Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"The time has come and so have I...."  τραγουδούσε ένας Βάρδος...

 

bards tale trilogy

 

http://www.thexboxhub.com/the-bards-tale-trilogy-comes-to-xbox-one-and-xbox-game-pass/

 

Για τους πραγματικούς "παλαίμαχους" και μη.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχει συζητηθεί πολλές φορές το θέμα για το τι επαναφορτιζόμενες μπαταρίες χρησιμοποιούμε στο χειριστήριο του ΧΒΟΧ One και έχουν αναφερθεί οι μπαταρίες του Lidl (τις οποίες χρησιμοποιώ και εγώ) για όποιον ενδιαφέρεται από Δευτέρα 19/8 θα έχει 4αδα με 4€.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αχ αυτό το σκουπίδι το BC που τολμάει και το βάζει η MS επειδή δεν είναι market leader....

Από σήμερα στο Games with Gold χθες δηλαδή :D😞😞

Castlevania: Lords of Shadow και Gears 6 και σε τιμή τυρόπιτας τα πάντα όλα για το τελευταίο.

Αχ βρε M$ μας κακομαθαίνεις....

Το LoS 2 απομένει να κλείσω την συλλογή. Το Mirror of Fate το είχα αγοράσει σε sale.

 

Επεξ/σία από Sir_Teraflop
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Sir_Teraflop είπε

Αχ αυτό το σκουπίδι το BC που τολμάει και το βάζει η MS επειδή δεν είναι market leader....

Από σήμερα στο Games with Gold χθες δηλαδή :D😞😞

Castlevania: Lords of Shadow και Gears 6 και σε τιμή τυρόπιτας τα πάντα όλα για το τελευταίο.

Αχ βρε M$ μας κακομαθαίνεις....

Το LoS 2 απομένει να κλείσω την συλλογή. Το Mirror of Fate το είχα αγοράσει σε sale.

Πάνω στον οιστρο σου βάφτισες τον Tim Gaben, εεε, το forza gears ηθελα να πω. 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση αν η νέα γενιά θα έχει ssd ποιο το κίνητρο κάποιος να πάρει εξωτερικό hdd την νέα γενιά; Εικάζοντας ότι οι συμβατικοί δίσκοι θα τρέχουν αργότερα από το sad. Πώς θα λυθεί το πρόβλημα χώρου θα βγει εξωτερικός ssd; Οι θα σου πουν βάλε τα Indies και τα BC παιχνίδια στον εξωτερικό hdd και βάλε τα τωρινά στον ssd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Choutas είπε

Ερώτηση αν η νέα γενιά θα έχει ssd ποιο το κίνητρο κάποιος να πάρει εξωτερικό hdd την νέα γενιά; Εικάζοντας ότι οι συμβατικοί δίσκοι θα τρέχουν αργότερα από το sad. Πώς θα λυθεί το πρόβλημα χώρου θα βγει εξωτερικός ssd; Οι θα σου πουν βάλε τα Indies και τα BC παιχνίδια στον εξωτερικό hdd και βάλε τα τωρινά στον ssd.

Υπάρχουν εδώ και πολλά χρόνια εξωτερικοί SSD, είτε SATA είτε M2. Τι σε προβληματίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβώς είναι αυτό το Season Pass ρε παιδιά; Και το έχουνε κάτι σαραντάρια ξεγυρισμένα...

Ψάχνω αλλά δεν έχω καταλάβει. 

Προφανώς θεωρείται κοινή γνώση για όλους. Γι' αυτό μάλλον δεν βρίσκω εξήγηση!!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, tolstoy είπε

Τι ακριβώς είναι αυτό το Season Pass ρε παιδιά; Και το έχουνε κάτι σαραντάρια ξεγυρισμένα...

Ψάχνω αλλά δεν έχω καταλάβει. 

Προφανώς θεωρείται κοινή γνώση για όλους. Γι' αυτό μάλλον δεν βρίσκω εξήγηση!!  

Ανάλογα και το παιχνίδι είναι πρόσθετα σε κάποια δίνει εξοπλισμό χρήματα skin και επιπλέον περιεχόμενο να παίξεις με νέους χάρτες κτλ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, 1988panos2171 είπε

Τα παιχνίδια που είναι free με gold, όταν λήξει η συνδρομή παύουν να είναι playable μέχρι να ξαναβάλεις gold; 

Του Xbox one ναι ( δεν μπορείς να παίξεις) , του 360 τα παίζεις κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, 1988panos2171 είπε

Τα παιχνίδια που είναι free με gold, όταν λήξει η συνδρομή παύουν να είναι playable μέχρι να ξαναβάλεις gold; 

Μονο του  one(του 360 όχι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω game pass ultimate αγορασμένο με PayPal.. Αν κάνω remove την PayPal από το profile μου χάνω τη συνδρομή? 

Δοκίμασα να κατεβάσω το castlevania και μου βγάζει της PayPal το account που έχω περασμένο.. Και γενικά δεν θέλω να έχω της PayPal γιατί μπορεί να γίνει αγορά κατά λάθος γιατί δεν ζητάει κωδικό PayPal αν πατήσεις αγορά.. Έτσι τη πάτησε ένα φιλαράκι μου με τον ανιψιό του που αγόρασε 39 ευρώ κάτι πρόσθετα στο horizon 4..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, tsofras είπε

Του Xbox one ναι ( δεν μπορείς να παίξεις) , του 360 τα παίζεις κανονικά

 

11 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Μονο του  one(του 360 όχι)

Με μπερδέψατε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, 1988panos2171 είπε

Με μπερδέψατε :P

Το ίδιο σου είπαμε 🤣

Ναι παύουν να παίζουν του One αλλά θα μπορείς να παίζεις του 360

Η απάντηση του Spartan ήταν ότι μόνο του One παύουν να παίζουν.

Ήταν λόγω της ερώτησης η διαφορετική μορφή της απάντησης

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, vagosvts7 είπε

Παιδιά έχω game pass ultimate αγορασμένο με PayPal.. Αν κάνω remove την PayPal από το profile μου χάνω τη συνδρομή? 

Δοκίμασα να κατεβάσω το castlevania και μου βγάζει της PayPal το account που έχω περασμένο.. Και γενικά δεν θέλω να έχω της PayPal γιατί μπορεί να γίνει αγορά κατά λάθος γιατί δεν ζητάει κωδικό PayPal αν πατήσεις αγορά.. Έτσι τη πάτησε ένα φιλαράκι μου με τον ανιψιό του που αγόρασε 39 ευρώ κάτι πρόσθετα στο horizon 4..

Δεν χανεται η συνδρομη σου και οτιδηποτε αλλο εχεις αγορασει απο το store με το paypal.

Επεξ/σία από Mr_Terror
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...