Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, kostiger είπε

Για 3 ακομα μερες, διατιθεται απο το MS Store, το ιδιο πακετο στα 13 ευρω...

Όχι για όλους, εγώ δεν μπορούσα να πάρω την προσφορά. Μόνο μια επιλογή είχε, 12.99 για ένα μήνα και όχι δεν είχα ενεργή συνδρομή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, leo066 είπε

Όχι για όλους, εγώ δεν μπορούσα να πάρω την προσφορά. Μόνο μια επιλογή είχε, 12.99 για ένα μήνα και όχι δεν είχα ενεργή συνδρομή

Μήπως ηταν κατι συγκυριακο; Σημερα το αγορασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kostiger είπε

Μήπως ηταν κατι συγκυριακο; Σημερα το αγορασα.

Είχες πάρει την προσφορά όταν έβγαλε το ultimate με 1 ευρώ για ένα μήνα?

18 λεπτά πριν, mikele13- είπε

Και σε μένα που έχω ενεργή συνδρομή ultimate, μου βγάζει επιλογή 1 μήνα με 13 ευρώ...

Με ενεργή λογικό να σου βγάζει μόνο αυτή την επιλογή, εγώ δεν είχα ενεργή συνδρομή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.xbox365.gr/games-with-gold/anakoinothikan-ta-games-with-gold-avgoustou/

Καλησπέρα όταν λέει από 16 Αυγούστου έως 15 Σεπτεμβρίου οι συνδρομητές θα έχουν πρόσβαση στο forza 6 εννοεί πως για έναν μήνα θα μπορούν να το κατεβάσουν και να παίξουν και τέλος? 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε λες και το ήξερα. Έπαιζε στο cdkeys το GoW 4 στα 2,10 και έλεγα να δεις που θα το δώσουν τσάμπα οσονούπω και τσουπ δωρεάν αυτόν το μήνα 

Αυτός ο μήνας είναι σίγουρα ο καλύτερος του χρόνου και τα δύο του 360 είναι δυνατά πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Tigio13 said:

http://www.xbox365.gr/games-with-gold/anakoinothikan-ta-games-with-gold-avgoustou/

Καλησπέρα όταν λέει από 16 Αυγούστου έως 15 Σεπτεμβρίου οι συνδρομητές θα έχουν πρόσβαση στο forza 6 εννοεί πως για έναν μήνα θα μπορούν να το κατεβάσουν και να παίξουν και τέλος? 

 

Σε αυτό το διάστημα μπορείς να πατήσεις για να μπει στη βιβλιοθήκη σου. 

Μετά παίζεις για όσο έχεις gold. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/7/2019 στις 8:50 ΜΜ, NickTG είπε

Σε αυτό το διάστημα μπορείς να πατήσεις για να μπει στη βιβλιοθήκη σου. 

Μετά παίζεις για όσο έχεις gold. 

Το κρατας για παντα ειτε εχεις ειτε δεν εχεις Gold

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, vangel161 είπε

Το κρατας για παντα ειτε εχεις ειτε δεν εχεις Gold

Είσαι σίγουρος γιαυτό? Δηλαδή δεν είναι σαν το game pass που όταν τελειώνει η συνδρομή παύεις να έχεις πρόσβαση στα παιχνίδια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του 360 και gold να μην έχεις, αν τα κατέβασες όσο είχες συνδρομή, είναι σαν να τα αγόρασες. Είναι διαθέσιμα στα ready to install και όχι στο gold tab, στο my games and apps.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να αγοράσεις από κάπου xbox game pass ultimate αλλά για το xbox360?

Το ξέρω ότι είναι ακριβώς η ίδια συνδρομή είτε σε xbox one, είτε σε xbox360 απλά ρωτάω το 360 την υποστηρίζει?

 

Και υπάρχει μέχρι 3 μήνες όχι παραπάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 360 δεν υποστηρίζει Gamepass αν ρωτάς αυτό - τα παιχνίδια του 360 που είναι στο xbox one gamepass είναι όλα Backwards Compatible απλά. Οπότε ο μόνος λόγος να αγοράσεις Ultimate είναι αν θες gold για το 360 και το αντίστοιχο Game Pass για PC.

 

Και μιας και μιλάμε για Game Pass φαίνεται ότι κατά την Gamescom 2019 (20 Αυγούστου) μάλλον θα σκάσει και Devil May Cry 5 στην υπηρεσία!

https://xboxera.com/2019/08/03/rumor-devil-may-cry-5-might-be-coming-to-game-pass/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...