Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Αν κάποιος έχει λογαριασμό στο ea access αλλά με διαφορετικό μειλ από αυτό που έχει στη κονσόλα του πως μπορεί να συνδεθεί με αυτόν στη κονσόλα του?

Κατέβασα το ea access app από τη κονσόλα αλλά μου δίνει μόνο την δυνατότητα  join με το μειλ/λογαριασμό που έχω στο xbox one όχι με άλλο.

Θα βάλεις το νέο email και συνεπώς νεο user.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Μα πως αφού δεν σου δίνει την δυνατότητα να συνδεθείς με άλλο μέιλ από αυτό που έχεις βάλει στη κονσόλα σου. 

Θα φτιάξεις νέο χρήστη βάσει του email που έχεις καταχωρήσει στο ea access και θα είσαι οκ.

Θα μπεις στο ea access και voilà.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν είχα πρόβλημα να βάλω το ίδιο μέιλ πιστεψε με δεν θα έκανα καν την ερώτηση. 

Θέλω να βάλω το λογαριασμό που ήδη εχω και όχι να ξανά πληρωνω την ea. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

53 λεπτά πριν, vali είπε

Θα ανοίξεις έναν νέο λογαριασμό χρήστη στο xbox και θα δηλώσεις το mail που έχεις στην ea access. Μετά θα συνδεθεί αυτόματα στο ea access.

Αυτό δεν θέλω να το κάνω γιατί ξεχνας κάτι που λέγεται achievement. 

Ας το παραδεχτούμε η ea σε αυτό το ζήτημα απλά δεν ξέρει τι κάνει τόσο απλά.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατι να μην αλλαξεις το εμαιλ στον υπαρχων λογαριασμο στην ΕΑ, ωστε πλεον να ταιριαζουν ολα αυτοματα?

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, d_gkal είπε

Κάνοντας επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων θα χαθούν τα παιχνίδια απ' το δίσκο; 

Ή φορμαρονται μόνο οι ρυθμίσεις και λοιπά;

Σε ρωτάει αν θες να κρατήσεις αρχεία παιχνίδια κλπ,η να κάνεις γενικό φορμάτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, nek4d είπε

Αλλαξε του xbox τοτε.

Δεν θέλω να αλλάξω τίποτα απλά οφείλουμε όλοι να παραδεχτούμε ότι η Ea έχει φτιάξει αυτή τη δυνατότητα με ένα τεράστιο λάθος το ότι απλά δεν μπορείς να συνδεθείς με όποιο μειλ θέλεις.

Οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία αυτού του είδους μια χαρά σε αφήνει να συνδεθείς με οποιοδήποτε μειλ και λογαριασμό έχεις. Π.χ. Netflix

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο Lead Producer του World of Warcraft (από το πρώτο, μέχρι και το τελευταίο expansion), Ray Cobo, μόλις προσλήφθηκε από την InXile Entertainment της Microsoft ως Executive Producer.

Επεξ/σία από argipen
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, argipen είπε

Ο Lead Producer του World of Warcraft (από το πρώτο, μέχρι και το τελευταίο expansion), Ray Cobo, μόλις προσλήφθηκε από την InXile Entertainment της Microsoft ως Executive Producer.

Μεγαλη ειδηση που μεχρι στιγμης περασε στο ντούκου. Εχουμε να δουμε πολλα πραματα. Υπομονή ως την παρασκευη. Ο σύντροφος @kostiger μου ανεφερε πως υπαρχει πιθανοτητα να εχουμε ΚΑΙ αποκαλύψεις Σκαρλετ. Είναι insider και εχει απευθειας διασυνδέσεις με redmond. 

Επεξ/σία από hexenlord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...