Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, kostiger είπε

Έλα ντε.  Εσύ αρνητικα ποτε. Απλά καθε τοσο μας αναφερεις αποκλειστικα τα προβλήματα που βιώνεις  χρησιμοποιώντας τα Xbox. Καλή κουβεντα ποτε. Μονο προβληματα και εξεζητημενες ερωτησεις παραθέτεις. 

Μια χαρά και θετικά λέω και για τις 2 εταιρίες όταν έχω. Ανέτρεξε σε παλιά μου ποστ αν θες για να το διαπιστώσεις.

Δεν το συνεχίζω άλλο  γιατί θα γίνει vs και πραγματικά δεν θέλω. Και δεν είμαι εγώ που ανάφερα την Sony σε αυτό το τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Μια χαρά και θετικά λέω και για τις 2 εταιρίες όταν έχω. Ανέτρεξε σε παλιά μου ποστ αν θες για να το διαπιστώσεις.

Δεν το συνεχίζω άλλο  γιατί θα γίνει vs και πραγματικά δεν θέλω. Και δεν είμαι εγώ που ανάφερα την Sony σε αυτό το τοπικ.

Διαφωνώ σε οτι αφορα στη συμμετοχή σου στο  παρον νημα τουλάχιστον , αλλα οκ. Δεν πειράζει. Ας μην κουραζουμε με στείρες αντιπαραθεσεις και τους υπόλοιπους. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω αρχίσει εδώ και μία εβδομάδα το Witcher, τρελό κόλλημα. Στο εν τω μεταξύ τσεκάρω συνέχεια το Kingdom Come: Deliverance το οποίο μου φαίνεται παιχνιδάρα, λέω άσε μέχρι να τελειώσω το Witcher θα έχει βγει το The Outer Worlds. Σήμερα συνειδητοποιώ ότι το Kingdom Come έχει μπει στο game pass. ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ!

Επεξ/σία από lebron15
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Blair witch το τελείωσα προχθές. Φοβερό παιχνίδι σε τραβάει απο την πρώτη στιγμή.

Επεξ/σία από JohnHacked
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, JohnHacked είπε

Το Blair witch το τελείωσα προχθές. Φοβερό παιχνίδι σε τραβάει απο την πρώτη στιγμή.

Να το παίξω φίλε μου; Το ομολογώ, είμαι λίγο κλαστιράκι σε έντονα horror sections αλλά άμα παλεύεται θα παίρνω βαθιές ανάσες και θα κάνω ντου. Όχι τίποτα άλλο αλλά είναι το ΚΑΠΗ απέναντι. Μην πάρω κανά άνθρωπο στο σβέρκο μου.:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα την εντυπωση πως μπορουσα να παρω 2 μηνες ultimate με ενα ευρω,αλλα δεν γινεται μαλλον γιατι ειχα ηδη κανει στο παρελθον.λεει ομως αγορα ως δωρου,υπαρχει αυτη η δυνατοτητα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει αλλά αν δοκιμάσεις να βάλεις αυτόν τον κωδικό που θα σου δώσει στο λογαριασμό που ήδη δοκίμασες να αγοράσεις την προσφορά θα σου βγάλει το ίδιο μήνυμα λάθους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, Paragontas-x said:

Υπάρχει αλλά αν δοκιμάσεις να βάλεις αυτόν τον κωδικό που θα σου δώσει στο λογαριασμό που ήδη δοκίμασες να αγοράσεις την προσφορά θα σου βγάλει το ίδιο μήνυμα λάθους.

κριμα ρε γαμωτο..ειχα την ελπιδα οτι ισχυει για ολους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να έκανε ποτέ κάτι τέτοιο γιατί πάντα όταν έχει βγάλει προσφορές σε οποιαδήποτε υπηρεσία η Ms το κάνει πάντα υπό προϋποθέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τον φίλο παραπάνω τον ενδιαφέρει να παίξει μόνο για δύο μήνες για 2 ευρώ, θα μπορούσε άνετα να κάνει ένα (dummy) XbX Account, από PC/κινητό, να επωφεληθεί της προσφοράς και να κάνει log στο xbx του ως home xbox μοιράζοντας τα πάντα ως game share, στο κανονικό του που απλά θα κάνει Log in.

Λύσεις υπάρχουν. Δεν ξέρω κατά πόσο αξίζουν στο grand scheme of things.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Ren_of_Heavens είπε

Να το παίξω φίλε μου; Το ομολογώ, είμαι λίγο κλαστιράκι σε έντονα horror sections αλλά άμα παλεύεται θα παίρνω βαθιές ανάσες και θα κάνω ντου. Όχι τίποτα άλλο αλλά είναι το ΚΑΠΗ απέναντι. Μην πάρω κανά άνθρωπο στο σβέρκο μου.:fear:

χαχαχα παίξτο φίλε μου. Αξίζει είναι ωραίο παιχνίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...