Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, vagosvts7 είπε

Παιδιά έχω game pass ultimate αγορασμένο με PayPal.. Αν κάνω remove την PayPal από το profile μου χάνω τη συνδρομή? 

Δοκίμασα να κατεβάσω το castlevania και μου βγάζει της PayPal το account που έχω περασμένο.. Και γενικά δεν θέλω να έχω της PayPal γιατί μπορεί να γίνει αγορά κατά λάθος γιατί δεν ζητάει κωδικό PayPal αν πατήσεις αγορά.. Έτσι τη πάτησε ένα φιλαράκι μου με τον ανιψιό του που αγόρασε 39 ευρώ κάτι πρόσθετα στο horizon 4..

Να βάλεις passkey από την κονσόλα έτσι ώστε αν δεν το βάλεις δεν προχωράει η αγορά....(πολύ σημαντικό!!!)

Και δεν θα έχεις τον φόβο να γίνει αγορά από οποιονδήποτε, μόνο από εσένα αφού βάλεις τον κωδικό...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mikele13- είπε

Να βάλεις passkey από την κονσόλα έτσι ώστε αν δεν το βάλεις δεν προχωράει η αγορά....(πολύ σημαντικό!!!)

Και δεν θα έχεις τον φόβο να γίνει αγορά από οποιονδήποτε, μόνο από εσένα αφού βάλεις τον κωδικό...

Το passkey δεν σου σπαει τα νευρα οταν στο ζηταει καθε τρεις και λιγο?

Και στο αρχικο live login θυμαμαι.

Το αλλαξαν και το εχουν μονο για τις συναλλαγες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις π.χ. υπόλοιπο 5 μήνες xbox live gold και βάλεις άλλους 2 μήνες xbox game pass ultimate τότε θα έχεις 7 μήνες xbox live gold και 2 μήνες xbox game pass?

 

Δηλαδή όση συνδρομή έχεις σε gold προστίθεται όταν βάζεις xbox game pass ultimate?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους παίζω το Metro Exodus το δεύτερο παιχνίδι .ου άρεσε πολύ και έχω ένα τέταρτο στο παιχνίδι.

Υπάρχει επιλογή για περισσότερα καρέ αντί γραφικών. Το παίζω σε X και δεν βλέπω πουθενά επιλογή και παρόλο που τα γραφικά είναι όμορφα θα προτιμούσα τα περισσότερα καρέ καθώς είναι FPS. Είμαι γκαβός;

17 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Αν εχεις π.χ. υπόλοιπο 5 μήνες xbox live gold και βάλεις άλλους 2 μήνες xbox game pass ultimate τότε θα έχεις 7 μήνες xbox live gold και 2 μήνες xbox game pass?

Δηλαδή όση συνδρομή έχεις σε gold προστίθεται όταν βάζεις xbox game pass ultimate?

Ναι κάνουν stack νομίζω. Αν υπάρχει η μετατροπή του 1 ευρώ ακόμα μετατρέπεις ότι έχεις από gold και απλό pass σε ultimate και κάνουν όλα stack μεταξύ τους. Αν γίνεται ακόμα φυσικά

 

Devil May Cry V, Blair Witch και Dead Cells έρχονται στο Game Pass για κονσόλες και ήταν και τα τρία στο μυαλό μου.

Βλέπω κλεισμένος στο σπίτι μέχρι να βγει το Devil May Cry. Ρε τι παίζουμε τσάμπα προς πινακίου φακής.

Καλά όταν βγει το Gears θέλω παρέα να βγάλουμε την καμπάνια.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει καποιος το fifa 19 σε δισκακι να μου το δανεισει για λιγες ωρες? 😁 Το εχω αγορασει σε digital, εκανε μερες να κατεβει και εκανα βλακεια και το εσβησα κατα λαθος 😣 (Περιοχη Αν Αττικη) Mercy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο είναι το όριο για το cloud όσο αφορά τα saves που γίνονται αυτόματα upload στο xbox one cloud και αν αυτός ο χώρος γεμίσει πως μπορώ να σβήσω αρχεία από το cloud του xbox one?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδες σας κανει κοληματα το στορε μεσα απο το one?

εμενα κανει κατι κουλα δεν συνδεεται και γενικα κολλαει

δεν εμφανιζει τα μενου μεσα στο στορε και πεταει refresh page cant connection

για να βγαλει το devil may cry 5 και να το κανω install μου βγηκε η πιστη

απο θεμα ιντερνετ ειμαι οκ

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, postfire είπε

παιδες σας κανει κοληματα το στορε μεσα απο το one?

εμενα κανει κατι κουλα δεν συνδεεται και γενικα κολλαει

δεν εμφανιζει τα μενου μεσα στο στορε και πεταει refresh page cant connection

για να βγαλει το devil may cry 5 και να το κανω install μου βγηκε η πιστη

απο θεμα ιντερνετ ειμαι οκ

Σε μένα μια χαρά τα πήγε. Κατέβασα πριν forza 6 έπαιξα και λίγο και έβαλα να κατεβαίνει και το dmc χωρίς κανένα πρόβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Σε μένα μια χαρά τα πήγε. Κατέβασα πριν forza 6 έπαιξα και λίγο και έβαλα να κατεβαίνει και το dmc χωρίς κανένα πρόβλημα. 

Τι παιζει αραγε;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδες μια βοηθεια αν μπορειτε?

εχει ο πατερας μου στο ονε το sniper elite 4 kai αγορασε το sesson pass

εχει τελειωσει το παιχνιδι ta campains και καποια απο τα dlc δεν παιζουν παταει να ξεκινησουν και του βγαζει να το αγορασει στο στορε

πηρε την μσ και δεν βλεπουν καποιο προβλημα

τι παιζει γνωριζετε?

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...