Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

εξαρτάται με το αν το παιχνιδι υποστηρίζει cross save οπότε πρέπει να το βλέπεις εξ αρχής. Το Gears 5 για παράδειγμα, το υποστηρίζει οπότε μπορείς να παίζεις οπου θες κ το save σου δουλεύει κανονικα.

αλλα χρειάζεσαι το ultimate pass, οχι το απλο. το Ultimate σου δινει προσβαση σε pass για PC και Xbox, το απλό ειναι μονο για ενα εκ των δυο.

Σε ευχαριστώ πολύ. Ναι εννοείται με Ultimate. Υπάρχει κάποια λίστα με cross save παιχνίδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, vfragos είπε

Σε ευχαριστώ πολύ. Ναι εννοείται με Ultimate. Υπάρχει κάποια λίστα με cross save παιχνίδια;

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_Live_games_on_Windows_10

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν έχω μια κονσόλα με 2 profile και στο ένα από τα 2 έχω ήδη βάλει game pass, όταν λήξη  θα μπορώ στο άλλο μελλοντικά να βάλω τον κωδικό της προσφοράς που ήταν για 1 μήνα με 2-3 ευρώ ή όχι; 

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Παίζει κανένας elder Scrolls online?

Χθες το πρωτοεβαλα ,οκ δεν ξετρελαθηκα.

Κατέβασα παράλληλα τσαμπε το friday 13

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CallMeRp είπε

Καλημέρα

Παίζει κανένας elder Scrolls online?

Χθες το πρωτοεβαλα ,οκ δεν ξετρελαθηκα.

Κατέβασα παράλληλα τσαμπε το friday 13

το χαζοεψηνα τις προαλες να το κατεβασω αλλα να σου πω την αληθεια το βαριεμε μονος μου  αν θελεις στειλε μου ενα pm να παιξουμε παρεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, katman2000 είπε

το χαζοεψηνα τις προαλες να το κατεβασω αλλα να σου πω την αληθεια το βαριεμε μονος μου  αν θελεις στειλε μου ενα pm να παιξουμε παρεα

Θέλω κι εγώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ξενερώσει που το Panzer Dragoon Orta είναι διαθέσιμο μόνο στις ΗΠΑ. Αυτός ο διαχωρισμός μεταξύ των regions μόνο κακό κάνει στην υπηρεσία. Μερικές φορές πραγματικά δεν μπορώ να τους καταλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Choutas είπε

Έχω ξενερώσει που το Panzer Dragoon Orta είναι διαθέσιμο μόνο στις ΗΠΑ. Αυτός ο διαχωρισμός μεταξύ των regions μόνο κακό κάνει στην υπηρεσία. Μερικές φορές πραγματικά δεν μπορώ να τους καταλάβω.

Ρε φιλαράκι?

https://www.microsoft.com/el-gr/p/panzer-dragoon-orta/bsc5wp01852t?activetab=pivot:overviewtab

https://marketplace.xbox.com/el-GR/product/Panzer-Dragoon-Orta/66acd000-77fe-1000-9115-d8025345086c

9.99 μόλις...

:unsure:

Όχι τίποτα άλλο αλλά το έχω αγοράσει day 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν σου είπα ότι δεν το πουλάνε είπα ότι δεν το περιλαμβάνει στο gamepass παρόλο που το ανακοίνωσε πλην ΗΠΑ.

Λέω κάτι λάθος ή παραπληροφορώ;

Είσαι υπέρ του κερμστισμού της υπηρεσίας με δύο ταχύτητες συνδρομητών;

Είπα κάτι συγκεκριμένο. Αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχανε και σε εμάς ΑΝ θυμάμαι καλά.

Σε τελική το top secret είναι να γυρίζεις το box σου σε US Region.

Ακόμα και στο EA ACCESS θα "ξεκλειδώσεις" άλλα τρία παιχνίδια (74-->77).

Μην νομίζεις αν δω κάτι ΚΡΑ θα κράξω πιο πολύ από εσένα. Trust me on that.

PS: Έχω 2o account στο beta ring και πάω για Alpha Skip Ahead.

Προς το παρόν τους πρήζω για icons αν το game που έχεις είναι digital/physical ή και game pass. Πιο πολύ τους πρήζω για το icon στο game του Game Pass αν το παιχνίδι έχει λήξει/έχει βγει από την υπηρεσία.

Δεν είναι δυνατόν να κοιτάμε τι θα βγει από το Pass κάθε μήνα από το τι θα πει ο Nelson ή το Games Leaving...

Σε 5 μήνες θα έχουν βγει από την υπηρεσία λέμε τώρα 20 παιχνίδια. Γιατί στον διάβολο να μην ξέρουμε ποια είναι αυτά να τα αγοράσουμε ή να τα σβήσουμε από τον δίσκο?

;) 

Έχουν και ***. Από feedback που έχω στείλει.

Για παράδειγμα έχεις αγοράσει το FHZ4 το οποίο είναι ΚΑΙ στο Game Pass. 

Το Store/UI σου δίνει την εντύπωση ότι κάνεις εγκατάσταση την έκδοση του Pass.  Από τα Ready to Install.

Τα έχουνε κάνει ***.

Να γράψω και άλλα?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/10/2019 στις 10:49 ΜΜ, Inside X είπε

Το είχανε και σε εμάς ΑΝ θυμάμαι καλά.

Και το ειχα απορια γιατι οταν βαζω να παιξω το gears 3 απο το δισκακι που εχω απο το 360 μου γραφει απο κατω gamepass 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να βάλουμε κάποια νέα :) 

 

(Outer Worlds says hi!)

 

Xbox has paid out $1.2 billion to independent developers this generation

 

Άλλος ένας  μεγάλος streamer στο mixer. Όχι ότι με νοιάζει αλλά στο grand scheme of things και το "σκιώδες" κοινό των κονσολών που κάνει τις πωλήσεις, υποθέτω ότι παίζει κάποιο  (μεγάλο) ρόλο.

 

 

 

*** να το δω και αυτό η MS με το mixer να ξηλώνει το twich. Χαχαχαχαχαχα oh the times 😅

😅:D😂

300 petaflop κονσόλα θα βγάλει η Amazon :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...