Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, hexenlord είπε

Μεγαλη ειδηση που μεχρι στιγμης περασε στο ντούκου. Εχουμε να δουμε πολλα πραματα. Υπομονή ως την παρασκευη. Ο σύντροφος @kostiger μου ανεφερε πως υπαρχει πιθανοτητα να εχουμε ΚΑΙ αποκαλύψεις Σκαρλετ. Είναι insider και εχει απευθειας διασυνδέσεις με redmond. 

Σύμφωνα με το WindowsCentral, η X019 δεν θα έχει καμία αποκάλυψη σχετική με το Project Scarlett. Την όλη "φήμη" ξεκίνησε το PSErebus στο Twitter (γνωστός insider, leaker, wishfull thinker) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, argipen είπε

Σύμφωνα με το WindowsCentral, η X019 δεν θα έχει καμία αποκάλυψη σχετική με το Project Scarlett. Την όλη "φήμη" ξεκίνησε το PSErebus στο Twitter (γνωστός insider, leaker, wishfull thinker) :P

H εμφαση στο τελευταιο κοινως..😎

Update: https://gamerheadquarters.com/articles/x019-what-to-expect-what-wont-be-there.html

Επιβεβαιωμενο απο Aaron Greenberg: No XBOX Scarlett news...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kostiger είπε

H εμφαση στο τελευταιο κοινως..😎

Update: https://gamerheadquarters.com/articles/x019-what-to-expect-what-wont-be-there.html

Επιβεβαιωμενο απο Aaron Greenberg: No XBOX Scarlett news...

Kostiger, πρέπει να άλλαξαν σχέδια τελευταία στιγμή καθώς άλλη ενημέρωση είχες μέχρι πρότινος. Εντάξει συμβαίνουν αυτά, έτσι και αλλιώς οι παρουσιάσεις τους είναι scalable. Για να δούμε τι θα δούμε απόψε, έχω μεγάλες προσδοκίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, hexenlord είπε

Kostiger, πρέπει να άλλαξαν σχέδια τελευταία στιγμή καθώς άλλη ενημέρωση είχες μέχρι πρότινος. Εντάξει συμβαίνουν αυτά, έτσι και αλλιώς οι παρουσιάσεις τους είναι scalable. Για να δούμε τι θα δούμε απόψε, έχω μεγάλες προσδοκίες!

Πολυ overhyped σε βλεπω Hexen. Μην παρουμε καμια κρυα, εκει στον Ευρωπαϊκο Βορρα εχει βαλει ψυχρα, τι το περασες Dubai που αναβετε ακομα τα αρκοντισια;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, kostiger είπε

Πολυ overhyped σε βλεπω Hexen. Μην παρουμε καμια κρυα, εκει στον Ευρωπαϊκο Βορρα εχει βαλει ψυχρα, τι το περασες Dubai που αναβετε ακομα τα αρκοντισια;;;

κοιτα αγαπητε, αντιλαμβανομαι οτι δεν μπορεις να αναφερθείς σε συγκεκριμένες καταστάσεις και περιεχόμενα λόγω nda, συμπάσχω καθως  μου συμβαίνει πολλακις σε δικά μου προτζεκτ. Οι δε αμερικανοι ειναι ιδιαίτερα εχέμυθος λαός επομένως δεν εχω καμια απαίτηση να βγεις και να πεις τα των insiders στο redmond. Εγώ ο φτωχός βεβαια που παρακολουθώ τα πραγματα απο 3rd eye perspective , εχω ενα παραπανω hype οπως σωστά παρατηρείς. Ας ελπίσουμε πως δεν θα φάω μου-ν-τζα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, hexenlord είπε

κοιτα αγαπητε, αντιλαμβανομαι οτι δεν μπορεις να αναφερθείς σε συγκεκριμένες καταστάσεις και περιεχόμενα λόγω nda, συμπάσχω καθως  μου συμβαίνει πολλακις σε δικά μου προτζεκτ. Οι δε αμερικανοι ειναι ιδιαίτερα εχέμυθος λαός επομένως δεν εχω καμια απαίτηση να βγεις και να πεις τα των insiders στο redmond. Εγώ ο φτωχός βεβαια που παρακολουθώ τα πραγματα απο 3rd eye perspective , εχω ενα παραπανω hype οπως σωστά παρατηρείς. Ας ελπίσουμε πως δεν θα φάω μου-ν-τζα. 

Πιο insider πεθαινεις..

Το Πατρα-Redmond, Παγκρατι-Κολιατσου το εχω κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους...ενδιαφερομαι να αγοράσω Xbox one s...έχω τις εξής ερωτήσεις αν μπορεί να με κατατοπίσει κάποιος...

καταρχην θελω τις απόψεις σας για ea access και game pass.

Οι συνδρομές για games pass είναι 10€ τον μήνα απότι είδα..τα τραβάει κάθε μήνα από την τράπεζα όπως πχ το Netflix ή υπάρχει επιλογή και για αγορά απευθείας συνδρομής 1 χρόνου;

επισης και οι δυο υπηρεσίες (ea access και game pass) για να λειτουργήσουν και να μπορώ να τις ενεργοποιήσω και να παίξω χρειάζομαι και συνδρομή gold ή Οχι;

σορρυ για τις ερωτήσεις απλα δεν είχα ποτε Xbox όποτε δεν γνωρίζω τι ακριβώς παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, kjtzemis είπε

Καλησπέρα σε όλους...ενδιαφερομαι να αγοράσω Xbox one s...έχω τις εξής ερωτήσεις αν μπορεί να με κατατοπίσει κάποιος...

καταρχην θελω τις απόψεις σας για ea access και game pass.

Οι συνδρομές για games pass είναι 10€ τον μήνα απότι είδα..τα τραβάει κάθε μήνα από την τράπεζα όπως πχ το Netflix ή υπάρχει επιλογή και για αγορά απευθείας συνδρομής 1 χρόνου;

Και τα δύο. Με προσφορές προφανώς η τιμή πέφτει πολύ παρακάτω... 

38 λεπτά πριν, kjtzemis είπε

επισης και οι δυο υπηρεσίες (ea access και game pass) για να λειτουργήσουν και να μπορώ να τις ενεργοποιήσω και να παίξω χρειάζομαι και συνδρομή gold ή Οχι;

To Gold αφορά μόνο το online multiplayer (ξεκλείδωμα δηλαδή). Μπορείς να έχεις και τις δύο συνδρομές δηλαδή αλλά για να παίξεις Online θες το Gold.

Αυτό λύνεται πιο άμεσα με την συνδρομή Game Pass Ultimate που περιέχει και τα δύο στοιχεία (Game Pass+Gold+PC Game Pass).

38 λεπτά πριν, kjtzemis είπε

σορρυ για τις ερωτήσεις απλα δεν είχα ποτε Xbox όποτε δεν γνωρίζω τι ακριβώς παίζει.

Στην διάθεση σου για οτιδήποτε και καλώς να μας βρεις. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα δυο;;;εννοείς ότι υπάρχουν και πακέτο συνδρομών αλλα και επιλογή να τραβάει κάθε μήνα χρήματα;;;

δεν με ενδιαφέρει καθόλου το multiplayer...όποτε απότι καταλαβαίνω δεν θα έχω πρόβλημα οποία συνδρομή και να βάλω σωστά;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kjtzemis είπε

Και τα δυο;;;εννοείς ότι υπάρχουν και πακέτο συνδρομών αλλα και επιλογή να τραβάει κάθε μήνα χρήματα;;;

δεν με ενδιαφέρει καθόλου το multiplayer...όποτε απότι καταλαβαίνω δεν θα έχω πρόβλημα οποία συνδρομή και να βάλω σωστά;;;

Ναι, μπορείς να αγοράσεις 1 χρόνο EA Access π.χ. (24 ευρώ νομίζω προς το παρόν) και 6 μήνες Pass για τάδε ποσό ή και από το site της MS, συνδρομητικά να σου χρεώνεται η κάρτα ανά μήνα για το x ποσό ανά συνδρομή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...