Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επαναφορτιζομενες πανασονικ χρησιμοποιω.Και σε δευτερο χειριστηριο καινουργιο αχρησιμοποιητο, ακουγεται ο ιδιος ηχος.Οποτε μαλλον ειναι κουσουρι/ετσι δουλευει το χειριστηριο.Και στο ιντερνετ που κοιταξα ειναι γνωστο θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον δοκιμασα με καλωδιο αφαιρωντας τις μπαταριες.Ο ηχος σχεδον εξαφανιστηκε.Απλες μπαταριες δεν εχω να δοκιμασω.Αυριο θα παρω απλες να δοκιμασω και ενημερωνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Λοιπον δοκιμασα με καλωδιο αφαιρωντας τις μπαταριες.Ο ηχος σχεδον εξαφανιστηκε.Απλες μπαταριες δεν εχω να δοκιμασω.Αυριο θα παρω απλες να δοκιμασω και ενημερωνω.

Χεχ... ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μεγαλύτερα και καλύτερα (ευγενικά) troll που έχω δει είναι οι χειριστές του Twitter του Xbox Game Pass:

Όχι απλά δεν παίζονται στο communication, αλλά μεταξύ Gears 5 και Outer Worlds, είμαι πολύ περίεργος τι θα ανακοινώσουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dirt rally 2 στο game pass μεταξύ άλλων. Δεν ξέρω αν θα ασχοληθώ γιατί λιώνω το Witcher αυτή την εποχή και για Sport/Racing τίτλο έχω το F1 2019 στο οποίο τρέχω και σε league. Είναι μία ακόμα εκπληκτική προσθήκη. Έχω πραγματικά απορία πότε θα προσθέσουν το Pes 2020, έτσι όπως το πάνε το κόβω πριν αλλάξει η χρονιά. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Inside X είπε

Τα μεγαλύτερα και καλύτερα (ευγενικά) troll που έχω δει είναι οι χειριστές του Twitter του Xbox Game Pass:

Όχι απλά δεν παίζονται στο communication, αλλά μεταξύ Gears 5 και Outer Worlds, είμαι πολύ περίεργος τι θα ανακοινώσουν.

Μήπως κάτι από Ubisoft/Rockstar ή Square Enix που βγήκαν με sale;

Μήπως κανένα Dead or Alive μιας και έδωσαν Tekken στα gold;

12 λεπτά πριν, Choutas είπε

Μήπως κάτι από Ubisoft/Rockstar ή Square Enix που βγήκαν με sale;

Μήπως κανένα Dead or Alive μιας και έδωσαν Tekken στα gold;

Άκυρο τώρα το είδα.

Τρία παιχνίδια με φετινή κυκλοφορία.

Τι να πω προσκυνώ. Το Bloodstained το έχω τερματίσει δύσκολα να το ξαναπαίξω. Μάλλον για Dirt Rally με βλέπω και εμένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Choutas είπε

Μήπως κάτι από Ubisoft/Rockstar ή Square Enix που βγήκαν με sale;

Μήπως κανένα Dead or Alive μιας και έδωσαν Tekken στα gold;

 

Σφαγή.

19 λεπτά πριν, Choutas είπε

Μήπως κάτι από Ubisoft/Rockstar ή Square Enix που βγήκαν με sale;

Μήπως κανένα Dead or Alive μιας και έδωσαν Tekken στα gold;

Άκυρο τώρα το είδα.

Τρία παιχνίδια με φετινή κυκλοφορία.

Τι να πω προσκυνώ. Το Bloodstained το έχω τερματίσει δύσκολα να το ξαναπαίξω. Μάλλον για Dirt Rally με βλέπω και εμένα.

Δεν, δεν... με την υπηρεσία έχω αρχίσει και αποκτώ υπαρξιακά προβλήματα. Πραγματικά αν το netflix έχει μια Α αξία για one and done ταινίες/σειρές, που δεν έχουν "legs" με gaming όρους (ένα παιχνίδι που σου αρέσει θα το παίξεις ξανά πιθανότατα), αυτό εδώ το πράγμα, το Game Pass είναι αποκάλυψη.

Και εντούτοις 2/5 τα έχω αγοράσει.

Genious κίνηση από την Microsoft.

Να μπορούσα να ξαναγυρίσω στα 18 μου...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ όπως είπε και ένα παιδί πιο πίσω δεν προλαβαίνω. Έχω σε αναμονή που δεν εχω ξεκινήσει ακόμα τα:withcer 3, cod black ops 3, unravel 1,2, forza horizon 3 με dlc's, bioshock collection, dmc 5,καλά εννοείται πως έχω κατεβάσει και gears 5, assassin unity, battlefield v και παίζει να ξεχνάω και κάποιο. Αυτόν τον καιρό παίζω το forza 6 που μαζί με τα dlc's που αγόρασα με 5 € έχει τον ατελείωτο + του ότι καθε 3 και λίγο η ms πετάει καινούρια παιχνίδια σα στραγάλια.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάποιος που να ξέρει καλά το Dead Cells το DLC του Rise of the Giant που προσθέτει content στο παιχνίδι ξέρετε αν όντως βγήκε για One; Στο store δεν υπάρχει και σε πηγές οι μισές αναφέρουν το Xbox οι άλλες μισές όχι. Δηλαδή παίζει να μην βγήκε για Xbox και η μόνη πλατφόρμα που το έχω να μην το δέχεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω και να βρεις δεν θα την δέχεται στο Ελληνικό gamertag/profile σου γιατί η κονσόλα θα βλέπει με τι ip έχεις συνδεθεί ακόμα και αν αλλάξεις region από το μενού της κονσόλας.

 

Και μην ξεχνάτε ότι αν έχετε ενεργοποιήσει το xbox game pass ultimate μπορείτε να βάλετε και xbox live gold κάρτες και κωδικούς αλλά δεν θα πάρετε όσες μέρες είναι η κάρτα xbox live gold αλλά όσες λέει ο πινάκας παρακάτω.

 

Xbox live gold to game pass ultimate.jpg

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες αγοράζει κανείς παιχνίδια από τα γκρίζα site;έχω πάρει κάνα δυο φορές συνδρομές και σκέφτομαι το ΦΙΦΑ που σε σχέση με σκουτζομαγαζα κερδίζω κανα 10αρικο είναι εντάξει έτσι;απαντήσεις pm παρακαλώ ξέρω ότι δεν επιτρέπεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα με το πια εννοείς γκρίζα sites?

Μερικά είναι πολύ αξιόπιστα και εγώ προσωπικά τουλάχιστον τα προτιμώ γιατί έχω βρει ακόμα και καλύτερες διαφορές τιμών από 10 ευρώ με σκρουτζομαγαζα ή τα επίσημα store της κάθε εταιρίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...