Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, d_gkal είπε

Είδα ότι μπορεί να γίνει stream/cast το παιχνίδι σε υπολογιστή! 

Το έχει δοκιμάσει κάποιος; 

Θα βολεψει απίστευτα όσο η γυναίκα θέλει να παρακολουθεί τηλεόραση. 

Πείτε ότι γίνεται και δουλεύει άψογα!!!!!

Νομίζω γίνεται αλλά μόνο σε windows10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, d_gkal είπε

Είδα ότι μπορεί να γίνει stream/cast το παιχνίδι σε υπολογιστή! 

Το έχει δοκιμάσει κάποιος; 

Θα βολεψει απίστευτα όσο η γυναίκα θέλει να παρακολουθεί τηλεόραση. 

Πείτε ότι γίνεται και δουλεύει άψογα!!!!!

Γίνεται σε Windows 10 , με καλώδιο για το lan , το WiFi σε εμένα δεν έπαιζε καλά και αν θυμάμαι καλά πρέπει να είναι σε απόσταση που πιάνει το χειριστήριο στο Xbox γιατί ουσιαστικά απλά streamarei την εικόνα. Το input είναι κανονικά από το χειριστήριο , δεν μπορείς να παίξεις με το πληκτρολόγιο

Αν κάνω κάπου λάθος διορθώστε με , εγώ έτσι το είδα να παίζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εμένα δεν με συγκινεί το Dead by Daylight; Απλά δεν καταλαβαίνω την γοητεία του και έκατσα να το παίξω μια ώρα τόσο άντεξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, tsofras said:

Γίνεται σε Windows 10 , με καλώδιο για το lan , το WiFi σε εμένα δεν έπαιζε καλά και αν θυμάμαι καλά πρέπει να είναι σε απόσταση που πιάνει το χειριστήριο στο Xbox γιατί ουσιαστικά απλά streamarei την εικόνα. Το input είναι κανονικά από το χειριστήριο , δεν μπορείς να παίξεις με το πληκτρολόγιο

Αν κάνω κάπου λάθος διορθώστε με , εγώ έτσι το είδα να παίζει

Στον ίδιο χώρο θα είναι κονσολα και laptop. Σύνδεση μέσω wifi. 

 

2 hours ago, Paragontas-x said:

Νομίζω γίνεται αλλά μόνο σε windows10.

Windows 10 εχω

 

Συγκεκριμένα το lenovo 330s με i37030u και 8gb ram 

Παίζουν ρόλο τα specs του υπολογιστή;

 

Πιστεύω σήμερα να μπορέσω να δοκιμάσω αν γίνεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, vagosvts7 είπε

Πρέπει να κανείς add μια κάρτα τραπέζης ή λογαριασμό paypal και να το κανείς σαν   αγορά μηδενική και μετά θα μπορείς να το κατεβάσεις ... Πλέον έτσι θέλουν τα δωρεάν παιχνίδια του xbox360 στη gold συνδρομή !!

Εδω και κατι μερες δεν μου περναει το paypal στις αγορες του store, μαλλον εχει να κανει με τις νεες προστασιες που εβαλαν οι τραπεζες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Choutas είπε

Μόνο εμένα δεν με συγκινεί το Dead by Daylight; Απλά δεν καταλαβαίνω την γοητεία του και έκατσα να το παίξω μια ώρα τόσο άντεξα.

Γούστα είναι αυτά αλλά τι να καταλάβεις σέ 1 Ωρα σε κατά βάση multi game το παιχνίδι παίζουν κάτι 500 ώρες ως Average που παίζει ο κόσμος σε Co op και καμμιά 100+σε Competitive.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

Πλάκα πλάκα σε Windows7 μπορούμε να το κάνουμε; 

Να παίζουμε stream της κονσόλας μας εννοώ στο ίδιο lan ή μέσω ίντερνετ γενικότερα. 

To xcloud - στριμάρω δλδ. όπου να είναι, τοπικά ή μέσω Azure, θα είναι σε preview για insiders τον Οκτώβριο. Θα είναι καλή φάση να παίζεις στην οθόνη του tablet με xbox ή άλλο controller.

Πάνε με ρυθμούς σαλιγκαριού βεβαίως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, d_gkal said:

Είδα ότι μπορεί να γίνει stream/cast το παιχνίδι σε υπολογιστή! 

Το έχει δοκιμάσει κάποιος; 

Θα βολεψει απίστευτα όσο η γυναίκα θέλει να παρακολουθεί τηλεόραση. 

Πείτε ότι γίνεται και δουλεύει άψογα!!!!!

Τελικά δούλεψε!

Βέβαια με σπασίματα (ίσως φταίει που -ακομα-κατεβάζω παιχνίδια) αλλά κάνει δουλειά. 

 

Θα κάνω δοκιμές μέχρι να δω καλή εικόνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, d_gkal είπε

Τελικά δούλεψε!

Βέβαια με σπασίματα (ίσως φταίει που -ακομα-κατεβάζω παιχνίδια) αλλά κάνει δουλειά. 

Θα κάνω δοκιμές μέχρι να δω καλή εικόνα!

Κάνε pause τα downloads , αλλά σου ξαναλέω ,εγω που έχω και το steam box πάλι με WiFi είναι unplayable. Μόνο με Ethernet παίζει μπόμπα, και βίντεο αν δείς σε YouTube λένε ότι θέλει καλό ,router για το WiFi. Εγώ που έχω το σάπιο του ΟΤΕ πάντως δεν τα έχω καταφέρει. Οπότε τράβηξα patch panel και είμαι κομπλέ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Mesqal είπε

Εδω και κατι μερες δεν μου περναει το paypal στις αγορες του store, μαλλον εχει να κανει με τις νεες προστασιες που εβαλαν οι τραπεζες.

Δοκίμασε να περάσεις μια κάρτα εκτός paypal.. Εγώ πρόσθεσα πρόσφατα μια χρεωστική της Εθνικής και με αυτήν έχω πάρει τα gold παιχνίδια του 360.. Prepaid πάλι της εθνικής που δοκίμασα δεν μου την δεχόταν.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια

Θα παρω ενα xbox x κ θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιος συντομος τροπος να μεταφερω ρυθμισεις κ καμποσα ( κοντα 150)games κ xbox 360 games που εχω απο το παλιο one στο x χωρις να τα ξανακατεβασω κ να φαω εναν αιωνα

Επισης πηρα κ 4k tv Την lg 8100 nano cell

Υπαρχει καποια ειδικη hdmi θυρα που πρεπει να βαλω το xbox one x?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...