Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, postfire είπε

δεν ειναι για καινουριους

απλα δεν πρεπει να εχεις ηδη ενεργο παςς

Λάθος μου άρα αν λήξει το ξαναπαίρνεις; Γιατί το ρωτούν πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Choutas είπε

Λάθος μου άρα αν λήξει το ξαναπαίρνεις; Γιατί το ρωτούν πολύ.

δεν πειραζει μαν

ναι οσο ισχυει η προσφορα

εμενα ειχχε λειξει και το πηρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.μια ερωτηση θελω να κανω.Εδω και κατι μερες παρατηρησα οτι το xbox one s κανει εναν θορυβο καθε 5 λεπτα σαν cracking noise πολυ σιγα βεβαια δηλαδη δεν παιζει καποιος φυσιολογικος ανθρωπος να το παρατηρουσε.Τον θορυβο για να το περιγραψω καλυτερα θα ελεγα οτι μοιαζει με το θορυβο που κανει το αμαξι μας οταν τον σβηνουμε και αρχιζει και κρυωνει.Η ερωτηση ειναι χαζη απλα επειδη αγορασα προσφατα το xbox τα αναλυω λιγο παραπανω.Σας ευχαριστω προκαταβολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κάνει όταν παίζεις μόνο ή παντού; Και όταν είσαι απλά στο μενού και μειώνεται ο φωτισμός και εκεί;

Όταν παίζεις ίσως σε σημεία να χρειάζεται να μαρσάρει ο ανεμιστήρας λόγω θερμοκρασίας αλλά όταν είχα το S ήταν πάντα αθόρυβο. Το πήρες δεύτερο χέρι η καινούργιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Choutas είπε

Στο κάνει όταν παίζεις μόνο ή παντού; Και όταν είσαι απλά στο μενού και μειώνεται ο φωτισμός και εκεί;

Όταν παίζεις ίσως σε σημεία να χρειάζεται να μαρσάρει ο ανεμιστήρας λόγω θερμοκρασίας αλλά όταν είχα το S ήταν πάντα αθόρυβο. Το πήρες δεύτερο χέρι η καινούργιο;

Το αγόρασα καινούριο.μου φαίνεται ότι είναι θόρυβος είναι λόγω διαφοράς θερμοκρασίας συστολής διαστολής.τι εννοείς να μειώνεται ο φωτισμος?θες να πεις ο θόρυβος υποθέτω?Σχετικά είναι αθόρυβο απλά.μου έκανε εντύπωση γιατί δεν το είχα προσέξει προηγουμένως παρά μόνο την τελευταία εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είναι σε idle mode τότε καίει τα λιγότερα watt τότε στον κάνει το θόρυβο γιατί αν στο κάνει και εκεί τότε στον κάνει γενικά και όχι όταν ανεβάζει watt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Choutas είπε

Όταν είναι σε idle mode τότε καίει τα λιγότερα watt τότε στον κάνει το θόρυβο γιατί αν στο κάνει και εκεί τότε στον κάνει γενικά και όχι όταν ανεβάζει watt.

Κατάλαβα.γενικα νομιζω το κανει .σαν να κάνει ένα πολύ μικρό κρατσ.Ποιος ξέρει μπορεί να έγινε κάνα update και να το κάνει για αυτο το λόγο.εχεις καμία άλλη ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, xarisis12 είπε

Κατάλαβα.γενικα νομιζω το κανει .σαν να κάνει ένα πολύ μικρό κρατσ.Ποιος ξέρει μπορεί να έγινε κάνα update και να το κάνει για αυτο το λόγο.εχεις καμία άλλη ιδέα?

Ήχος από το hardware είναι οπότε δε νομίζω κάποιο update να το επηρέασε. Ίσως ακούγεται από τον σκληρό. Αλλά δεν ξέρω αν μπορεί να είναι φυσιολογικό ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Scorpio_21 είπε

Όντως αν γνωρίζει κάποιος, ας μας πει. 

Ήταν πολύ καλό παιδί... Κρίμα 🤣 Ευελπιστώ στη δευτέρα παρουσία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, greed είπε

Ήταν πολύ καλό παιδί... Κρίμα 🤣 Ευελπιστώ στη δευτέρα παρουσία 

Φήμες λένε ότι πήγε στην Αμερική να γίνει το δεξί χέρι του Spencer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 24/08/2019 at 17:03, barman_ said:

Να ρωτήσω παίδες... Θα πάρω αυτή την προσφορά ultimate στα 2 ευρώ και σκεφτόμουν αν αγοράσω καμία τρίμηνη gold πρώτα και την περάσω, για πόσο καιρό σύνολο θα έχω ultimate? Κάνει ακόμα τη μετατροπή? Το έχω κάνει ήδη μια φορά 

 

On 24/08/2019 at 19:01, postfire said:

δεν ειναι για καινουριους

απλα δεν πρεπει να εχεις ηδη ενεργο παςς

ευχαριστω..ξερει μηπως καποιος αν ισχυει αυτο που ρωτησα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...