Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ μόλις πρόσεξα ότι από την υπηρεσια game pass έβγαλαν δύο παιχνίδια που ψιλοεπαιζα.Με τι κριτήριο βγαίνουν και μπαίνουν;

Hitman k zobie trilogy έβγαλαν... έλεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι αν έχεις βάλει xbox game pass και μετά βάλεις π.χ. 1 μήνα xbox live gold τότε σου προσθέτονται 20 μέρες(Χάνεις 10 μέρες από το xbox live gold), ενώ αν κάνεις το αντίστροφο δηλαδή an έχεις βάλει xbox live gold και βάλεις μετά xbox game pass ultimate νομίζω μετατρέπονται όλες οι μέρες που έχεις σε game pass ultimate.

Το έχει κάνει κανείς αυτό να μας πει αν όντως ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες εμένα ενώ τελείωσε η συνδρομή μου και ήθελα να βάλω αυτό με τα 2 ευρο όταν πάω να το κάνω μου βγάζει την κανονική του τιμή του ultimate....κάνω κάτι λάθος;επίσης ρώτησα και τις προάλλες αλλά προέκυψαν και άλλα μυνήματα μπορώ από τα κλειδαδικα να stuckaro 2 3μηνες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Το θέμα είναι ότι αν έχεις βάλει xbox game pass και μετά βάλεις π.χ. 1 μήνα xbox live gold τότε σου προσθέτονται 20 μέρες(Χάνεις 10 μέρες από το xbox live gold), ενώ αν κάνεις το αντίστροφο δηλαδή an έχεις βάλει xbox live gold και βάλεις μετά xbox game pass ultimate νομίζω μετατρέπονται όλες οι μέρες που έχεις σε game pass ultimate.

Το έχει κάνει κανείς αυτό να μας πει αν όντως ισχύει?

από την στιγμή που κάνετε την συνδρομή Ultimate οι μετατροπές θα γίνονται με βάση των παραπάνω πινάκων...το δεύτερο που λες ίσχυε για περιορισμένο χρόνο σαν προσφορά στην αρχή

 

11 ώρες πριν, babis13 είπε

Παίδες εμένα ενώ τελείωσε η συνδρομή μου και ήθελα να βάλω αυτό με τα 2 ευρο όταν πάω να το κάνω μου βγάζει την κανονική του τιμή του ultimate....κάνω κάτι λάθος;επίσης ρώτησα και τις προάλλες αλλά προέκυψαν και άλλα μυνήματα μπορώ από τα κλειδαδικα να stuckaro 2 3μηνες;

αυτό με τα δύο ευρώ ήταν για εκείνους αν δεν κάνω λάθος που δεν έχουν ενεργοποιήσει το Ultimate pass...γενικά μπορείς να στακάρεις συνδρομές

Επεξ/σία από ultralisk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλανε το blair witch στο game pass, και σε λίγες μέρες θα έχουμε και Gears 5!Αυτή η MS έχει βαλθεί να μας τρελανει! Α ξέχασα για το Xbox δεν έχει να νοικιάσεις παιχνίδια στο video Club. Πάω να παίξω devil May cry 5 και kingdom come deliverance στο pass να πνίξω τον πόνο μου, με τα δύο ευρώ που έδωσα για 1,5 χρόνο συνδρομή 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, otello_gr said:

Βάλανε το blair witch στο game pass, και σε λίγες μέρες θα έχουμε και Gears 5!Αυτή η MS έχει βαλθεί να μας τρελανει! Α ξέχασα για το Xbox δεν έχει να νοικιάσεις παιχνίδια στο video Club. Πάω να παίξω devil May cry 5 και kingdom come deliverance στο pass να πνίξω τον πόνο μου, με τα δύο ευρώ που έδωσα για 1,5 χρόνο συνδρομή 

δωσε λιγο αναλυση.πως πετυχε ο εναμισης χρονος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, DIrect X είπε

Γιατί δεν μιλάει κανείς για αυτό?

Να και το αρθράκι από το affiliate site:

https://www.windowscentral.com/gears-5-tech-talk-interview-xbox-one-pc

Άτσα τα jaguar...

Πφ, με βάζεις τώρα να το αγοράζω Day 1... Γιατί!; 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, DIrect X είπε

Αν δεν σου φτάνει αυτό - ίσως αυτό σου αρκεί:

Ναι καλά κατάλαβες: Τα πραγματικά Multiplayer Gamers που σέβονται τον εαυτό τους έχουν 60hz tick rate servers.

Τα wonna be παραδείγματα ...ΑΠΕΙΡΑ.

Σπάνια παίζω online. 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, nek4d είπε

Χανεις 70-80% της μαγειας των παιχνιδιων :-)

Αν είσαι 20 χρονών, ίσως. Για εμάς τους πιο μεγάλους αυτή είναι στο single player, μακράν.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, non-serviam είπε

Αν είσαι 20 χρονών, ίσως. Για εμάς τους πιο μεγάλους αυτή είναι στο single player, μακράν.

Μπαα, στα 45 τα ανακαλυψα και κολλησα...Αλλα οπως αγαπαει ο καθενας, παιχνιδια ειναι αλλωστε :-)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, nek4d είπε

Μπαα, στα 45 τα ανακαλυψα και κολλησα...Αλλα οπως αγαπαει ο καθενας, παιχνιδια ειναι αλλωστε :-)

Like στα τιμημένα γηρατειά. Κατα τα αλλα συμφωνω με non serviam πλην ελαχίστων εξαιρέσεων. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...