Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για μένα καλά κάνει το παλικάρι ,δυστυχώς ζούμε στην χώρα του πλειστεισο και είναι δύσκολο για το xbox ειδικά το one που δεν τρελάθηκε και στις πωλήσεις...αγγελίες να δει κάποιος εδώ καταλαβαίνει τιμές στον Θεό άντε ένα 10% κάτω από καινούργιο ,με το game pass έχεις τεράστια λίστα παιχνιδιών και με όσα δίνει το gold φτιάχνεις μια καλή βιβλιοθήκη ώστε να ασχοληθεις...μακάρι να υπήρχαν επιλογές για μτχ βέβαια όπως στο ps4...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιστεύω θα ασχοληθώ πιο πολύ απ' το 360 που ξόδεψα άπειρες ωρες.  Βέβαια δεν είμαι hardcore, να περνάω την ώρα μου θέλω.

 

Το ps3 το έχω παρατημένο καιρό τώρα. Τζάμπα σκονιζεται. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 minutes ago, nek4d said:

d_gkal, τελικα πηρες 12-μηνη/ες gold, πριν βαλεις το pass?

Αν ναι, σου εκανε μετατροπη της υπαρχουσας συνδρομης?

Ακριβώς αυτό που λες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι απογοήτευση το σημερινό Inside Xbox....

- Περί xcloud, εντάξει beta στη beta στην public beta για US, Korea και που στο διάτανο ήταν η τρίτη ήπειρος.Πολύ πίσω από την Google. Το μόνο θετικό είναι ότι θα περιέχει και το Azure streaming στην εξίσωση και δεν θα είναι αποκλειστικά console streaming κάτι που κάνει το Playstation ήδη.

- Θετικό ήταν το Outer Worlds. Έφαγε καλό γυάλισμα την τελευταία στιγμή. Καλή φάση.

- Θετικό ήταν και το ID@XBOX (ανακοινώθηκε νέα παρουσίαση σε λίγες μέρες), τάση που υποδεικνύει ότι αρκετοί indies σιχάθηκαν πρακτικές εταιρειών στυλ Steam (σκατά αλγόριθμος) και Nintendo E-SHOP (μηδέν αλγόριθμος εκτός όταν είσαι σε sale) και από το να "θάβονται", βρίσκουν νέα στέγη στο Game Pass ή και το ίδιο το πρόγραμμα funded. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σε 9 μήνες κατοχής έχω χρησιμοποιήσει μόνον ένα δισκάκι. Τα υπόλοιπα όλα ψηφίακα. Καλά για το gamepass ότι και να πω είναι λίγο την θεωρώ με διαφορά την καλύτερη υπηρεσία 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη μια ερωτηση, καθως καταλαβατε οτι ειμαι τελειως noobας

 

οπως ειπα ενεργοποιησα 1 χρονο gold, 2 μηνες ultimate, οποτε για 14 μηνες εχω ultimate gamepass

εχω κωδικο για 1 μηνα gold. μπορω να τον χρησιμοποιησω τωρα; θα χαθει το ultimate; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι δεν θα χαθεί το ultimate απλά θα σου προσθέσει άλλες 20 μέρες αφού η κάρτα είναι 1 μήνας xbox live gold.

 

Δες τον πινάκα και θα καταλάβεις τι εννοώ.

Xbox live gold to game pass ultimate.jpg

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει περιπτωση ο κωδικος να λειτουργει σε νεους λογαριασμους.Απο την ωρα που εχεις συνδρομη ισως ο κωδικος να μη περναει.Δοκιμασε να εξαργυρωσεις τον κωδικο να δεις αν στον περασει η οχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, d_gkal είπε

 

προτεινεται κανα διπλο παιχνιδι που υπαρχει στο gamepass (γκρινια απο γυναικα)

GEARS 

 

ο,τι καλύτερο να παίζεις με τη γυναίκα ειδικά το campaign 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Inside X είπε

 

- Θετικό ήταν και το ID@XBOX (ανακοινώθηκε νέα παρουσίαση σε λίγες μέρες), τάση που υποδεικνύει ότι αρκετοί indies σιχάθηκαν πρακτικές εταιρειών στυλ Steam (σκατά αλγόριθμος) και Nintendo E-SHOP (μηδέν αλγόριθμος εκτός όταν είσαι σε sale) και από το να "θάβονται", βρίσκουν νέα στέγη στο Game Pass ή και το ίδιο το πρόγραμμα funded. 

Αυτό το τελευταίο , αν δεν σου κάνει κόπο μπορείς να το εξηγήσεις λίγο γιατί δεν κατάλαβα ακριβώς είναι και τι χάλασε τις εταιρείες :S

Ευχαριστώ για τον χρόνο σου προκαταβολικά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, babis13 said:

Overcooked θα ρίξετε πολύ γέλιο θα μανουριασετε θα πορωθειτε....μετά πας σε κάνα ραλακι και τα gears παίζουν διπλό ισωσ για γυναίκα είναι too much

Δε το βρίσκω στο gamepass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...