, εξού και η τιμή τους!

https://www.theverge.com/2018/11/28/18116939/microsoft-army-hololens-480-million-contract-magic-leap

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...